Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Każdy Polak dopłaci 150 zł do pomocy frankowiczom

Każdy Polak dopłaci 150 zł do pomocy frankowiczom

Wyświetlaj:
dżon / 188.149.195.* / 2015-08-24 19:56
Słuchajcie no "francowicze" nikt wam nie kazał brać tych kredytów we frankach, sami braliście to teraz sami sobie z tym radźcie a nie z płaczem o pomoc, zgubiła was wasza własna pazerność, bo Myśleliście że to się opłaca, otóż w POlsce żadna forma pożyczki czy kredytu sie nie opłaca. Ja na was mam akurat wylane i nie wyciągnie ode mnie złodziejskie państwo na waszą rzecz ni grosza złamanego, bo już nie mieszkam w tymchorym kraju ahahahah
Jacek181818 / 89.76.223.* / 2015-08-24 19:53
Jak czytam ten artykuł to mam wrażenie, że ten Pan nie wie o czym pisze. Po pierwsze kwestia CIT to jest płacony od zysku a jak wiadomo to zyskiem się steruje tzw. optymalizacją podatkową. Nie szanowny Pan powie wszystkim Polakom, dlaczego banki mają inne loga niż miały je na początku. Np. PEKO S.A. z żubra na coś tam inne. Ja zajmuje się podatkami do 15 lat i wiem, że jak bank w Polsce ma za duże zyski to dostaje fakturę np. za użyczenie znaku firmowe lub zarządzanie od spółki matki z zagranicy i tak dalej. Po drugie "frankowiecze" nie mogli przystąpić do programu rodzina na swoim i innych ulg. Jakoś w innych krajach sobie z tą patologią poradzono. Zresztą tylko zakuta głowa wierzy w artykuły sponsorowane. Po pracy w korporacjach wiem, że robi się tzw. przecieki kontrolowane i artykuły sponsorowane, które są pisane w firmach a dziennikarz tylko się podpisuje i bierze kasę, on i redakcja. Obudź się ciemny narodzie wiedz, że banki, supermarkety, firmy handlujące energią cieplną i elektryczną to transfer kasy z Polski. Banki chętnie nacjonalizują straty i każą sobie pomagać ale zyski prywatyzują i zostawią je do swojej dyspozycji.
grzesio766 / 94.75.114.* / 2015-08-24 19:52
Jeśli Frankowiczom to i ludziom którzy mają kredyty w złotówkach . Płacili niskie ranty siedzieli cicho nagle teraz są pokrzywdzeni. Nie zgadzam się z tym żeby pomagać tylko tym pseudo poszkodowanym.!!!!!!!!
millander / 89.72.61.* / 2015-08-24 19:47
Spokojnie, najpierw muszą znaleźć frankowicze, którzy skorzystają z tej wątpliwej oferty, a zrobi to może z 20% najbardziej zadłużonych. Czyli banki nie stracą, a tylko mniej zarobią o ok. 4,4mld złotych. To pikuś przy tym co już zarobiły. Straszenie ludzi głupotami
normalny3 / 80.53.70.* / 2015-08-24 19:45
To bankowcy wypisują takie BREDNIE by skłócić społeczeństwo i odwrócić uwagę od Banku.
By nie zwracać uwagi ile BANKI zarabiają na frankowiczach .
Banki zrobią wszystko by ludzie tak myśleli o frankowiczach,
kris938 / 83.11.1.* / 2015-08-24 19:45
chętnie dołożę i ja tym debilom frankowiczom. tylko podstawcie mi jakiegoś biedaka który nieświadomie brał kredyt i teraz nie ma za co spłacić, burak. Żyjemy w co prawda bandyckim i układowym kraju jeśli nasi debilni "władcy" takie decyzje podejmują, ale w tym "kraju" obowiązują złotówki, a jełopy co próbowali zaoszczędzić niech się martwią - nie moim kosztem.
gimcio / 178.235.240.* / 2015-08-24 19:47
jasne kris ale powiedz kto ci placi i gdzie moge zarobic tak jak ty na pisaniu postów na forum. kumple z gimnazjum nie chcom mi powiedziec a slyszalem ze latwa praca bo banki karzom pisać ciągle "frankowicze sie smiali" , "widziały gały co brały" i "wara od moich pieniedzy". Myslem że dam rade tylko nie wiem gdzie sie zglosić a slyszalem ze ostatnio coraz wiecej płacom.
darek 345 / 81.97.152.* / 2015-08-24 19:41
dlaczego piszecie ze kazdy polak zaplaci prubujecie jezeli to wszysto zostanie obliczone i ile zarobia natym frankowicze ale to mabyc splacane przez nich a niepiszecie ile zarobily banki na lepszym kursie to banki moze niech odlicza od korzysci frankowiczow
gimcio / 178.235.240.* / 2015-08-24 19:31
Pomocy ludzie. Gdzie moge zarobic na pisaniu postów na forum. kumple z gimnazjum nie chcom mi powiedziec a slyszalem ze latwa praca bo banki karzom pisać ciągle "frankowicze sie smiali" , "widziały gały co brały" i "wara od moich pieniedzy". Myslem że dam rade tylko nie wiem gdzie sie zglosić a slyszalem ze ostatnio coraz wiecej płacom.
bleeblee / 194.63.135.* / 2015-08-24 19:30
A kto pomoże spłacić mi mój kredyt mam w złotówkach .Nie zgadzam się aby się dokładać do ich kredytów
nikt im pistoletu do skroni nie przystawiał.
Antoni Majchlewicz / 46.171.185.* / 2015-08-24 19:44
Nie przykładał. Jednak stając przed wyborem dostania kredytu we frankach lub nie dostania w ogóle, co byś zrobił? Pozdrawiam
gimcio / 178.235.240.* / 2015-08-24 19:42
bleble jak ci pomogę jak ty mi pomozesz i powiesz gdzie moge zarobic na pisaniu postów na forum. kumple z gimnazjum nie chcom mi powiedziec a slyszalem ze latwa praca bo banki karzom pisać ciągle "frankowicze sie smiali" , "widziały gały co brały" i "wara od moich pieniedzy". Myslem że dam rade tylko nie wiem gdzie sie zglosić a slyszalem ze ostatnio coraz wiecej płacom.
Młode małżeństwo. / 37.47.21.* / 2015-08-24 19:26
Czyste złodziejstwo, przecież byli świadomi popełnienia czynu w postaci kredytu w obcej walucie, i uniewinniono ich? Z jakiej racji ja nie popełniłem błędu niech teraz każdy Polak rzuci mi złotówkę na mieszkanie! Jawna kpina z ludzi.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gimcio / 178.235.240.* / 2015-08-24 19:43
tak jest, racja ale lepiej powiedz mi gdzie moge zarobic na pisaniu postów na forum. kumple z gimnazjum nie chcom mi powiedziec a slyszalem ze latwa praca bo banki karzom pisać ciągle "frankowicze sie smiali" , "widziały gały co brały" i "wara od moich pieniedzy". Myslem że dam rade tylko nie wiem gdzie sie zglosić a slyszalem ze ostatnio coraz wiecej płacom.
-DJ / 87.205.226.* / 2015-08-24 19:19
Nie chce doplacac do pozyczek frankowiczow. Bank podniesie mi prowizje na koncie i kredycie zlotowym. Cale zycie splacam kredyty zlotowkowe nikt nam nigdy nie pomogl. Bylo podane i ustalone ze 85% frankowiczow to ludzie zamozni, wiec nie zgadzam sie na doplate?? Jak im nie wstyd ze biedni w starych mieszkaniach bede=a im za apartamenty doplacac, wstyd i hanba dla bogaczy w wiekszosci!
terefere123 / 83.22.170.* / 2015-08-24 19:25
To co żeś za umowę podpisał, że bank może podnosić ci prowizje? Trzeba było czytać co się podpisuje!
tusiab / 178.42.122.* / 2015-08-24 19:15
To jest kłamstwo. Tyle ludzie będą musieli dopłacić, żeby banki utrzymały najwyższe zyski w Europie.
KIO / 89.200.163.* / 2015-08-24 19:03
dlaczego te żłoby nie pomogą tym którzy wzięli w złotówkach
olaaaaa / 83.11.231.* / 2015-08-24 19:10
Pytam sie ekspertow co sie stanie jak chf stanieje do 2.2 zl ?, kazdy polak zaplaci ?, jak mnie wk...ia takie wyliczenie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jurek961 / 81.237.249.* / 2015-08-24 18:55
ja też miałem kredyt we frankach wziąłem w złotówkach i go spłaciłem niech tęż tak zrobią i po sprawie nigdy nie dostałem złamanej złotówki od państwa jak słyszę że płacom górnikom,stoczniowcom i innym darmozjadom to mnie krew zalewa tak że na to potrzeba adolfa albo stalina by to trochę przez komin przepuścił
Wiki1973 / 46.29.145.* / 2015-08-24 18:53
A najlepsze, że ta pomoc jest dla najbogatszych bo kto dzis ma zadłużenie w wysokości 80% i więcej wartości nieruchomości????? Kiedy kredyt wziął 10 lat temu. My dwoje pracowaliśmy i dostaliśmy kredytu we frankach...wtedy jakieś 60 tysięcy zł. NIE PŁACZĘ I POWOLUTKU SOBIE GO SPŁACAM. A teraz okazuje się że ta cała zadyma obejmie tych co wzięli po 200 tys., 300 i więcej. Czyli w sumie chodzi o tych co mieli i nadal mają więcej niż przeciętny zjadacza chleba.
Rząd pomaga tylko swoim kumoterskim kolegom. A nie malutkim.
Niestety....A nie zwykłym rodzinkom które musiały wziąść kredyt...nie ważne czy brały go w złotówkach czy w walucie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ŚWIADOMOŚĆ / 89.65.161.* / 2015-08-24 18:59
Biedni pomagają bogatym i spłacają ich kredyty, bo pomagają im ci, którym bank nie dał kredytów bo nie mieli zdolności kredytowej, ci którym wichura nie zerwała dachu bo nie mają ani dachu ani domu ani mieszkania ani nawet szansy na to aby je mieć,, nie mają też sadów i pól które dotknęła susza, nie maja nic- nawet jedzenia na jutro! Ci w tej solidarnościowo- wojtyłowskiej Polsce pomagają bogatym bo biedni mają pomagać bogatym, nie tylko na nich pracować i wypracowywać ich bogactwo, ale też im spłacać kredyty!

Najnowsze wpisy