Forum Polityka, aktualnościKraj

Kidawa-Błońska przyznaje: Nie mamy dobrych prawników

Kidawa-Błońska przyznaje: Nie mamy dobrych prawników

Wyświetlaj:
bsf / 46.45.103.* / 2012-01-17 08:54
Mgr historii kiedyś POdobno malarz kominów dziś kiepski kopacz piłki i biegacz plażowy , który na weekendy przelatał 6 MILIONÓW PLN nie ma żadnych kwalifikacji do zarządzania państwem. Pięć lat temu wyprowadził Polskę na morze absurdu i kłamstwa aby dopłynąć do "zielonej wyspy" teraz przez brak kompetencji i nieudacznictwo toniemy w szambie.
w. / 79.190.209.* / 2012-01-17 08:38
dlaczego pani pooseł wymaga od obywateli znajomości całego prawa a sama nie czyta ustaw i nie widzi błędów? Główka boli?
MWzWM / 153.19.49.* / 2012-01-17 08:37
Jestem młodym wykształconym z wielkiego miasta i mam dosyć rządów tych dyletantów. W czasie studiów (elektroniki) nie mogłem się opędzić od nachalnych ofert pracy, a teraz, 2 lata po studiach jedyne co można znaleźć to pracę uwłaczającą mgr inż. na umowie o zlecenie.Kolega - mgr prawa od roku szuka pracy. Służby zdrowia nie ma, ceny coraz wyższe, strach mieć dzieci.

Pani Kidawa mówi, że PO ma za mało prawników wspierających rząd. To może dlatego ten okropny PiS złożył w zeszłym roku więcej projektów ustaw niż rząd? Może dlatego szefem najważniejszej komisji - d.s. UE jest Pomaska, która dotychczas zajmowała się biletami komunikacji miejskiej? A szefem komisji EDUKACJI jest człowiek z wykształceniem, uwaga:

Prywatne Policealne Studium Optyczne, Optyka Okularowa

Historia się powtarza- państwo mające tak ogłupionych obywateli, nie kontrolujących władzy, łykających wszystko co zapodają media nie ma prawa przetrwać.
zxc12 / 83.6.149.* / 2012-01-17 08:33
Brak konkurencji powoduje niski poziom wiedzy prawniczej.
Gdy Ziobro chciał aby każdy po studiach prawniczych miał dostęp do wykonywania zawodu to media ośmieszały a ciemny lud to kupił.
Antyfaryzeusz / 93.157.70.* / 2012-01-17 08:03
Dobrych maja tylko "przyjaciół w mediach" od kłamania i szukania tematów zastępczych.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-01-17 07:06
Wojciechowski i Grabski też nie mieli dobrych prawników? Już sobie wyobrażam jak Grabski mówi, że nie udała mu się reforma pieniężna bo miał złych prawników, albo jak Wojciechowski mówi, że nie obronił Warszawy bo ustawa była koślawa.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy