Forum Polityka, aktualnościKraj

Kempa i Wasermann zajmą się "Rychem" i "Mirem"

Kempa i Wasermann zajmą się "Rychem" i "Mirem"

Wyświetlaj:
studentMIM / 2009-11-05 21:08 / Tysiącznik na forum
Tytuł artykułu sugeruje podejście autora. Komisja nie ma dojść prawdy, ale jej członkowie mają "się zmierzyć"...
Sztorm / 95.49.39.* / 2009-11-05 19:11
gdy jest ta komisja to wyjdą cuda Tuska , ha ha ha
antyrzadowy / 89.206.32.* / 2009-11-05 18:42
a ja sie pytam dlaczego moje podatki ida na takie glupoty??? Kempa dajcie spokoj, Wasermann Pan od wanny, ludzie o co chodzi w tym chorym kraju, tak byc nie moze, nie pozwolmy im tak robic, wkoncu my ich wybieramy a skoro dobrze sie bawia za nasze pieniadze nie wybierajmy ich wiecej. Dlaczego nei zajmuja sie tym by bylo lepiej? bo to za trudne, a siedzenei w komisji smiech na sali a kasa leci, nie o taka Polske mi chodzilo.
prawiezaratralalala / 77.254.203.* / 2009-11-05 21:10
O taką Ci chodziło, jeśli głosowałeś na PO.

W tej komisji Twoi wybrani będą walczyć właśnie o to by żyło się lepiej. Nie bądź raptusem. Zauważ, że już zaczynało im żyć się lepiej ale ten niepoprawny Kamiński (?) przeszkadzał.

("wolne" media tak go wycięły z dnia na dzień, że nie jestem pewien, czy tak się nazywał policjant odpowiedzialny za uczciwość wysokich urzędników)
trani / 83.5.213.* / 2009-11-05 20:27
ty glupcu !!! dale chcesz placic podatki na Rycha, Zbycha i innych od krecenia lodow .
sc / 99.232.233.* / 2009-11-05 18:34
Tez uważam, że Wassermann bardzo przyczyni się do postępu w śledztwie a jego ciągle dobre i niezawodne seroligiczne podejście, tym razem do sprawy Rycha i Mira, da pozytwny wynik. Izolacja tych dwóch przyczyni się także do zahamowania rozszerzania się tej wstydliwej choroby o nazwie syphilis wśród olbrzymiej grupy polityków, z uwzględnieniem wszystkich partii, której symptomy są bardzo widoczne. Ciężar ich choroby jest przerzucony na barki całego społeczeństwa polskiego, które ledwo już jest w stanie wyrazić swoje oburzenie wobec podejmowanych decyzji przez tych chorych polityków.
NIEpoCHWALAM / 84.10.217.* / 2009-11-05 14:35
Najważniejsze dla polskiej praworządności ale i dla PiS, SLD i PSL to przegłosowanie Stefaniuka na przewodniczącego komisj śledczej!!! Bez tego będzie to POpisowe mącenie w sprawie!!! PiS, SLD, PSL zewrzyjcie szyki i do boju o ujawnienie faktów!! I badać ich niezgodność z prawem!
maciekkkr / 95.172.4.* / 2009-11-05 14:29
Czy komicja coś da? Oby wyjaśnili chociaż odrobinę mechanizm łączenia wielkiego biznesu i polityki... polityki która tak bardzo może wpłynąć na naszą wolność jeśli "ustawa-zadośćuczynienie" wg rządowego pomysłu wejdzie w życie... tymczasem popierajmy inicjatywy sprzeciwu, takie jak na

pokertoniehazard.pl lub na stanowczenie.com

Najnowsze wpisy