Forum Polityka, aktualnościKraj

Kiedy prezydent podpisze Traktat? Jego minister nie wie

Kiedy prezydent podpisze Traktat? Jego minister nie wie

Wyświetlaj:
pchelek / 2009-10-07 12:28 / Tysiącznik na forum
nie podpisze bo liczy na II kadencje
Wierzbno / 89.75.146.* / 2009-10-04 22:55
Pewnie teraz powie, że czeka na podpis prezydenta Czech....
WACUŚ lat 13 / 83.29.237.* / 2009-10-04 19:47
Najnowsze żródła donoszą, że w EURODUPOKRACJI jedno referendum to za MAŁO, MUSZĄ byc w każdym kraju po dwa referenda tak jak w Iralndii, dlatego poczekamy z podpisem jeszcze na DRUGIE REFERENDUM - do tego czasu zmatolonym lemingom szkiełkiem dla idiotów świadomość sie ukształtuje zwykłym bytem, wspomagana pustym odbytem
AZERTY / 83.175.191.* / 2009-10-04 18:10
Nie podpisze.
Obietnica podpisania stanie się jeszcze jednym kłamstwem w bogatej kolekcji łgarstw jego i jego brata.

Jakżeby mógł nie spełnić oczekiwań swoich wyborców - półanalfabetów? Tylko - czy tych "patriotycznych" półanalfabetów starczy na reelekcję?
WACUŚ lat 13 / 83.29.237.* / 2009-10-04 15:53
Ale EURODOJCZOM się śpieszy do tej DUPNEJ CYWILIZACJI EUROPEJSKIEJ - wtedy juz bedą kręcić lody bez obciachu, a afera hazardowa bedzie gonić aferę odbytniczą, aż wszystkie dziury pozatykają - zmatolone lemingi będą paradować z GOŁYMI TYŁKAMI po Rynku Krakowskim naśladując NOWOCZESNYCH EUROPEJCZYKÓW --- chi, chi, chii - i sikać z radości pod Sukiennicami jak EUROKIBOLE z LONDYNU
tanste / 213.158.199.* / 2009-10-04 15:02
Ciekawi mnie, czy tzw. prezydent wie kiedy podpisze. Czy on cokolwiek wie. Zresztą studia skończone za komuny powinny być anulowane, bo jak to jest że profesor nie zna żadnego języka. Dosłownie żadnego. Po polsku też jemu jakoś nie wychodzi.
_qwert / 2009-10-04 18:08 / Tysiącznik na forum
...co tam języki, on nawet nie zna hymnu państwa, którego jest podobno przedstawicielem (a jak wiadomo podobno robi różnicę).
marek 19.53 / 83.24.54.* / 2009-10-04 17:38

Zresztą studia skończone
za komuny powinny być anulowane, bo jak to jest że profesor nie zna żadnego języka.


Wspaniały wniosek godny wykształciucha, Daj Boże po maturze lub marketingu i zarządzaniu.
1. obejmuje to powyżej wszystkich czterdziestu kilku lat.
2 obejmuje to Tuska, Schetynę, Komorowskiego, całą praktycznie kadrę naukową, techniczną, administracyjną.

Kim ich zastąpisz. LINGWISTAMI ???

Wyjaśnienie. W tamtych czasach nauka j.o. stała na kiepskim poziomie, prywatna była raczej trudno osiągalna a brak bezpośrednich kontaktów (paszporty!!!) nie motywował.
Od pracowników naukowych wymagano (jeśli?) znajomości biernej w zakresie specjalności.

No i na koniec wniosek. Jesteś prymitywny.
AZERTY / 83.175.191.* / 2009-10-04 18:04
Też jesteś prymitywny. Na dodatek piszesz bzdury o polskiej nauce z czasów PRL.
Zajmowałeś się socjalistycznym prawem pracy, lub ekonomią polityczną socjalizmu i tak oceniasz, zapewne słusznie, swoje osiągnięcia??
dareg / 87.207.65.* / 2009-10-04 15:22
oto przejaw prawdziwego zakomplesksionego zaścianka: wg ciebie Polak musi się wstydzić, że nie umie języków obcych i "jest zmuszony" posługiwać sie polskim
ciekawe dlaczego trudno spotkać Francuza czy Niemca wstydzącego się za swój język

a po drugie ciekawe człowieku, czy domagając sie przyjęcia traktatu znasz chociaż dwie/trzy podstawowe tezy zawarte w tym dokumancie ?
zakładam, że podobnie jak premier i tzw. elity proeuropejskie - NIE
AZERTY / 83.175.191.* / 2009-10-04 17:49
"Nasz" prezydent nie zna ŻADNEGO języka. Języka polskiego również. Tę przypadłość dzieli z większością tzw. Prawdziwych Polaków.

....
Ja traktat kiedyś go czytałem. Nie wzbudza moich emocji.
Ciekaw jestem, które konkretnie punkty są tak kontrowersyjne dla was, pisiorów?
Ja osobiście stawiam tezę, że żadne w szczególności. Wam przeszkadza Unia jako taka. No bo jak będąc w Unii zrobić drugą Berezę przeciwnikom Kaczyńskich i ich partii? Nie da się. Myślę, że tu jest clou waszej walki przeciw Unii i traktatowi.
Gdyby nie Unia Kaczyński rządziłby jak Franco - do śmierci, a ja zapewne bałbym się pisać na tym forum, by nie wylądować w więzieniu.

Na potwierdzenie mojej tezy stawiam przypadek Grecji. W momencie akcesji nie spełniała ŻADNYCH(!) przesłanek wstąpienia do Unii, poza jedną: wstąpienie zmniejszało szansę, ze znów dojdą tam do władzy socjaliści czarni( jak PiS) albo czerwoni (jak PZPR).
rozwado / 2009-10-04 16:15 / Tysiącznik na forum
Nie "nie umie jezykow obcych" ale "nie zna jezykow obcych". Obce sa wam zarowno jezyki obce jak jezyk ojczysty. Nieumiejetnosc poslugiwania sie jezykami jest symptomem bezmyslnosci.
103 / 213.158.199.* / 2009-10-04 15:04
Żenada, kiedy jest na jakimkolwiek spotkaniu za granicą, śmieje się tam gdzie inni są zadumani, a smutny kiedy inni chichrają. Zupełnie jakby był opóżniony.
Leberał / 87.205.150.* / 2009-10-04 17:35
skąd wiesz że nie antycypuje?

Najnowsze wpisy