Forum Forum finansoweKonta

Każdy bank tu krytykujecie

Każdy bank tu krytykujecie

t3 / 95.160.125.* / 2014-05-28 02:54
Próbuję tu znaleźć przychylne informacje na temat chociaż jednego banku i co? I czytam, że każdy bank to oszuści i odradzacie. Nie ma ani jednego banku, który miałby dobre opinie. To gdzie trzymacie kasę w skarpetach?
Wyświetlaj:
H Szatkowski / 2014-05-28 08:37
Trzymają we wszystkich bankach. Ten dział forum jest w ogóle niemiarodajny.
Poza krytyką, o której piszesz jest przecież też ogromna liczba wpisów, które z kolei bardzo chwalą konkretny bank/produkt bankowy. To oczywiście....opłacany spam.

A wracając do krytyki- poza przypadkami, gdy jest to również spam (negatywny), w znacznej mierze są to wpisy dotyczące jednostkowej indywidualnej sprawy/produktu/placówki. Co przy setkach tysięcy klientów po prostu ...musi się zdarzać lub wynika z niefrasobliwości klientów. Polega ona na korzystaniu z produktów bez przeczytania umowy/regulaminu/karty produktu czy zrozumienia jego zasad.

Typowy przykład- umowa konta w banku XYZ. Konto jest bezpłatne w prowadzeniu w momencie zakładania, ale w umowie owej stawki 0,00 nie ma, bo wynika ona z aktualnej tabeli opłat/taryfy produktów. Nie ma żadnej gwarancji, że tak będzie stale. Ale oczywiście klient do tej myśli się przywiązuje i jest oburzony, gdy przy którejś z kolejnych zmian taryfy/opłat stawka za ów pakiet/opcję konta wynosi już 1,50 zł.

I piszą elaboraty o oszustwie i złodziejstwie banku....
t3 / 95.160.125.* / 2014-05-28 09:51
Tak też podejrzewam, że to często nie wina banku a klienta, tak jak piszesz - przy takiej ilości klientów pojedyncze przypadki sfrustrowanych klientów którzy nie czytają umów i cenników lądują właśnie tutaj. Do tego opłacany spam i mamy bardzo "wartościowe" forum :) Mam 11 lat konto w mBanku, 8 lat konto w Inteligo i nigdy nie miałem z nimi problemów, chciałem teraz poczytać o Deutsche Banku bo ma ciekawą ofertę dla firm, ale wg tego forum to kolejni złodzieje i oszuści i już człowiek głupieje :)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: