Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Każdy Polak dopłaci 150 zł do pomocy frankowiczom

Każdy Polak dopłaci 150 zł do pomocy frankowiczom

Wyświetlaj:
polak mały / 89.67.53.* / 2015-08-24 17:43
I znów te brednie - każdy Polak dopłaci, budżet straci , banki upadną. Ludzie nie wierzcie w te kłamstwa. Banki działały wbrew prawu i konstytucji RP a teraz boją się że poniosą za to odpowiedzialność i opłacają media żeby te mieszały ludziom w głowach i siały nieprawdę. Nikt nie będzie dopłacał tylko banki nie zarobią kroci na swoich przekrętach i tylko o to tutaj chodzi. Frankowicze nie oczekują pomocy tylko sprawiedliwości. Jeśli ty nie dotrzymasz umowy z bankiem to ten oskubie cię tak że jeszcze twoje dzieci będą zadłużone ale jeśli to banki stosują przekręty to nic się nie stało i nikt ich za to nie pociąga do odpowiedzialności. Cicho sza !!! Taki układ .
migolsztyn / 81.190.139.* / 2015-08-24 18:25
jaki ty tu przekręt widzisz. ja tylko taki że że ci raty wzrosły i nie stać cie na spłatę. Trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz płakać.
Uczciwy Polak / 150.254.181.* / 2015-08-24 18:09
Powiedz mi w którym momencie oszukał Cię bank? W którym momencie nie wywiązał się z podpisanej z Tobą umowy??? Myślałeś że jesteś cwany biorąc kredyt we frankach i płacąc mniej niż Ci którzy wzięli w złotówkach? TO PŁAĆ I PŁACZ!! Pomoc dla frankowiczów to złodziejstwo na uczciwych Polakach!!
sasasa1234 / 89.77.243.* / 2015-08-24 17:58
Ciekaw jestem czy jak podpisywal umowe z bankiem i otrzymal kredyt , czy rowniez wtedy zglaszal jakies nieprawidlowosci??? Co jest z ludzmi nie tak. Piszesz(...) klamstwa???:) Rozumiem ze jestes dyrektorem banku i wiesz ze sam doplacisz z wlasnej kieszeni a nie normalny Kowalski. Banki nie sa glupie i znajda sposob na to aby sobie w przeciagu paru lat nadrobic straty wlasnie kosztem zwyklego Kowalskiego. Natomiast jak moge nazwac czlowieka ktory chce ode mnie pozyczyc pieniadze w obcej walucie a po zmianie kursu mowi ze odda mi tyle ile pozyczyl tylko ze w zlotowkach???Chyba ryzyko walutowe jest ludziom znane. No chyba ze sa to cwaniacy:)
ePISkopacz / 62.176.122.* / 2015-08-24 17:39
A do SKOKÓW juz dołożył 220 zł i nawet o tym nie wie😆
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
frankwicz / 152.62.109.* / 2015-08-24 17:26
trzeba sie gdzies zglaszac zeby mozna bylo skorzystaj z tej opcji ? ( wiem ze to jeszcze nie pewne ale jak dojdzie do skutku ) bylo by super bo naprawde teraz przeplacamy , ale kto by uwierzyl w tamtym czasie ze frank pojdzie ponad 4 zl szok.
niko1978 / 176.32.162.* / 2015-08-24 17:21
Ja mam kredyt we frankach i nie zamierzam go przewalutowywać na takich zasadach. A tak poza tym to nikt niedopłaci tylko banki po prostu nie zarobią. Więc mydlenie oczu społeczeństwu że będą dopłacać to jest prowokacja ze strony banków. Jeszcze jedno np. jeżeli każdemu co brał kredyt we frankach obliczyć odsetki i procenty w taki sposób jakby brał kredyt w złotówkach w dniu podpisania umowy, to każdy by wolał taki system = dopłacić z własnej kieszeni do wyrównania do ludzi co brali w złotówkach i dalej kontynuować spłatę kredytu złotówkowego. Więc czarno na białym nikt nie dopłaci tylko banki nie zarobią,a tym co teraz przewalutują to tylko gratuluję popełnienia błędu ponieważ banki chcą nadal zarabiać na niewiedzy ludzkiej.
Klient500 / 83.5.51.* / 2015-08-24 17:16
No już ruszyły bankowe trolle. A może ekspert powiedział by ile kosztuje klientów banków ten artykuł ,bo wiadomo że został napisany na zamówienie banków i podaje wiadomości nie prawdziwe.To kolejny artykuł przeciwko kredytobiorcą, a te mnożą się jak grzyby po deszczu, a do tego wpisy bankowych trolli i wszystko na koszt klientów banków. Może by ktoś podał jaki to jest koszt.Gdyby każdy Polak złożył się po 150 zł to spłacone zostały by wszystkie kredyty nie tylko walutowe ale i złotowe.Ale do uchwalenia ustawy takich artykułów będzie mnóstwo , w końcu te biednie banki na to stać.Niech biedny broni bogatego.
Krzyżak / 178.239.10.* / 2015-08-24 17:16
co za bzdura. Propaganda banksterska! Jaka strata?!?! Banki nie złupią Polaków. A że od złupaniny nie zapłacą podatku? To chyba nie na tym polega Państwo, żeby pozwalać łupić dla uzyskania kilkunastu procent od tego?!
Ponadto kredytobiorcy to czego nie zapłacą do banków i tak wydadzą na konsumpcję. Od tej konsumpcji budżet i tak weźmie swój haracz. Dlaczego dzisiaj nikt nie pokazuje analiz ile traci budżet poprzez ściąganie kasy do banków od Polaków???
Obłuda banksterów i pseudofachowców - doradców na ich paskach!!!
adam397 / 89.64.55.* / 2015-08-24 17:16
a kto mi pomoże też mam kredyt ale w zł i też mnie nie stać na spłatę
Mario722 / 66.249.93.* / 2015-08-24 17:16
Sponsorowany artykuł powinien być umieszczony w osobnej miejscu. W ten sposób można dz wyjasnic, że pozwalając na łupieżczą politykę banków, państwo Polskie nabiło sobie kieszenie z pieniędzy spłacanych przez frankowiczów. Ale tak nie jest- to banki nabiły sobie kieszenie krzywdą kredytobiorców i to banki poniosą tego koszty. A straszenie brakiem dochodów państwa, to żałosna próba wybielania się przez banki za pomocą opłacanych klakierów. Gdyby frankowcy nie musieli spłacać takich horrendalnych rat kredytów, które wzięli za namową banków, to wydaliby pieniądza na inne potrzeby płacąc np. podatek VAT i już od kilku lat państwo osiągałoby wyższe dochody. I co wy na to? Jak się chce to każdą sytuację można dowolnie zinterpretować, ale tu jest jasno powiedziane - banki mają pokryć 90% kosztów przewalutowanie, a nie Państwo Polskie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
michalinka / 193.183.16.* / 2015-08-24 17:13
Musi być solidarność społeczna, przecież sama nie spłacę kwoty 3x większej od wartości kupionego domu. Po to mamy państwo i społeczeństwo. Tak trzymać!
Bzdura / 5.172.252.* / 2015-08-24 18:05
A kogo to interesuje? Trzeba było głupio nie kupować. Czy w ramach solidarności spłacisz moj kredyt? Moge jutro wysłać Tobie nr konta.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ken521 / 31.11.131.* / 2015-08-24 17:12
niech banki , ktre udzilaly kredytu we frankach upadna za kare, wypalcmy z nich oszczednosci i wpłacmy do innych bankow, które nie udzielaly kredytu
yayoyu / 87.207.83.* / 2015-08-24 17:11
Jeśli to wejdzie to bandytyzm polityków przekroczy wszelkie granice, a artykuł 32 Konstytucji RP, który mówi, że "Wszyscy są wobec prawa równi." okaże się martwym zapisem. Nie wiem dlaczego równie chętnie rząd nie zajmie się wsparciem kredytobiorców złotówkowych. A może złotówka nie jest już prawnym środkiem płatniczym w tym dzikim kraju? Bo jeżeli jest to nie rozumiem preferencji dla obcej waluty i armii cwaniaków. Jeśli kogoś nie stać niech sprzeda mieszkanie z kredytem i kupi mniejsze lub wynajmie. O nas "złotówkowych" polski (?) rząd tak się nie troszczy. Podziękuję podczas wyborów.
max522 / 89.66.131.* / 2015-08-24 17:21
Ale jesteś ograniczony, pewnie wzięłes kredyt MDM albo Rodzina Na Swoim ale o tym cicho!!! Tak na marginesie to miedzy innym frankowicze dopłacili tobie do twojego kredytu i tobie podobnych.
rodak / 37.8.203.* / 2015-08-24 17:56
Co ty pieprzysz? Ta pomoc jest po prostu niesprawiedliwa i nieetyczna. Trzeba pomóc ale tylko tym, którzy tego naprawdę potrzebują (niezależnie czy brali kredyt w zł czy we frankach) ale nie są w stanie spłacać kredytu. Chory, popieprzony kraj a ta akcja to kiełbasa wyborcza.
Lena897 / 31.11.131.* / 2015-08-24 17:10
Skoro rzad pozwala na oszustwa banbkowe niech teraz narow placi, niestety, Frankowiczom z jednym mieszkaniem zadluzonym trzeba pomagac
Jerry / 31.11.131.* / 2015-08-24 17:09
Frankwiczom tez sie nalezy pomoc, skoro banki nie chca pomagac , to muszą inni. Najlepiej wszyscy wyplacmy oszczednosci z bankow udzileajacych kredytywe frankach by upadły, niech maja kare.
Eliza321 / 31.11.131.* / 2015-08-24 17:07
Frankowicze doplacaja do rodziny na swoim, mdm, górnikom , rolnikom ,a sami nic nie dostali, wiec teraz kolej by inni dokaldali soe do Frankowiczow
gienia925 / 188.33.190.* / 2015-08-24 17:02
Ani mi się śni dopłacanie do ludzkiej głupoty,powinni brać kredyty w takiej walucie w jakiej zarabiają,chcieli cwaniakować niech ponoszą konsekwencje.Jak mi brakuje na ratę to biorę debet w koncie i płacę podwójne odsetki,i do nikogo rąk nie wyciągam i niczego nie żądam od skarbu

Najnowsze wpisy