Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

kierunki studiów dla przyszłych bezrobotnych

kierunki studiów dla przyszłych bezrobotnych

yga / 2011-11-09 09:49
Obecnie studiuję politologię, jestem na drugim roku i zamierzam zmienić te studia, bo wiem, że jeśli tego nie zrobię to zasilę bezrobocia w kraju... Jakie jeszcze kierunki studiów kreują przyszłych bezrobotnych według Was? co wybrać najlepiej by uniknąć tego problemu?
Wyświetlaj:
Mamucinka / 149.156.37.* / 2012-03-11 19:52
Ja moge polecic to co sama studiuje. :) A studiuje administracje systemami bezpieczeństwa w Krakowskiej szkole Apeiron. Wiec w razie potencjalnego zagrzenia można uderzac do mnie ;) A tak serio naprawde interesujacy kierunek, ktorego nie spotkalam na innych uczelniach to nic, ze humanistyczny. Wszyscy teraz chca byc inżynierami, a rynek sie przeciez w koncu przepełni.
Mamucinka / 149.156.37.* / 2012-03-11 19:51
Ja moge polecic to co sama studiuje. :) A studiuje administracje systemami bezpieczeństwa w Krakowskiej szkole Aiperon. Wiec w razie potencjalnego zagrzenia można uderzac do mnie ;) A tak serio naprawde interesujacy kierunek, ktorego nie spotkalam na innych uczelniach to nic, ze humanistyczny. Wszyscy teraz chca byc inżynierami, a rynek sie przeciez w koncu przepełni.
gcebul / 2011-11-09 12:34
Jeśli chodzi o kierunki humanistyczne to warto wybierać języki obce, studiowanie filologii może być naprawdę korzystna, języki nadal są w cenie i jest na nie duże zapotrzebowanie na rynku pracy

Najnowsze wpisy