Forum Polityka, aktualnościKraj

Katastrofa w Smoleńsku. Spada liczba niewierzących w zamach

Katastrofa w Smoleńsku. Spada liczba niewierzących w zamach

Wyświetlaj:
TQ / 88.199.30.* / 2012-12-21 12:25
Mi się zdaje że za całą aferą zamachu istnieją sieci GSM nie chcę dokładniej przybliżać ale wszystkich osób ale myśle że są zamieszani w to Magdalena Gera Pikulska i Klaus Hartmann.Chodzi tutaj o duże pieniądze i kształtowanie polityki kraju ,mają na to pieniądze i myśle że ma to powiązanie z przeszłym certentelem .Bor powinien zbadać tą sprawe jeśli myśli że nie był to wypadek moim zdaniem był to zamach są tam experci od łączności i mają możliwości w zakłucaniu przyrządów nawigacyjnych samolotów i opłacają lekarzy prawo w Polsce którzy są skłąni wszczepić implant wzrokowy i włożyć wkładki wewnątrz uszne które mogą zakłucic nawet mózg są to experci i jest to już 21 wiek np firma telefunken i czarna odsłona .Wystarczy żeby Bor się zają ww osobami w spisku mogli też toważyszyć Maciej Sliwinski Sosnowiec Zyta Bugaj SzkuliK Sosnowiec Beata Bychawska Szczecin Andzej Kędys Choszczno .Nie lubie głupoty w państwie naszym
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rapsody / 86.111.106.* / 2012-12-07 20:26
Jeżeli w tym przypadku ktoś mówi o zamachu to powinien ponieść odpowiedzialność przed całym społeczeństwem za robienie ludziom wody z mózgu. Doszło do tragedii i to nie jest pewne. Można mówić o niedopełnieniu obowiązków, zaniechaniu, zaniedbaniu, niewłaściwym nadzorze itp. ale z pewnością nie o zamachu. Z drugiej strony informowanie społeczeństwa o toku prowadzonego śledztwa przez prokuraturę jest żenujące (polecam naukę o komunikacji społecznej) i przez to nie dziwi mnie takie postrzeganie zamieszania wokół tragedii smoleńskiej. Przykro jest patrzeć na to, że osoba, która poniosła największą stratę (J. Kaczyński) w sposób wręcz cyniczny podsyca nienawiść. Jego wypowiedzi z punktu widzenia reakcji społeczeństwa są całkowicie nieodpowiedzialne. Mam wrażenie, że jedynym celem J. Kaczyńskiego nie jest wyjaśnienie przyczyn tragedii smoleńskiej, a tym bardziej sięgnięcie po władzę, a zwykła i wręcz perfidna gra mściciela który chce zniszczyć Tuska, tylko za to, że akurat jest premierem. Jeżeli tak ma wyglądać dalej scena polityczna w Polsce, to nie wróże jej dobrze i jedyne pytanie jest takie: nie czy, a kiedy dojdzie do kolejnej tragedii, może nie tak spektakularnej jak w Smoleńsku, ale przez tę nienawiść może dojść do tego, że jakiś człowiek gdzieś w tym pięknym kraju nad Wisłą szarpnie się na czyjeś życie.
bolesław1 / 178.235.50.* / 2012-12-06 21:25
Katastrofa smoleńka to nie sprawa wiary , a uczciwego i rzetelnego zbadania wszystkich okoliczności tragedii. To władze polski wykazują się wiarą - nie mając ani jednego dowodu w ręce -dają wiarę temu co ruscy powiedzą , i orzekają oficjalnie o przyczynach katastrofy . To wszystko się kupy nie trzyma ,bo wychodza na jaw przekręty rosjan jak np. z Błasikiem , zamianą zwłok itd.
Zachodzi pytanie -dlaczego rząd polski chce ukryć prawdziwe przyczyny katastrofy - gdyby chciał uczciwie je wujaśnić , zwrócił by się do krajów
nato i ue z prośbą o pomoc.
ździcho / 62.244.157.* / 2012-12-06 19:06

wierzących


niewierzących

O. I to jest właśnie trafne: zamach Smoleński jest kwestią wiary, religii. Nie ma on nic wspólnego z poznaniem empirycznym. To metafizyka.
W zamach wierzą w większości wyłącznie wyborcy PiS - 59 proc.

Zamach to ich wyznanie wiary. To ludzie religijni. Ja w sprawie Smoleńska jestem jak krowa niezmienny w poglądzie: Jak jest gołoledź, to się siedzi na dupie w domu a nie jeździ autem bez potrzeby. Tak samo - jak się widzi mgłę, to się zabiera dupy w troki i szuka lotniska zapasowego. Potencjalny zamachowiec wie o tym doskonale, zatem nie zdaje się na łut szczęścia - a nuż podejdą. Zamach tzw. "okazjonalny" faktycznie jest kwestią wiary jedynie.
okazja czyni złodzieja / 37.30.49.* / 2012-12-07 23:21
czysta demagogia, trącąca wiarą w możliwość ujarzmienia własnej dupy, bowiem umysł, jak najbardziej, da się opanować omamami i to w tri miga. To kwestia podstawowego szkolenia i wychowania.
niedoinformowany / 91.102.104.* / 2012-12-06 16:32
A kto mi wreszcie odpowie na pytane jakiej to decyzji nie podjął Prezydent na 10 minut przed feralnym lądowaniem?
ździcho / 62.244.157.* / 2012-12-06 19:07

A kto mi wreszcie odpowie na pytane

Nikt. To pytanie jest retoryczne, a odpowiedź oczywista.
wiara czyni cuda / 37.30.49.* / 2012-12-07 23:23
- oczywiście dla wierzących w pancerne drzewa, pijanych generałów itp bzdety
karzełek III / 31.11.133.* / 2012-12-06 16:26
Ciekawe czy w takim autobusie komunikacji miejskiej w Warszawie znaleziono by jakieś ślady trotylu na siedzeniach dla pasażerów ? Hmmm...I co jeszcze takiego ?
RyszardW / 37.108.136.* / 2012-12-06 16:05
ten rząd tyle zlego narobił w tej sprawie ,że bezpieczenstwo Polski jest zagvrożone. Tusk jest prowadzony na pasku prze Putina.
3456 / 86.111.118.* / 2012-12-06 15:54
Co sie dziwic? W koncu to katolicki kraj. Skoro ludzie wierzą tutaj w mezczyzn owiniętych szmatą jezdzących na ośle 2000 lat temu, od których zalezy los wszechswiata, tudzież innych skrzydlatych tam w górze, to w zamach tez uwierzą.

Mnie martwi bardziej fakt, że bezrobocie wzrosło o 1 pkt proc. w listopadzie do 13.3
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-12-06 15:38
Po wczorajszym ewidentnym przyznaniu się przez prokuraturę do kłamstwa podczas dementowania informacji z Rzepy, CBOS będzie musiał nieźle "PO-pracować" nad wynikami kolejnego sondażu ... A może PO-litrucy "miłości" zabronią takich sondaży jako siejących nienawiść? Głupota tej ekipy - podobnie jak jej żądza utrzymania się przy władzy - nie zna granic.
Natter2 / 2012-12-06 15:35 / Tysiącznik na forum
Komu potrzebne te statystyki? Psu na budę .
INGO Z RFEnu. / 178.202.89.* / 2012-12-06 15:07
A powiadaja ze polaki tylko placza ze bida niema pienedzy.Ciekawe skad biora na ten Smolensk,wyciaganie denatow zmiazdzonych z ziemi .To przeciez wszystko duzo kosztoje, i polaki na to wszystko sie zgadzaja.Rzeczywiscie to naprawdy glupi narod.
Chcę być wolnym Człowiekiem / 212.160.172.* / 2012-12-06 15:05
A fe redaktorzyno, co za manipulacja słowna...


Spada liczba osób niewierzących w zamach jako przyczynę katastrofy smoleńskiej


Czy nie łatwiej było napisać, że wzrasta liczba ludzi wierzących w zamach w Smoleńsku?
AntyPOPiS / 83.24.68.* / 2012-12-06 15:42
"Czy nie łatwiej było napisać, że wzrasta liczba ludzi wierzących w zamach w Smoleńsku? "
A Ty czytać potrafisz i myśleć?Czy jeszcze wyraźniej Ci trzeba napisać,że "...W listopadzie 26 proc. respondentów deklarowało, że bierze pod uwagę możliwość, iż prezydent Lech Kaczyński wraz z towarzyszącymi mu osobami poniósł śmierć w wyniku zamachu. Ten odsetek praktycznie nie zmienia się od maja br."
Tak trudno te dwa zdania zrozumieć...???
Widocznie trudno niektórym to zrozumieć,a później wyzywają innych od "redaktorzyn"...
A fe bystrzaku...:)
Student12 / 2012-12-06 15:44
Ludzie chcą znać prawdę, a że jak na razie wszystko jest w rękach Rosjan , to ludzie rpzestaja wierzyć w jakąkolwiek niezależne dochodzenie w spraiwe katastrofy...

Najnowsze wpisy