Forum Polityka, aktualnościKraj

Kidawa-Błońska: W kampanii będzie się coraz szybciej i ciekawiej działo

Kidawa-Błońska: W kampanii będzie się coraz szybciej i ciekawiej działo

Wyświetlaj:
Ewa-Maria / 85.222.2.* / 2010-05-14 09:58
Posłuchajcie głosu ludu!!!!!
Błagam , błagam zostawcie J.K. w spokoju niech mówi i robi co chce-od czasu do czasu jego sztabowcy palną coś o Państwie Katolickim , czy gorzej o liście Rodzin Tragedii!!!
A Wy macie do wykorzystania: jak Grecja musi sobie radzić z kryzysem a jak my możemy tego uniknąć!!!( patrz wywiad z L. Balcerowiczem).
Jak można pomóc służbie zdrowia gdy nie będzie" weta".
Ile można zaoszczędzić na kancelarii Prezydenta
Jak ważny dla prezydenta RPjego konstytucyjnych obowiązków jest fakt,iż ta sama osoba była ministrem obrony
Ile dla Ludzi , w kwestii społecznej może zrobić mądra Pierwsza Dama
katon02 / 85.198.213.* / 2010-05-13 20:39
Przy takiej marnej reżyserce ten marny Komorowski jest jeszcze bardziej bezbarwny. To gwóźdź do trumny PeŁo. I jeszcze na dodatek ten ćwierć inteligent Nowak - on potrafi tylko piłe kopać z Ryżym...
niewierzący ateusz / 83.24.74.* / 2010-05-13 14:45
to nie tytuł z naszego dziennika

http://fakty.interia.pl/swiat/news/sledztwo-nie-odpowiada-zachodnim-standardom,1477940

Warunki, w jakich prowadzone jest śledztwo po katastrofie 10 kwietnia, nie odpowiadają zachodnim standardom - sugeruje znany francuski ekspert ds. katastrof samolotowych Gerard Feldzer

Jego zdaniem, jeżeli śledztwo w sprawie katastrofy samolotu linii PanAm koło szkockiego miasteczka Lockerbie byłoby prowadzone w podobnych warunkach jak pod Smoleńskiem, prawdopodobnie nigdy by nie odkryto dowodów na to, że był to zamach bombowy
dgen / 2010-05-13 15:06 / Tysiącznik na forum
kolego !
jątrzysz i dzielisz Polaków !
w tefałenie wypowiadał się specjalista i mówił, że znalezione ostatnio części samolotu są bez znaczenia

a poza nie zawracaj gitary bo taniec z gwiazdami wchodzi w decydującą fazę.........
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-05-13 15:06
dla TUskina i Puska ważne żeby trzymało standardy wschodnie.
Orcan / 77.113.227.* / 2010-05-13 13:25
Niedługo kampania nabierze rozpędu, a nawet dokaona zwrotu o 180 procent, jak to wczoraj w TV Pani powiedziała....
Bak / 193.243.147.* / 2010-05-13 12:41
Ile osob pojdzie zaglosowac na Kaczora tylko i wylacznie ze wzglecu tragedi pod Smolenskiem ? Miliony.. Nie jestem ani za Komorowskim ani za Kaczką, ale obawiam sie ze Jarosław zostanie prezydentem. Kierowac sie litościa ? i wychwalanie Kaczynskich pod niebiosa ? :| To tak samo jakby umarl Karol Strasburger i jego zarty nagle stały sie śmieszne a jego teleturniej "Familiada" stal sie kultowy..

Ludzie miejcie troche oliwy w glowie..

P.S Z calym szacunkiem oczywiscie dla pana Karola :P
Oszołomowaty / 89.229.95.* / 2010-05-13 17:08
Mylisz sie - ludzi zobaczyli po prostu nagle to całe szambo Pomedialne, te całe zakłamanie i nędzę w rządzeniu tego pseudo rządu. Szkoda tylko, że trzeba było na to aż 96 trupów ... To Ty nabierz trochę oliwy - spójrz tutaj i Pomyśl nad tym co ci przekazują w POmatrixie przez "szklana pogodę" i co się dzieje w realu:

http://markd.pl/afery-po/
niewierzący ateusz / 83.24.74.* / 2010-05-13 12:43
jakbyś nie był "ani za Komorowskim ani za Kaczką" to byś napisał "Nie jestem ani za Komorowskim ani za Kaczyńskim"

ściemniac tez trzeba umiec
Bak / 193.243.147.* / 2010-05-13 12:55
Jakbys poczytał moje wypowiedzi na forum to wiedzialbys ze tak nie jest, ale czytajać Twoje odnosze wrazenie ze masz sie za czlowieka wszystrko wiedzacego, a to nie swiadczy o Tobie dobrze. Po tej katastrofie mam troszke wieksza niechec do Kaczynskiego, gdyz cale PIS teraz bedzie zbierac laury za to co sie stalo miesiac temu. Nie chce aby Komorowski został prezydentem, Lecz wiem ze ze swoja antypatia do Bronislawa i Jarosława, jestem mniejszością. Coz zrobić taki kraj.
wróżka / 77.253.16.* / 2010-05-13 16:44
Dlaczego pospolity przygłup ma sympatię do kabotynów.
Bak / 193.243.147.* / 2010-05-14 07:24
Obrazam CIe ? To sie ogarnij. Kazdy ma prawo do swojego zdania, i nikt a juz tymbardziej Ty kimkolwiek jestes nie bedziesz mi tu swoich jakze intelektualnych pytań retorycznych stawiac..
niewierzący ateusz / 83.24.74.* / 2010-05-13 13:05
sorki Bak zacznę czytac twoje posty,a może razej kojarzyc twego nicka z tekstami
smutny / 195.235.15.* / 2010-05-13 11:58
Chyba mlodziezowka sie nie wziela za bardzo do roboty. Widze tylko dwie osoby wpisujace przychylne komentarze.
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-05-13 10:29
Interia.pl SE" był świadkiem tajnej narady w domu Bronisława Komorowskiego. Uczestniczył w niej premier Donald Tusk oraz wezwany na pomoc z "przymusowej emigracji" Janusz Palikot.
Strach przed PiS-em obudził Platformę Od czasu katastrofy pod Smoleńskiem lubelski polityk PO nie pokazywał się publicznie. Nie udzielał wywiadów, a na swoim słynnym blogu zamieszczał jedynie krótkie wpisy. Palikot od wielu lat przyjaźni się z Komorowskim. Bardzo mocno angażował się w jego kampanię w czasie prawyborów w PO. Po katastrofie prezydenckiego samolotu zapadł się pod ziemię - podobno na wyraźne polecenie szefa rządu.
W środę o godz. 8 pojawił się na warszawskim Powiślu, przed kamienicą Komorowskiego. Chwilę później podjechało rządowe BMW z premierem Tuskiem i rzecznikiem rządu Pawłem Grasiem. Tajna narada trwała do 10.45".
arch / 2010-05-13 11:05 / Tysiącznik na forum
"Jarosław Kaczyński wplątany w kampanię prezydencką "
Prezes PiS już od dłuższego czasu silnie kojarzy się ze środowiskiem, którego głównym celem jest zdobycie władzy i trudno było nie spostrzec, że ta sprawa ma charakter rozwojowy.

Coraz więcej wskazuje na to, że Jarosław Kaczyński jest uwikłany w nadchodzące wybory. Uzasadnionych podejrzeń nabrano, gdy został zauważony na pogrzebie prezydenta Rzeczypospolitej, co potwierdzają liczni świadkowie.
Polityczne motywy, jakimi się kierował decydując się na ten krok, są łatwe do rozszyfrowania. ............
Jak informuje http://nowypompon.netbird.pl/
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-05-13 09:51

Tylko wdowy mają tutaj prawo zabierać głos.

Oczywiście, jednak wdów po PiS-ie jest więcej, więc jak śmie, pani Kidawa, negować fundament demokracji państwa prawnego urzeczywistniającego... i tak dalej!
Po drugie, proponuje odłożyć rzeczone wybory do czsu, kiedy i PO dorobi się własnej katastrofy, lub kila katastrof, które zebrane do kupy, przebiją z impetem, katastrofę utożsamianą z PiS-em!
Wtedy, przynajmniej na niwie katastrof, demokracja nie będzie brutalnie gwałcona!
Po trzecie, Komorowski podczs kampanii, powinien poruszać się na wrotach od stodoły. Oczywiście samochód Komorowskiego, musi także być obowiązkowo ustylizowany na wrota... i tak dalej.
rozwado / 2010-05-13 10:26 / Tysiącznik na forum
Raczej PiS utozsamiany z wszelkiego rodzaju katastrofami, ktore dotknely Polske, ze Smolenskiem na czele
grewt23 / 213.25.206.* / 2010-05-13 09:27
> A czy będą odwołania do katastrofy pod Smoleńskiem?
>> Nigdy Platforma nawet przez chwilę w taki sposób się nie zachowywała

Ta pani raczy żartować. Obrzydliwe wypowiedzi Bartoszewskiego, Niesiołowskiego i Komorowskiego najlepiej świadczą o tym kto 'gra trumnami' w tej kampanii.
r.51 / 62.121.76.* / 2010-05-13 09:25
a hrabia -pieniądze na kampanię od Rycha juz otrzymał,Grzesiek strasznie się guzdra z tym załatwianiem,a niesiołowi ochraniacze na buźkę kupiono aby nie opluwał-Oj! pikna ta wasza partyja
szaren / 213.108.114.* / 2010-05-13 15:37
Do obydwu forumowiczów (niewierzący ateusz i Bankier_7) wiodących (nie)smaczną polemikę.
Mój polski współpracownik, po przeczytaniu waszych wypowiedzi, powiedział mi , że staliście sie przysłowiowa kroplą w przepełnione (niechecią) naczynie.
Dzieki wam wie napewno , ze nie zagłosuje , ani na Komorowskiego , ani na Kaczyńskiego.
Starajcie się tak dalej, mozecie całkiem skutecznie tworzyć tzw negatywny elektorat dla swoich idoli. Ku wielkiej uciesze rywali.
Gratuluję skuteczności (negatywnej).
niewierzący ateusz / 83.21.249.* / 2010-05-13 08:58
nie puszczają dowcipów o hrabi
niewierzący ateusz / 83.21.249.* / 2010-05-13 10:49
mało tego ,usuwają te które uda się przemycic, i to bez zwyczajowego wpisy że wpis został usunięty
Przychodzi hrabia do apteki, wyciąga ręke do aptekarza i prosi:
- pięć tabletek viagry!
- panie, aż pięć???
- tak, pięć kobitek dziś do mnie przychodzi!
Następnego dnia hrabia znowu pojawia się w aptece i wyciąga do aptekarza obie ręce.
Aptekarz pyta:
- Co, dzisiaj 10 tabletek???
- Nie, maść do rąk, kobitki nie przyszły.....
Bankier_7 / 2010-05-13 11:18 / portfel / Punktator
Przychodzi Mao do apteki, wyciąga ręke do aptekarza i
prosi:
- pięć tabletek viagry!
- panie, aż pięć???
- tak, pięć kotków dziś do mnie przychodzi!
Następnego dnia hrabia znowu pojawia się w aptece i
wyciąga do aptekarza obie ręce.
Aptekarz pyta:
- Co, dzisiaj 10 tabletek???
- Nie, maść do rąk, kotki nie przyszły.....
niewierzący ateusz / 83.24.74.* / 2010-05-13 11:38
czytałeś już jak to hrabia zapunktował dziś u wszystkich,dla których wiki to główne źródło wiedzy? poczuli się nobilitowani, nawet marszałek sejmu z niej korzysta,wcale was nie obrażam moi mili, słowo nobilitowany nie jest obraźliwe możecie sprawdzic w Wiki

"Podczas konferencji prasowej, na której marszałek Sejmu Bronisław Komorowski prezentował skład Rady Bezpieczeństwa Narodowego fotografowie wychwycili, że wśród jego notatek znajdował się m.in. wydruk z internetowej encyklopedii Wikipedia poświęcony tej właśnie Radzie."

co ci tak przeszkadza posiadanie kotka bankierze? ja mam w domu trzy, kochasz zwierzęta na sposób hrabiego? walisz do nich z dubeltówki siedząc na ambonie i popijając z piersiówki na odwagę?
Bankier_7 / 2010-05-13 11:41 / portfel / Punktator

co ci tak przeszkadza posiadanie kotka bankierze?

Kojarzy mie sie to z ciotą życiową nic poza tym.
.
Koty lubie najbardziej wtedy jak idę ze swoim psem na spacer i on zobaczy jednego z nich...
niewierzący ateusz / 83.24.74.* / 2010-05-13 11:49
a ty wiesz durniu jeden,że taki kotek może byc ulubionym zwierzątkiem kilkuletniego dziecka? i ty się cieszysz jak twój piesek na spacerze....
Bankier_7 / 2010-05-13 11:59 / portfel / Punktator
A w ogóle to czemu cioto jedna mnie obrażasz?
Czyżby przysłowie uderz w stół a ...
niewierzący ateusz / 83.24.74.* / 2010-05-13 12:02
fiucika masz malutkiego,że cię duży piesek ganiający koty rajcuje? nie obrażam cię tylko stwierdzam fakt, trzeba by skończonym durniem by się cieszyc z tego że pies może zagryśc czyjegoś zwierze
Bankier_7 / 2010-05-13 12:26 / portfel / Punktator
Ty jednak zdecydowanie jesteś ciotą...
Czy widziałeś kiedyś zagryzającego kotka psa?
.
niewierzący ateusz / 83.24.74.* / 2010-05-13 12:31
do budy za swoim psem, POszedł ale już ! owszem widziałem, zdarzyło się nawet że przyjaciólce pies kota zagryzł , przez takiego durnia podonego tobie
niewierzący ateusz / 83.24.74.* / 2010-05-13 12:31
do budy za swoim psem, POszedł ale już ! owszem widziałem, zdarzyło się nawet że przyjaciólce pies kota zagryzł , przez takiego durnia podonego tobie
niewierzący ateusz / 83.24.74.* / 2010-05-13 12:38
POszed bankier z psem na spacer do parku, a z naprzeciwka jakiś pijaczek woła:
- Co to za świnie prowadzisz na smyczy
- To nie świnia, to pies - poprawia bankier
- Nnnie do ciebie mówie...
Bankier_7 / 2010-05-13 11:57 / portfel / Punktator
Dla dziecka i kobiet kotek jest ok, jest miły delikatny lubi się łasić - tu chodzi o mężczyzn lubiących kotki niewierzący ateuszu...
niewierzący ateusz / 83.24.74.* / 2010-05-13 12:03
żałosny jestes mnie prawdziwy mężczyzno
Miro67 / 79.217.190.* / 2010-05-13 08:40
Uwazam niestety ze Platforma chce te wybory przegrac ,Widac to golym okiem ich zolwiowate zaangazowanie.Platforma chyba uwaza ze najbardziej pokrzywdzonym w tej tagedi jest J.Kaczynski i to jemu sie najbardziej nalezy ten Urzad Prezydenta.Szkoda.
Bankier_7 / 2010-05-13 11:14 / portfel / Punktator
Uwazam niestety ze PIS chce te wybory przegrac ,Widac to
golym okiem ich zolwiowate zaangazowanie.PIS chyba uwaza
ze najbardziej pokrzywdzonym w tej tagedi jest J.Kaczynski i to
jemu sie najbardziej nalezy ten Urzad Prezydenta.Szkoda.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-05-13 15:09
wracaj do gnoju bo wydajność w kraju spada
dgen / 2010-05-13 08:34 / Tysiącznik na forum
czekamy więc z niecierpliwością na nowy wibrator palikota,
a może i niesiołowski coś od siebie dorzuci ?
MN4 / 78.8.35.* / 2010-05-13 06:54
A na koniec uścisną sobie ręce i podziękują za uczciwą walkę.

Najnowsze wpisy