Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kiepskie zakończenie tygodnia na GPW

Kiepskie zakończenie tygodnia na GPW

Money.pl / 2007-11-02 17:43
Komentarze do wiadomości: Kiepskie zakończenie tygodnia na GPW.
Wyświetlaj:
zbig$ / 2007-11-04 13:19 / Uznany gracz - weteran 93/94
2007-11-03 23:01:23 | *.*.*.* | Patrycja.N [ Portfel ] [ Wracamy do gry ]
Tyle, że ona została bardzo nieludzko potraktowana - latała tam aż zdechła z głodu :/ skomentuj
--------------------------------
chyba nieanimalnie - zwierzat nie traktujemy po ludzku tylko po zwierzecemu
topol2 / 2007-11-04 13:09 / Tysiącznik na forum
Przypomnijmy tylko mały fragment z tego co Brydzia pisała w samym szczycie hossy:

2007-07-05 12:09:52 | *.*.*.* | brydzia
Re: Dzielenie skóry na niedźwiedziu
wszystko jest przygotowane do bicia rekordów , żadnej korekty nie przewiduję do wyników
, chyba że korektą można nazwać spadki po 0,5% na indeksie

2007-07-04 15:27:43 | *.*.*.* | brydzia
ja rzadko gram , polecam spółki tylko które wydają mi się dobre na dłużej a ponar to dla
mnie spekuła i tej spółki bym nie poleciła , co nie oznacza że nie można na niej zarobić
dużych pieniędzy , ale to jest spółka dla ludzi o mocnych nerwach , komu ja mogę polecić
spółkę która w ciągu dnia spada 12 % i później kończy + 6%
zbig$ / 2007-11-04 13:05 / Uznany gracz - weteran 93/94
2007-11-03 23:11:12 | *.*.*.* | lojka [ Tysiącznik na forum ]
czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć co się stało z lubą w ostatnią sesję? bo ja już nic
nie czaję
2007-11-03 23:23:18 | *.*.*.* | Krzych [ Portfel ] [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
zobaczymy wyniki ,
2007-11-03 23:25:35 | *.*.*.* | lojka [ Tysiącznik na forum ]
kiedy wyniki? skomentuj
2007-11-03 23:27:06 | *.*.*.* | Krzych [ Portfel ] [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
w poniedziałek raczej przed sesją skomentuj
-------------------------------------------------------------------------
no to stary numer - kiedys tak bylo, ze jak wyniki byly dobre robili zwalke zeby ludzi wystraszyc, teraz zwalili nawet ponizej sierpniowego dolka ze niby bessa i wywalajcie "technicy"...))) - zgodnie z tą teorią powinno byc dobrze...
Natomiast wiadomo ze zawsze iles tam osob zna te wyniki zanim opublikują i w zaleznosci od tego robia jakies ruchy przed...jak beda slabe to polecą w dol, zbiorą od ludzi i dopiero odjazd...czy ten zapomniany i opuszczony papier moze byc jeszcze nizej???
Krzych / 2007-11-04 15:10 / Płoteczka na forum
okaże się w najbliższym czasie , powtarzam jestem optymistą co do tego papieru w tej cenie.Słabe wyniki są zdyskontowane z nawiązką , dobre mam nadzieję że będziemy.
krzysiek29 / 2007-11-04 13:03 / Uznany Gracz Giełdowy
jakich wsakznikow analizy technicznej bierzecie pod uwage argumentujac takie teorie. a mianowiecie ze 20 listopada to dzien krytyczny poczatek roku chinskiego to spuszczanie z balonika chinskiego itd
zbig$ / 2007-11-04 13:21 / Uznany gracz - weteran 93/94
moze jest tam faza ksiezyca lub okno carolana
Mark Ruff Ryder / 2007-11-04 12:03 / Bywalec forum
Witam.
Czy to co widzę na wig20 to podwójny szczyt? zarówno w ujęciu paru tygodni jak i miesięcy dość ładnie się wyrysowało.
Myślicie że listopad może być ostatnią falą spadkową według eliota na DJIA ?(cykl zapoczatkowany w polowie sierpnia)
najcz / 2007-11-04 12:20 / Tysiącznik na forum
dji rysuje drugi dołek,lub jest to przystanek przed zejściem niżej,podobnie jak w sierpniu,dane z amerykańskiej gospodarki niby dobre,lecz brak reakcji.Prognozy szczególnie dla banków paskudne.W poniedziałek podają indeks usług,jak im to spadnie to polecimy na dół.
zbig$ / 2007-11-04 12:56 / Uznany gracz - weteran 93/94
mysle ze robi sie odwrocona glowa i ramiona (w wersji optymistycznej Pedra G.) - na razie bedzie hustawka up & down dla zbudowania ramienia, dopiero potem wyskok i dojscie do zamierzonych 16 k. A u nas pewnie boczniak, jak nie spadniemy ponizej 3500, a jak spadniemy to zakonczenie zygzaka abc na 3300. Przebicie tego bedzie sugerowalo podwojny szczyt i tak gdzies poltoraroczna besse, zanim nie zacznie sie kolejna fala hossy przed eu2012
najcz / 2007-11-04 15:46 / Tysiącznik na forum
dji na wykresie 3-5 letnim wygląda dobrze wybicie i szczyty,wyniki spółek też nie są złe,a dane bieżące wskazują na poprawę w następnym kwartale,anale tylko robią paskudną atmosferę .
slaw / 2007-11-04 11:21 / Uznany Gracz Giełdowy
samuraju drogi ... to ze mi sie dostanie oczywiscie zartem było))))) coz partia ktora zawlaszczyla media publiczne, o fetereporterach mowila scierwojady, dziennikarzy dzielila na dobrych i zlych z kilku gazet uczynila tube rzadowa (rzepa wprost ) teraz niezaleznosci dziennikarskiej broni ..... smiech na sali

ale zadam Ci odmienne pytanie .... czy gdyby aresztoany ial byc Zakowski Najsztub Łuczywo, Kurski lub innu z GW lub Polityki ..... zachodzace słońce polityczne karpat też by krzyczało jaka to niesprawiedliwosc pewnie wolałby w tym czasie kotka myziać
samuraj jack / 2007-11-04 15:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
tego nie wiem... może masz rację z kotkiem - nie wiem...
natomiast zjawisko, w którym jedno medium pozywa drugie medium na droge sądowe to jakiś koszmarek...
jezeli "Gazeta Polska" kłamie to TVN powinien miedialnie na ścianie rozmawazać kłamcę, a nie po sądach włóczyć...
brydzia / 2007-11-04 10:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
2007-11-03 20:48:59 | *.*.*.* | topol2 [ Bywalec forum ]
Na przykład Luba propagowana przez ciebie od kilkunastu-kilkudziesięciu miesięcy.
Przy 2,50 sugerowałaś, że jeszcze długo, długo będziesz czekała na odzyskanie
swoich pieniędzy. Wiele inwestycji sugerowałaś w czasi letniej wyprzedaży. Jeśli
jesteś 50% w plecy, to masz wyjątkowe szczęście. Dlatego nie ucz mnie inwestycji.
Nigdy nie będziesz nauczycielem.


A już myślałam , że napiszesz coś prawdziwego ale tym to naprawdę dałeś plamę , jako chyba nieliczna nigdy nie miałam lubawy - nawet Krzysiowi pisałam żeby nie wchodził jak Moska zaczął wywalać

Brydzia i lubawa , hehehehe

Pozdrawiam i więcej pokory , nie jestem najmądrzejsza ale raczej staram się nie wciskać kitu jak nie jestem pewna ,

Topol , gdybym miała 50% straty to myślisz że bym dalej się bawiła w giełde
topol2 / 2007-11-04 12:53 / Tysiącznik na forum
Droga Brydziu.
Przecież przeprosiłem za pomyłkę.
Jednocześnie nie ucz mnie, jak mam inwestować. Ja nie przeczekałem tak jak ty, letnich spadków z akcjami w portfelu.Przeczekałem z gotówką. A od pewnego czasu znowu zainwestowałem. Wiadomo, że nie wszyskie inwestycje muszą od razu przynieść zysk.
warren buffet / 2007-11-04 12:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tam pisze tez jak jestem na cyku, ale szkoda ze topol2 pisze tylko jak jest na cyku
valjean / 2007-11-04 09:49 / Galernik
malaga, tikitaki i kasztanki - czyli "w którym miejscu jesteśmy gdyby ktoś myslał że to dno"

http://img80.imageshack.us/my.php?image=wawelnw7.png
warren buffet / 2007-11-04 09:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
biale kielbaski na sniadanie, domowa, robiona pizza na obiadek. na kolacje 3 browary zimne.

ma ktos lepsze menu :) ?
yayurek / 2007-11-04 10:29 / Kompulsywny looser na forum
to pizzę można robić w domu? daję słowo, że nie wiedziałem, zresztą i tak nie przepadam, a na śniadanie to miałem kolorowe girllaski
warren buffet / 2007-11-04 10:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pizza domowa, z domowym ciastem jest pyszna. tylko syf w kuchni
TOMOK / 2007-11-04 12:15 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
pamiętaj dodaj do ciasta troszkę cukru...pewien człowiek prowadzący piizerię zdradził mi ten sekret...testowałem ciasto jest takie takie...jest fajne po prostu
Pozdrawiam
warren buffet / 2007-11-04 12:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
o
TOMOK / 2007-11-04 12:25 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
powaga...nie pasuję Cię na minę...
Pozdrawiam
valjean / 2007-11-04 09:04 / Galernik
Samuraju, przeoczyłeś przymrużenie oka ;)
to był żart- lepiej żartować niż chorować
pzdr
valjean / 2007-11-04 09:14 / Galernik
aha, pismaki z GP olali sobie bezczelnie sąd. z tego co czytałem to sąd nie ma innego wyjścia tylko zlecenie doprowadzenie oskarżonych (oni nie są świadkami tylko OSKARŻONYMI) na następną rozprawę.
nikt ich nie sadza za artykuł i nie zmieniajcie tonu decyzji i nie przekręcajcie wymowy- nie doprowadzają ich za napisany artykuł tylko za olewkę sądu
poza tym kaczory przez dwa lata mogły zmienić to prawo....
samuraj jack / 2007-11-04 15:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
co do żartu - okulary noszę i czasami niuansów nie widzę...
co do pismaków - to juz pisałem - ciekaw byłbym, gdyby w podobnym trybie przed 2 miesiącami potraktowano Żakowskiego czy Łuczywo...
yayurek / 2007-11-04 08:32 / Kompulsywny looser na forum
a i ropie, w listopadowy dzionek, przy kominku, z kotem na kolanach i psem przy nogach, też można sobie poczytać
http://www.zealllc.com/2007/oilbull.htm
yayurek / 2007-11-04 08:22 / Kompulsywny looser na forum
niezły artykuł dla fanów metaliki
http://www.kitco.com/ind/Wright/nov022007.html
lojka / 2007-11-04 00:33 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki dla wszystkich ;)
gabrik / 2007-11-04 00:05 / portfel / Wierny Forumowicz
jeśli chce ci się śmiać to się śmiej, a po co takie teksty? a tylko po to aby podzielić sie z kimś analizą bo jak słusznie zdołałas dostrzec gram na terminowym czyli nie jestem jak większosć "inwestorem" tylko traderem i totalnie nie mam interesu w głupio pojętym naganianiu bo czy ktoś z z tu obecnych sprzeda czy nie i tak nie ma totalnie żadnego wpływu na moje poczynania ani tym bardziej wyniki mojego tradowania ,natomiast zawsze pisałem z myślą pomocy innym a zwłaszcza aby nakłaniać ludzi do nauki bo statystyki nie kłamią 90% to dawcy a tylko 10% zwycięzcy i życzę aby jak najwięcej osób było w tych 10%
gabrik / 2007-11-04 00:09 / portfel / Wierny Forumowicz
a zobaczyłem jeszcze post sława -czy mogę prosić o namiary gdzie jeszcze widziałeś tekst o 20 listopada?? gabrik5@wp.pl lub GG 8059696
pozdrawiam
gabrik / 2007-11-04 00:18 / portfel / Wierny Forumowicz
teraz doczytałem więc odpowiadam -20 listopad powinien być punktem zwrotnym w sensie że będzie tam istotny dołek lub szczyt i nie ma w tym żadnego voodoo czy czarnej magii :-) podałem to publicznie bo to wynika z mojej analizy i bedzie to można zweryfikować czy miało to sns czy totalnie się nie sprawdziło
brydzia / 2007-11-04 10:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
Gabrik nie potrzebnie się unosisz , ja nie wiem każdego dnia co będzie za godzinę a mam się jakimiś datami za 3 tygodnie przejmować , tym bardziej że takich dat to było pełno, już krach miał być 21 października bodajże , ja gram każdego dnia i p********* się nie przejmuję , staram się mysleć inaczej i latam z tłumem , modą , dużymi obrotami i swoim przekonaniem

oczywiście pisz bo ja wszystko czytam i analizuję ale chyba sam wiesz że naprawdę trudno powiedzieć co będzie za 3 tygodnie

pozdrawiam i bez urazy
gabrik / 2007-11-04 16:38 / portfel / Wierny Forumowicz
brydzia nie wieszczę krachu a tylko wychodzi że powinien nastąpić istotny szczyt lub dołek a jest to wynik jednej z wielu metod analizy technicznej
pozdrawiam
Life / 2007-11-04 02:37 / Tysiącznik na forum
nie jestem tak doświadczonym inwestorem jak ty .
Jednak z moich prymitywnych wyliczeń wynika że na przełomie miesiąca będzie punkt zwrotny.
Coś w tym jest.
Pozdrawiam gabrik i ufam w twoje doświadczenie.
Będę obserwował :)
samuraj jack / 2007-11-04 00:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Slaw....
musżę przyznać, że nie wiedziałem...

czekam na Samuraja ..ale mi sie dostanie

no nie wiedziałem, że Ty, wiesz...;))))
w każdym razie co do mnie się pomyliłeś;P

Co do Twych pierwszych wypowiedzi o Sakiewiczu
oraz rozważań Galernika w kontekście mojej osoby to mogę tylko zacytować kolegę:

2007-11-03 19:52:29 | *.*.*.* | rotux [ "Kierowca bombowca" ]
hehehehehe, dobre ;)
co dzień zabawniejsze sentencje okołopolityczne wyczytuję tu:-]]


nadto - prawo jest prawo, powinno być egzekwowane;
moja wątpliwość wynika tylko z tego, że gdyby sąd dwa miesiące temu wezwał w podobnym trybie Żakowskiego, Łuczywo czy Najsztuba
to w Polsce i w całej oświeconej Europie pojawiłyby się głosy o realnym dowodzie na to, że za rządów Kaczyńskich Polska niewiele sie różni od obecnej Rosji...

a jeżeli Kaczyński wskazuje na to podobieństwo - to psy na nim wieszają...
trzeba znać umiar Mocium Panowie... i proporcje...

pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy