Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kierowcy zapłacą wyższe OC

Kierowcy zapłacą wyższe OC

Money.pl / 2006-10-23 15:42
Komentarze do wiadomości: Kierowcy zapłacą wyższe OC.
Wyświetlaj:
ata / 213.238.117.* / 2006-10-30 11:48
Wygląda na to, że zdaniem pana Religi, wypadki powodują jedynie kierowcy. A co z nietrzeźwymi pieszymi włażącymi pod koła samochodów, co z przechodniami przebiegającymi jezdnie w niedozwolonych miejscach, co z niemal niewidocznymi w nocy, w deszczu ludźmi na poboczach? Co stało się z akcja "Bądź widoczny na drodze"? W Polsce nieustannie usiłujemy naprawiać skutki, natomiast nie zapobiegamy im. Zamiast nie dopuszać do takich sytuacji, znowu brniemy w sztuczne szukanie winnych, którzy będą musieli płacić tylko za to, że są po tej, a nie innej stronie kierownicy.
ten co bulił / 83.18.222.* / 2006-10-24 14:50
Od 7 lat mam prawko a od 5 własny samochód nigdy nie miałem wypadku z mojej winy. Ale dopiero teraz będę mógł płacić normalną stawkę a nie +25% bo wreszcie skończyłem 25 lat
maniuś / 83.27.118.* / 2006-10-23 18:56
Panie Religa jest Pan starym i nieudacznym człowiekiem którego poziom myślenia jest na etapie czasów komuszych.Jestem bardzo zbulwersowany tym że mam płacić wyższe OC.Od 1963roku mam prawo jazdy i też od tego roku kieruję samochodem bez wypadkowo.To ja się pytam dlaczego mam płacić wyższą składkę OC?Niech płacą ci co często powodują kolizje drogowe.Moim zdaniem Pan Religa myśli po komunistycznemu ma być urawniłowka.Winien nie winien mają płacić wszyscy aby jak najwięcej ściącnąć pieniędzy na nieudolną służbę zdrowia i większe wynagrodzenie dla pracowników służby.No i niech mi ktoś powie że mam iść głosować żeby wybrać takich nieudaczników i twardogłowych jak Religa i jemu podobnych.Dobrze że bojkotuję wybory chociaż nie man wyrzutów że przyczyniłem się do wybrania takich nieudaczników jak Religa i jemu podobnych.
szymon_g / 2006-10-23 18:15 / Bywalec forum
Chciałem kupić samochód... ale jako, że od niedawna mam prawko i jestem za młody Warta mi zaproponowała jedyne 2500rocznie za OC, teraz będzie jedyne 800zł więcej, super
Tolek / 195.80.10.* / 2006-10-23 17:55
Sluzba zdrowia juz dawno powinn byc prywatna z minimalnym koszykiem usug dla kazdego. Jezeli kotos ulega wypadkowi powinniem byc leczony w takim zakresie w jakim okreslono w koszyku plus wasne ubezpieczenie i tu duza kropka.
Rozumiem ze pewnych ludzi nie syac na ubezpeczenie dlatego koszyk powinien byc dobrze przemyslany
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-10-23 16:09
Mam niejasne przeczucie, że te jak na razie wirtualne pieniądze już zostały policzone jako przychód do budżetu w 2007r. Uważam pomysł płacenia kilkukrotności składki OC przez kierowcę złapanego na "podwójnym gazie" za bardzo trafiony. Jestem zdania, że firmy ubezpieczeniowe winny wspólnie z MZ wyliczyć faktyczne koszty leczeń ofiar wypadków, bowiem "łatanie dziury finansowej" w ministerstwie kosztem wyższego OC kierowców jest fatalnym rozwiązaniem. A to że OC zostanie podwyższone to nic nowego, tylko dla czego aż o tyle?
Asia 77 / 84.38.89.* / 2006-10-28 14:29
tez jestem za,niech sprawcy placa

Najnowsze wpisy