KGHM

Money.pl / 2007-02-05 19:34
Komentarze do spółki: KGHM.
Wyświetlaj:
issuer / 2009-07-04 13:31 / Tysiącznik na forum
kończę już pisanie tutaj bo to forum ma niższy poziom niż to o CCC, gdzie sfrustrowani pracownicy wylewają swoje żale, tutaj jest gorzej bo niby-inwestorzy wylewają swoje nierealne marzenia niepodparte,analizą techniczną,fundamentami,doświadczeniem i kojarzeniem faktów, wy musicie zobaczyć 35 na kghm, żegnam wszystkich wodospadowiczów
skank / 193.25.0.* / 2009-07-04 18:46
i nie wracaj gdzie kolweik jestes tam tylko siejesz zamet o kghm to samo forum tematow a nie tej firmy i jeszcze krytykujesz petrola nie wracaj moja prosba
agent8885 / 77.112.56.* / 2009-07-04 14:28
Zgadzam się z tobą issuer.Gram od niedawna na kghm i zarabiam na amplitudach.Piszę że gram a nie inwestuję,jest to różnica.Nie narzekam.Czytam ,obserwuję i uczę się.Większość stęka wymyśla spadki z jakiegoś dziwnego powodu.Ą za chwilę KGHM poda wyniki za półrocze , lepsze niż w 1 kwartale , bo cena CU była wyższa od prognozowanej o ok. 1000 dolarów.Może to będzie powodem do wzrostów , a potem gospodarki się ruszą i popyt podniesie znowu cenę CU i tym samym KGHM.A propos gramatyki i polityki,chyba nie o to chodzi na tym forum. pozdrawiam.
AGENT.
issuer / 2009-07-04 13:27 / Tysiącznik na forum
był kiedyś taki litewski zespół Brainstorm i śpiewał piosenkę Waterfall
w tym tygodniu będzie bardzo aktualna, bo pęka nadmuchany przez chińczyków balon miedziowy (przestają skupować bo nie za słabiutkiego dolara nie mogą rozpoczynać inwestycji) i kghm spada przed dywidendą na 55-60 a potem dalej na 35-45, czeka nas wodospad z kaskadami, dla miłośników polskich gór można to nazwać miedzianym wodogrzmotem
Ciułacz / 2009-07-04 13:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Issuer, zapewne jesteś bystrym facetem, i chyba nadpobudliwym, nic na siłę, Ty byś chciał już wszystko od razu, powoli co ma wisieć to nie utonie.Np. ja działam powoli myślę i sie zastanawiam przy tym podstawiam stopa ale nie zablisko.Jak będzie zwałka to bedzie , zanim sie zdecyduje na odkupienie to juz rynek sie zdąży ustabilizować.
Jak już zrobisz kasę i bedziesz miał swoje lata to będziesz powolniejszy i mniej narwany.Pozdrawiam i cierpliwości do dziadków z kasą.
miedziożerny / 2009-07-04 13:01
A ja twierdzę, że złotówka będzie arbitrem i kghm będzie spadał, ewentualne dolarowe wzrosty miedzi i tak zostaną zniwelowane przez złotówę, jak lubicie surowce to to tylko lotos i orlen, wywalać kghm pkc
knoblauch / 2009-07-04 12:16
tu jesteś fajfusie, czytałem twojego maila fajna tabelka
issuer / 2009-07-04 12:20 / Tysiącznik na forum
sam jestes fajfusem, knoblauch to z niemieckiego czosnek :)
założysz się o czosnek i marchewkę?
knoblauch / 2009-07-04 12:24
aha jeszcze gadu gadu mi daj
r2d2poland / 2009-07-04 11:46
JAK MAWIAL MOJ DZIADEK :)

dopoki masz akcje nie masz ani straty ani zysku ....wiec.. szanowny kolego issuerze ... dawca kapitalu będe jak sprzedam (logiczne). A moze jestem kolekcjonerem zbieraczem akcji kGHM ? ..mam przez rok (jak samochówi ?) przez dwa jak zone (tu żart oczywiście) ...przez X lat jak ...dobre stare wino ?

Obstaję przy dobrym starym winie co będzie mi wypłacało zysk roczny :) wystarczający jako średnia pensja w tym kraju :) ...wiec...zyj i pozwól żyć innym.
issuer / 2009-07-04 12:08 / Tysiącznik na forum
skoro zależy ci tylko na dywidendach to powinno ci też zależeć na bardzo niskim kursie akcji, wtedy mógłbyś stale dokupywać, bo jeśli autentycznie jesteś eternalem, to jakie ma dla ciebie znaczenie czy 10zł dostaniesz z akcji wycenianej na 40 czy na 80, skoro nie obracasz akcjami masz ich stała ilość i interesuje cię tylko wysokość dywidendy a nie kurs
issuer / 2009-07-04 11:51 / Tysiącznik na forum

zyj i pozwól żyć innym

ja dotatkowo pamiętam, pozwalam pamiętać
i pamiętam ludzi, któzy to samo pisali o stalexporcie,elektrimie,i wielu innych


Obstaję przy dobrym starym winie co będzie mi wypłacało zysk roczny :) wystarczający jako
średnia pensja w tym kraju


w przyszłym roku dywidenda mało prawdopodobna
r2d2poland / 2009-07-04 11:56
oj ...chętnie przyjmę zakład ....że bedzie w przyszłym roku dywidenda ;) .... co kolega na to ?
issuer / 2009-07-04 12:03 / Tysiącznik na forum
zakłady ja codziennie przyjmuję patrz rynek terminowy :)
r2d2poland / 2009-07-04 12:07
ze mna sie załóż ..czy wymiekasz ??..
issuer / 2009-07-04 12:10 / Tysiącznik na forum
bardzo prosty sposób weź L-kę na grudniowy i jesteś założony
r2d2poland / 2009-07-04 12:56
coż ...kolego issuer .. nie będe komentować braku chęci zakładu ....nawet o tzw piwo ;) ... no coż są ludzie i ludzie. Kończę polemikę z kolegą issuerem, Zycze mu duzo szczęsci i powodzenia.
issuer / 2009-07-04 13:28 / Tysiącznik na forum
a ja życzę dyrektorom zagranicznych banków inwestycyjnych i funduszy hedgingowych więcej takich marzycieli jak ty, żeby mieli na kim zarabiać, teraz ostatni dzwonek żeby wywalać kghm
maca_maca / 2009-07-04 12:13
wymiękł jednak,
ja proponuję żebyś się założył na papieprze z podpisem o np.: ustaloną kwotę ze świadkiem.

Czy teraz tez Issuerze wymiękniesZ?
issuer / 2009-07-04 12:15 / Tysiącznik na forum
tak wymiekam, bo musiałbym jechać 2000km z moskwy do warszawy, żeby się z wami założyć, poza tym taki zakład jest nielegalny bo gpw ma monopol, ale słyszałem że w rajach podatkowych są notowane różne instrumenty których gdzie indziej nie ma
maca_maca / 2009-07-04 12:17
no to wiadomo
Ruska propaganda hehehehehe

o nie mogę hehehehehehehe
issuer / 2009-07-04 12:22 / Tysiącznik na forum
nie śmiej się z Rosjan w sprawie surowców bo w zimie kartofle będziesz gotował nad ogniskiem
skank / 193.25.0.* / 2009-07-04 18:54
moze idz i na gpw w rosji zarabiaj zamiast siac panike spadnie to spadnie ja tez uwazam ze to dobre stare wino
maca_maca / 2009-07-04 12:28
ja nie z Rosjan się śmieję tylko z Ciebie
już przestaję Cię komentować nie sądziełm że dziś tak się wyłożysz.
Naprawdę niespodziewałem się
a ciągle zastanawiałem się kim sa ci ludzie co tak naganiają
maca_maca / 2009-07-04 12:08
on na Bank wymięknie
ja mogę być świadkiem zakładu nawet o większa kasę !!
skank / 193.25.0.* / 2009-07-04 18:55
kghm bardzo solidna firma jesli chodzi o dywidendy ja tez w zaklad wejde
maca_maca / 2009-07-04 11:54
Jestes naganiacz , i sam się do tego przyznałeś !
więc na twoim miejscu to zmienił bym już login bo było by mi wstyd
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
issuer / 2009-07-04 11:56 / Tysiącznik na forum
czego ma mi być wstyd, że piszę prawdę, ja ci wyjaśniłem motywy mojego pisania, wy nie macie pojęcia o rynkach finansowych, dla mnie to klepanie to zabawa psychologiczna
maca_maca / 2009-07-04 11:58
nie KOLEGO nie, to jest okłamywanie, i naganianie za to można jak ktoś się uprze stanąć przed sądem.
issuer / 2009-07-04 12:05 / Tysiącznik na forum
ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to najlepszy post na forum, tutaj grasuje taki wariat am.igo co nagania na akcje bytomia, który ciągnie tylko dzięki nowym emisjom, jego nick trzeba pisać z kropką czy jakoś inaczej bo inaczej wywala z forum; on musiałby iść już do gułagu
maca_maca / 2009-07-04 12:08
ja pisąłem o Tobie
issuer / 2009-07-04 12:11 / Tysiącznik na forum
pisałeś o ogólnej sytuacji, która odnosi się w szczególności do mnie, ale musisz być nieźle wystrachany z tym kghm, że po piaskownicowe argumenty sięgasz
maca_maca / 2009-07-04 12:16
no no
i babki z piasku układam
przynzłeś się do manipulacji na forum a za to można trafić pod sąd. Czyż nie?
issuer / 2009-07-04 12:19 / Tysiącznik na forum
ale z ciebie muł, ja piszę o oczywistej sytuacji, że miedź poleci na mordę bo ją sztucznie chinole napompowali ucieczką z dolara, to ty manipulujesz bo niedoświadczonym ludzikom każesz wtapiać kapitał w spółkę która zjedzie na 50
maca_maca / 2009-07-04 12:24
jakoś nie piszę że ludzie mają kupować !
raczej radzę że mają podjąc własna decyzję !
ty natomiast robisz na odwrót ty ich namawiasz , spekulujesz i bawisz sie w psychologa na forum
Cłowieku sam się do tego przyznałeś, przeceiż
knoblauch / 2009-07-04 12:27
w psychologię się bawię, bo mogę obserwować reakcje ludzi i ich emocje, przypominam sobie samego z siebie z początku, w tym sensie to zabawa psychologiczna, poza tym jakbym chciał kims manipulowac tobym się do tego przyznał, bo ktoś kto się przyznaje że manipuluje już przez ten sam fakt nie manipuluje, zresztą odpowiedz na ten mój post na gorze o eternalach, wytłumacz paradoks tam opisany
issuer / 2009-07-04 12:29 / Tysiącznik na forum
to najlepszy cytat z issuera innego forum mam go w txt na pulpicie
knoblauch / 2009-07-04 12:32
tak to ten , drugi najlepszy to ten twój referat o socjaliźmie i konieczności zakupu cersanitu, możesz mnie przedrzeźniać jak mnie wqrwisz to tez go wkleję będzie więcej śmiechu
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
maca_maca / 2009-07-04 11:26
Kolego maciek29 !
Wiem dokładnie, co pisałem o dywidendzie.
Wierz mi takich jak Ty tu na forum przewalało się setki i przewali się następne 100. Tylko nieliczni tu pozostaną i tez nie liczni grają długodystansowo.
Jeśli grasz sobie na tak zwanych s-kach proszę bardzo. Graj.
Ci natomiast, co piszą, że trzeba uciekać z kghmu, bo będzie tzw.: waterfall przed dywidendą niech uciekają. Nie rozumiem jednak, dlaczego namawiają do tego innych. I dlaczego DLACZEGO?? Ci, którzy zostają przy kghmie maja być tzw.: "dawcami kapitału"?? każdy wybiera to co uważa za słuszne !
issuer / 2009-07-04 11:37 / Tysiącznik na forum

Nie rozumiem jednak, dlaczego namawiają do tego innych.

Bo wasz kapitał jest nam potrzebny, paradoksalnie nasze interesy się nie wykluczają. Jeśli was ogoli jakiś JP Morgan albo Goldman Sachs, to odbicie na misiach będzie mniejsze. Oni moga to z czego was ograbią, rzucić sobie dla odmiany na BUXA albo RTS albo innego emerginga. A wy jak macie kasę to ją zainwestujecie w jakieś spólki spoza "WIG5". Pamietajcie, na "WIG5" (pkobp,pekao,kghm,tpsa,pknorlen) jedyna dobra strategia to gra pod rynek terminowy.
maca_maca / 2009-07-04 11:39
no i wszystko jasne.
issuer / 2009-07-04 11:49 / Tysiącznik na forum
i wszystko jasne, zasponsorujecie prezesowi JP i GS nową willę, nowe porche i nową sekretarkę, w sumie tak jest wysoka kultura businessowa i premia zależy od efektywności
maca_maca / 2009-07-04 11:51
normalnie nie chcę mi się odpisywac na twoje posty.

IGNOR :) hehe
maca_maca / 2009-07-04 11:26
Poza tym mam radę dla tych, którzy piszą o dawcach kapitału. Koledzy! dawcą może zostać ten co sprzeda na dołku a nie ten co trzyma akcje pomimo dołka.
Jeszcze jedna rzecz, która musze poruszyć. Zwróćcie uwagę na tych, co nagle się pojawili na forum kghmu a wcześniej ich nie było (knoblauch, Issuer, Tomcio62, In or out, Miedziożerny, Fuel….) Są ludzie, którzy zarejestrowali się na money.pl w tym roku i maja Mozę ze 100 postów na licznikach. A żeby było śmieszniej są i tacy, co maja ponad 1000 postów, ale są to posty dotyczące wiadomości, a postów dot. Spółek (czyt. kghmu) max 20.
Poza tym trzeba zwrócić uwagę ze w zeszłym roku sytuacja była analogiczna. Cały rok była cisza na forum a potem przed dywidendą pojawiło się z 10 takich, co non-stop naganiali na spadki. Spadek był to fakt, ale nie wynikał tylko z naganiania, ale też z kryzysu.
Efekt domina.
issuer / 2009-07-04 11:45 / Tysiącznik na forum

Koledzy! dawcą może
zostać ten co sprzeda na dołku a nie ten co trzyma akcje pomimo dołka.

typowa gatka amatora, uwzględnij sobie inflację,wolną od ryzyka stopę procentową, już z tego względu tracisz a poza tym tracisz możliwość zysku

Zwróćcie uwagę na tych, co nagle się
pojawili na forum kghmu a wcześniej ich nie było

bo nie było o czym pisać, najpierw siedzieli w L-kach i jechali z trendem LME, w połowie czerwca albo wycofali się na inne spółki albo wzięli s-ki a teraz (we własnym dalekosiężnym interesie) ratują marzycieli, jak już wychodzisz ze spiskową teorią dziejów, to ja takich jak ty można posądzać o to, że też wywalą przed dywidendą tylkio, że chcą złapać najlepszą cenę albo, że wzięliści L-ki, może nawet z serri grudniowej i chcecie sobie zrobić poduszkę z naiwniaków
issuer / 2009-07-03 23:38 / Tysiącznik na forum
niedługo olbrzymie spadki na kghm, chinczycy sztucznie napompowali bo wychodzili z $,
teraz kghm wraca na 40
pkobp straci na rzecz innych banków potencjał kredytowy, przez dywidendę dalszy spadek
kursu akcji będzie wyniiem rozdrobnienia kapitału
tpsa ledwie zipie na neostradzie, niedługo kończą się umowym całej gromadzie naiwnych co
wzięli umowę z promocją, netia im też ostatnią kampanią sprzątnęła sporo klientów sprzed
nosa, poza tym rusza telefonia BRE i telefonia rodzina, wielu abonentów rodziny to osoby
starsze i samotne, które przeważnie mają jeszcze ebonitowy telefon i numer w tpsa, one
odejdą z tpsa to będzie potężny cios dla tej firmy
kghm ------->40
tpsa---------->10
pkobp-------->15
największym beneficjentem osłabienia się pkobp będzie pekao
pekao-------->200
umacniająca się złotówka to znakomita wiadomość dla pknorlen
pknorlen--------->35
maca_maca / 2009-07-04 10:42
Ceikawe skąd wymantykowałeś ten plan dla tych spółek ?

Przyśniło ci się czy jak ?
waniek (mistrz riposty) / 213.238.108.* / 2009-07-04 09:35
ILE MASZ AKCJI TYCH SPOLEK NA ,KTORE TAK NAGANIASZ; PO 20, CZY PO 30 .JA TEZ MAM DLA CIEBIE PROPOZYCJE -UCIEKAJ Z POLIMEXU, BO BEDZIE ZWALA ,KUP 20 AKCJI FIRMY COMPLEX(1,51 PLN)BARDZO DOBRZE ROKUJA NA PRZYSZLOSC.
xgrub / 78.8.3.* / 2009-07-04 00:13
ktoś chyba znowu nagania....
issuer / 2009-07-04 00:29 / Tysiącznik na forum
s-ki zamknięte więc teraz już nie ma naganiania tylko gadka szmatka
knoblauch / 2009-07-04 00:35
nie gram na kontraktach ale chyba się pospieszyłeś bo miedziak będzie miał jeszcze waterfall przed dywidendą,mam trochę tych twoich kętów, zrewanżuj się i kup idmsa,kopex,handlowy, dobrze że beefsana mnie nagoniłeś żebym sprzedał,

ps: numer wysłałem ci na tego drugiego maila więc go sprawdź i odpisz
maciek29 / 77.222.249.* / 2009-07-04 00:04
jak przeczytalem co maca_maca napisal 29.06 o dywidendzie ,to cale szczescie ze jest tylko wladca postow............ bo na wladce dywidend nie ma szans
issuer / 2009-07-04 00:11 / Tysiącznik na forum
bo kghm jest jak się wsiądzie na początku fali i wywali przed dywidendą, natomiast jak ktoś wierzy (bo tu nie można mówić o rozumowym podejściu) w trwały wzrost niech weźmie L-kę, zresztą spójrz dziś na dt astartą albo energopld można było zarobić więcej niż dostanie się dywidendy(którą samemu się sobie zresztą wypłaci)
maciek29 / 77.222.249.* / 2009-07-03 23:42
o kurde. nawet ja nie jestem takim pesymista........
Ciułacz / 2009-07-04 00:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A co z Aluminium ? Czy to prawda że w PL zaprzestaną produkcji bo same straty ,w takiej Kanadzie taki Alkan płaci 2 Centy za KWH co w złotych daje 5gr.
Do samochodów, jest potrzebne dużo aluminium , ale auta maja być mniejsze, wiec mniej aluminium.
issuer / 2009-07-04 00:03 / Tysiącznik na forum
ty się wygłupiasz czy naprawdę tak masz?
Ciułacz / 2009-07-04 00:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widzę że Cie dobiłem , Ja płacę wiecej 4,5 Centa o 6 Centów plus 15% podatku. ale oni mają taryfy specjalne z electrowni wodnej, zresztą tu tylko jest z electrowni wodnej.
Zdajesie ze na dobe mogą tylko brać przez 18 godzin i wrazie klęski to im pierwszym odcinaja prad.
Ciułacz / 2009-07-04 00:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chodzi oto że w czasie szczytu to płaca chyba około 6 Centów za KWh. a tak to po 2 Centy.
Electrownie są państwowe i dano im prąd po kosztach aby przyciądnąć przemysł aluminiowy.
Ciułacz / 2009-07-04 00:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Woda w rzekach sie leje dzień i noć , to w nocy prąd jest prawie za darmo.
Ciułacz / 2009-07-04 00:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co do miedzi to masz racje że to Chińczyki napompowali cenę, ale pompka jest dalej w użyciu, to jeszcze nie koniec.
Jak byłem ostatnio w Chinach to widziałem instalecje electryczne w mieszkaniu w bloku z lat 80-ontych przewody cieńsze od 1, myślałem że to do telefonu.Tak że tam zapotrzebowanie na miedz jest ogromne.
issuer / 2009-07-04 00:28 / Tysiącznik na forum
tylko, że inwestycji ie będzie bo bezwartościowymi dolarami żadnej nie opłacą, oni teraz tylko dywersyfikowali portfel,wolą miedź na składowisku niż zielone papierki, swoją drogą jak złotówka się znacznie umocni wobec dolara to wasz kghm będzie znowu latał po 25
skank / 193.25.0.* / 2009-07-03 19:26
kghm na dobre i na zle wszytsko mowi ze nalerzy sprzedac ale kghm solida firma ja tez przytrzymam a w czoraj i przedwoczoraj ten podemnm na mawial na super interes kenty dzis polecialy 10 w dol
issuer / 2009-07-03 20:29 / Tysiącznik na forum
kłamiesz kęty dziś poleciały -2,64% a kghm poleciał -2,78
Spójrzmy na niedawną historię,26.czerwca kęty kosztowały 72,90 a kghm 81,00, dzisiaj kęty kosztują 84,70 a kghm 76,80. Reasumująć od 26 czerwca jedna akcja kghm to strata 4,20 a jedna akcja kęty to zysk 11,80. Ale widzę, że jesteście jak głupi, starzy komuniści, bo tak jak oni wierzą w socjalizm,gierka i mieszkania ze ślepą kuchnią wy wierzycie w ten komuszy moloch steroryzowany przez związkowe bydło. Taka już natura ludzka, kghm zaczął mocno rosnąć i zamiast myśleć zaczęliście marzyć, wam nie jest już szkoda kghm wam szkoda waszych marzeń. Nie dajcie zarobić na sobie JP Morgan i GS. Przyszły tydzień to ostatnia szansa na wywalenie miedziaka, ostrzegam potem wodospad i wychodzicie w panice na stratach.
issuer / 2009-07-03 20:17 / Tysiącznik na forum
już lepiej ku sobie polimexms
issuer / 2009-07-03 16:56 / Tysiącznik na forum
ci co sprzedali na szczycie mogą śmiało powiedzieć, że dzisiaj dostali dywidendę bo o tyle już spadł kurs od szczytu ile wynosi dywidenca, dobra rada sprzedać i wejść w millennium
kghm będzie przed dywidendą po 55, po dywidendzie spadamy na 35-45
maciek29 / 77.222.249.* / 2009-07-03 23:09
ja obstawiam 67.15 na koniec sesji13 lipca
Tomcio62 / 2009-07-03 19:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Słuchajcie /p/ issuera p=pan kupujcie milenium.zysk na akcję 1 kwartał 1 grosz. Kghm-c/z 6,5 przy cenie miedzi ok 3000.Teraz miedż ok 5000,więc wyniki będą jeszcze lepsze.Poczekajcie na zysk z 2 kwartału i nie dajcie w panice wyleszczyć się tym co was strasza ceną50pln,a sami dziś kupowali /230mln obr/.Oni zarobią na waszej panice TERAZ i za10 dni też gdy dostaną prawa do dywid.
issuer / 2009-07-03 20:12 / Tysiącznik na forum
co do obrotu to zwykły cross
odnośnie millennium chyba nie do końca rozumiesz wskaźniki bo jej ze sobą mylisz, ja millennium nasiorbałem około 1,40 i 2,20
ale nie będę już tu smęcił o kghm bo sami zobaczycie jak będzie rynek ma zawsze rację
ale jedno piszę wam sprzedajcie przed dywidendą bo będziecie płakać
Tomcio62 / 2009-07-03 22:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
sprawdziłem, zysk na jedną akcje za pierwszy kwartał 2009 banku mil. to 1 GROSZ,a kęty-zapoznaj się z wypowiedziami prezesa z 1 06 2009 //spadek w segmencie wyr. alum.//
Kolesław / 77.112.10.* / 2009-07-03 19:55
Panowie,

przecież ten issuer to jeden z nicków niejakiego (konwiasta88, pocisk, miedziożerny, nuklid itd) a on jeszcze jakiś czas temu pisał, że kghm na 150 bądź nawet 300 póki miał te akcje oczywiście. Teraz jak widać sprzedał i nagania na kęty - hahaha.
ZWYKŁY NAGANIACZ!!!!
issuer / 2009-07-03 20:30 / Tysiącznik na forum
pomyliłeś mnie z tele, to że obaj używamy żołnierskiego języka nie znaczy że jesteśmy tą samą osobą
in or out / 2009-07-03 16:11
KGHM trzeba sprzedać przed dywidendą, ja na szczęści już to zrobiłem, za więcej niż 50 nie odkupię, teraz czas na cersanit
knoblauch / 2009-07-03 16:21
:) masz rację lepiej kupować kibelki niż zalegającą na skłądowisku miedź, chińczycy sztucznie napompowali bo chcieli zmniejszyć zaangażowanie w dolary, dokup do cersanitu bre, agorę, polimexms,gtc to będziesz miał ładny portfelik blue chipów, z mwig40 polecam millennium
miedziożerny / 2009-07-03 15:56
ohohoh ale wesoło, już ostatni dzwonek żeby uciekać, przed dywidendą ma jechać walec i
kurs na 60, po dywidendzie na 40, ale są pewnie marzyciele co myślą, że się wzbogacą na
dywidendzie, otóż na dywidendzie kghm to zyskuje tylko SKARB PAŃSTWA cała reszta traci
efi886 / 2009-07-03 15:20 / Tysiącznik na forum
Mówcie co chcecie ja trzymam kombinuje pieniążki na poniedziałek do kupie i będzie ok, zysk w dłuższym terminie nie ma co płakać, a spadek akcji nie może być tak niski jak tu "mili koledzy" wypisują cena kghm`u byla niska w ogólnym kryzysie gospodarek teraz to po prostu drugie beknięcie głebszej korekty...kto panikuje niech sprzedaje ja jak już wspomniałem trzymam, nie wierze w to zeby nagle ta spółka siegnęła dna bo USA ma gorsze wyniki, nie raz mieli i nie raz jeszcze będą mieli..u mnie LUZ
fuel / 2009-07-03 15:48 / Bywalec forum
jak będziesz sprzedawał po 35 po dywidendzie to daj znać
efi886 / 2009-07-03 16:03 / Tysiącznik na forum
rozbawiasz mnie "kolego" kgh dla mnie nie tykalny a ty walcz dzielnie ..pozwodzenia
marcinjucha / 2009-07-03 15:58
Mogę dać już teraz. KGHM u mnie to inwestycja długoterminowa i trochę jeszcze te papiery poleżą u mnie w portfelu.
marcinjucha / 2009-07-03 15:41
Jak patrzę na dzisiejsze obroty na KGHM w stosunku do WIG i WIG20 (odpowiednio 35% i 50%) to nie chce mi się wierzyć żeby głowny motor warszawskiej giełdy miał zjechać do 40zł. Ale to tylko moje przypuszczenia...
mirkonsa / 79.162.146.* / 2009-07-03 15:58
Taka cena jest nie możliwa, wystarczy choćby przeglądnąć archiwum, cena kghm`u nigdy nie byla niska chyba że dochodziło do naprawdę spektakularnych spadków kondycji światowych gospodarek, dobrze że wyprzedadzą bo po tej sprzedaży będzie spokój jak będzie spokój to kghm będzie robił swoje a robi to dobrze więc będzie sobie rósł tak samo jak po wojnach jest rozwój technologiczny tak samo po załamaniach gospodarek jest odbudowa! No chyba że jest kolejna wojna ale póki co gospodarki radzą sobie z odbudową dawnej kondycji więc jakby sie do tego miało załamanie tak potężnej spółki, to absurd...Obroty dzisiaj mają specyficzne znaczenie moim zdaniem dzisiaj to minus ale odbije się to, jeżeli ktoś był nastawiony na szybki zysk to nie dziwne że teraz spanikował to jest giełda, nie zapominajmy o tym. Radze poukładać sobie fakty w głowach i spojrzeć na kghm z dystansu, moim zdaniem będzie ok i trzymam! poza tym dodam że gdy tylko kghm spada od razu zaczyna sie panika na forum i pojawiają sie inwestorzy namawiający do swoich spółek morał z tego jak zwykle jeden " Kupuj jak sie krew leje sprzedawaj na zielonych łąkach- zawsze zarobisz" - Czekamy na zielone światło i jedziemy =] pozdrawiam inwestorów a nie mieczaków ;)
NOWYSUROWY / 85.89.174.* / 2009-07-03 15:04
Kupiłem w 2008 po 29 zł.Trzymać czy sprzedać ?
fuel / 2009-07-03 15:48 / Bywalec forum
ja kupowałem w przedziale 23-30 i już wywaliłem , jak chcesz metale to kup kęty i orzełbiały, kghm wraca na 35-45, tylko naiwni marzyciele chcą przekonać samych siebie że jest inaczej i szukają potwierdzenia u innych eunuchów
prawdziwy Kwachs / 91.198.194.* / 2009-07-03 15:31
sprzedawaj, puki ktoś chce jecze kupować po tyle ile jest teraz
erkaem1 / 83.31.125.* / 2009-07-03 15:39
Ludzie przyjżyjcie się uwaznie, co jest wystawione to znika prawie byskawicznie, a przeciez ci co kupuja nie kupuja aby stracić, jest to typowa nagonka na spanikowane owieczki!!!
efi886 / 2009-07-03 16:06 / Tysiącznik na forum
o i to popieram przeciesz ten obrót nie wziął sie z niczego radze patrzec i myśleć a nie słuchać kolesi od " kętów itp."
sokol13 / 2009-07-03 15:15 / Bywalec forum
phi.. nie oplaca sie sprzedawac i jakies tam ochlapy brac.
miedziożerny / 2009-07-03 13:21
ohohoh ale wesoło, już ostatni dzwonek żeby uciekać, przed dywidendą ma jechać walec i kurs na 60, po dywidendzie na 40, ale są pewnie marzyciele co myślą, że się wzbogacą na dywidendzie, otóż na dywidendzie kghm to zyskuje tylko SKARB PAŃSTWA cała reszta traci
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy