Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Każdy Polak dopłaci 150 zł do pomocy frankowiczom

Każdy Polak dopłaci 150 zł do pomocy frankowiczom

Wyświetlaj:
obyw. / 89.229.225.* / 2015-08-24 12:23
A myśleliście, że kto zapłaci? Premier Kopacz z prezydentem Dudą się zrzucą i dadzą? Może teraz pomóżmy graczom giełdowym co stracili na akcjach, bo ich też oszukano. Przecież akcje miały podrożeć, a spadły i stracili swoje oszczędności?
ferdo / 83.25.120.* / 2015-08-24 12:23
Kolejny durny artykuł mający na celu sianie zamętu wśród Polaków. Szkoda ze nikt nie pisze z tej calej pomocy dla frankowiczow skorzysta tylko ich maly ulamek . Tez mam we frankach i np nie skorzystam z tego bo ni sie to zwyczajnie nie opłaca . Takich jak ja jest zdecydowana większość . Wiec skoro nie chce takiej pomocy i nie chce od żadnego obywatela ani złotówki to dlaczego jestem opluwany . Podobno jestem tez cwaniakiem i śmiałem się ze wszystkich co brali w złotówkach :) zabawna historia . Niestety ta glupsza czesc społeczeństwa lyka te bzdety z mediów.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
KrakQba / 213.172.178.* / 2015-08-24 12:22
SKANDAL. kazdy niech płaci za siebie. Jak brali lata temu we frankach to śmiali sie z tych co brali w złotówkach. Jest korzyśc jest ryzyko. Wszystko jest zapisane w umowach. To nie fair w stosunku do innych. Jestem PRZECIWKO !!!!!!!!!!!!!!!!
franek170 / 89.72.13.* / 2015-08-24 12:22

Każdy Polak dopłaci

tak, ale dopłaci do lichwiarskich zysków banków i deweloperów a nie kredytobiorcy
Bruno zły / 194.11.254.* / 2015-08-24 12:22
Ja wziąłem mniejszy kredyt w złotówkach i nawet nie myślałem o braniu kredytów we frankach, bo bałem się ryzyka. W związku z tym stać mnie było na domek do remontu na dalekiej prowincji. Mam żonę i dziecko. Do pracy mam 50km i **j mnie strzela, jak rząd w imię pomocy najgłośniej marudzących zdziera ze mnie podatki na MDMy, frankowiczów, górników i innych patologów pieniaczy. W tym kraju opłaca się tylko płakać nad swoim nieszczęściem, bo jak tego nie będziesz robił, to inni wypłaczą coś z Twojego. Ten co siedzi cicho nie koniecznie ma więcej i lepiej. Ten co ma więcej i lepiej płaci podatki na Cyprze i spływa po nim, czy zakupy w jego sklepie zrobi frankowicz, czy złotówkowicz.
krylan / 87.204.107.* / 2015-08-24 12:21
Dokładamy wszyscy do takich programów jak RNS czy pomoc młodym rodzinom, wiec dlaczego Frankowiczom miało by się nie pomagać. Jednak to nie klient czy podatnik powinien dokładać do pomocy takim ludziom(rodzinom). Jest to robienie wody z mózgu, ponieważ instytucje finansowe (BANKI) są ubezpieczone od tego typu strat!!!!!!!!!!!!!
Wiec ludzie, zacznijcie myśleć, to nie boli!!!!!!! Ci u władzy tez powinni..!!!!!!!!!!!
Retman / 79.191.3.* / 2015-08-24 12:29
A gdzie dowiedziałeś się takich głupot. Żadna firma nie ubezpieczy żadnej innej od strat tego typu, bo gdyby to zrobiła to ta ubezpieczona firma (Bank) mogłaby działać bez żadnego ryzyka i podejmować skrajni niebezpieczne decyzje a w razie porażki zwrócić się o rekompensatę do ubezpieczyciela. Może znasz się na czymś, ale na pewno nie na temacie w którym się wypowiadasz
soltys1950 / 2015-08-24 12:21
A kto dopłaci tym biednym do życia, że nawet na chleb nie mają???????
Matkapolka777 / 83.19.161.* / 2015-08-24 12:21
no super kwa zarabisty pomysł. Mój Szef wziął kredyt w CHF. 2 domy, kilka aut, jachty, motocykle, 5 mieszkan w drugim co do wielkości polskim mieście. itp. Ja zarobki 2000 netto. Rewelacja, że ja mu z mojego podatku dorzucę.
Polaczek30 / 193.84.79.* / 2015-08-24 12:21
A kto pomoże Polakom,którzy brali kredyty na mieszkania w złotówkach ? Albo kredyty na ich remont bo kupili do remontu aby było taniej.Kto pomoże Polakom co wzięli takie kredyty w Polskiej walucie ??? Może chociaż RZĄD zmusi banki do obniżeń oprocentowań aby było sprawiedliwie !!!??? Każdy kto brał w obcej walucie ryzykował i wiedział,że kursy walut skaczą !!!
rozgoryczona / 87.119.59.* / 2015-08-24 12:25
Dokładnie, mam to samo pytanie. Ja mam kredyty w złotówkach bo byłam jak widać rozsądniejsza od cwaniaków frankowiczow i dziś sama musze dźwigać kredyt a im jeszcze pomagać. Przecież wiedzieli co robią i ze kurs może się zmienić niekorzystnie.....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
sadasdas / 212.160.117.* / 2015-08-24 12:21
A KTO DOPLACI DO ZLOTOWKOWYCH ???? KTORE SA DROZSZE O 1/3 ?????
fdgsdyg / 194.98.70.* / 2015-08-24 12:20
tytuł powinien brzmieć, "banki dołożą się do pomocy frankowiczom", a w treści powinno być, banki ze względu za oszukanie klientów przy umowach powinny pokryć całość zapożyczonego kredytu przez klientów - i tak powinno być w uczciwym kraju !!!
basia180 / 5.60.41.* / 2015-08-24 12:19
nie zgadzam się na wspieranie Frankowiczów , my sami musimy spłacać swoje długi.
jak chcieli być cwaniakami to teraz trzeba płacić.. nikt ich nie zmuszał do takiego kredytu..
Lukassuss / 194.181.100.* / 2015-08-24 12:23
Ok. Ja pomocy nie chcę. Ale nie zgadzam się też na pomoc dla młodych w programie MdM, dokładanie do górników, mundurowych czy służby zdrowia. Wtedy będzie sprawiedliwie. I co ty na to ? Nikt nie zmusza do bycia np. górnikiem więc dlaczego z moich podatków mają byc ratowane zdychające kopalnie? Jak jest nierentowna - to zamknąc a załoge na bruk. Jak ze wszystkimi - a nie się cackać.
eS290 / 188.124.170.* / 2015-08-24 12:19
artykuł sponsorwany przez lobby bankowe, wstyd wp.pl. A ile pinmiedzy rocznie banki wyprowadzają z POlski? czas z tym skonczyc.
dfgsdgf / 194.98.70.* / 2015-08-24 12:24
owszem i czas wywieźć bankierów na taczkach i w gnojówkę ich i przyklepać !!!
FRankowicz / 185.47.84.* / 2015-08-24 12:18
Dla wszystkich zinteresowanych. Doplacamy gornikom ,rolnikom, nauczycielom ,wojskowym.itp Finansujemy politykow dajemy zrobic zagranicznym bankom, bo przeciez polskich nie ma(jest jeden) i potem jakis w******** pisze ze oni sami chcieli taki kredyt !!! Nie dociera do barana ze innego mi nie chcieli dac!!!!!!. To banki podaly oprcentowanie na ktorym mieli zarabiac a nie na wzroscie kursu franka czy innej waluty. Z perspekytwy banku im sie to oplacalo przy takim "pewnym kursie". I nikt nie musial doplacac do takiego kredytu. To rzad podaje wartosci PKB i jego plusowy bilans. KLAMALI ???? Teraz tez nikt nie bedzie doplacal ani nie straci. Czy taki baran jeden z drugim czytali wyroki sadowe w Hiszpani czy tez Chorwacji. Poczytajcie troche prasy !!!!! Ja wiem ze Wy tak musicie pisac bo jestescie w kieszeni politykow i tanczycie jak wam zagraja, ale nie ieszajcie mnie w Wasze upodlenie!!!!!
Ktos432 / 193.36.183.* / 2015-08-24 12:29
To akurat musiałeś brac we frankach gdzie wiadomo że na spekulacjach walutami tylko można stacić? Gościu nie ośmieszaj się. A tłumaczenie że tylko taki mogłeś dostac tylko świadczy o twojej inteligencji. Jeżeli TYLKO taki kredyt mógłbym dostac to bym sie zastanowił czy go brać bo jeżeli banki nie wierzą że go spłace to jest cos na rzeczy. Ale nie ZASTAW SIĘ A POSTAW SIE. A potem żebranina o pomoc
fgjsr / 31.61.141.* / 2015-08-24 12:18
nie ma tu po co wysilać intelektu i tak ogłoszą tylko opinnie zgodne z ich polityką

Najnowsze wpisy