Forum Polityka, aktualnościKraj

Kik: Platforma Obywatelska skończy jak AWS

Kik: Platforma Obywatelska skończy jak AWS

Money.pl / 2010-12-27 08:37
Komentarze do wiadomości: Kik: Platforma Obywatelska skończy jak AWS.
Wyświetlaj:
rolicky / 83.9.162.* / 2011-01-23 19:01
...plotkują- gdyby przyjęto w SEJMIE rezolucję PIS ws. SMOLEŃSKA prawdopodobnie WYNIK RAPORTU MAK
BYŁBY
CAŁKIEM INNY-BARDZIEJ KORZYSTNY DLA POLSKI-tej rezolucji sprzeciwił
się:prezydent,premier,marszałkowie i posłowie:PO,PSL,SLD i to prawdopodobnie ROZZUCHWALIŁO Rosję i
komisję MAK-PO,SLD,PSL poza sejmem ,
gdyby premierem był KACZYŃSKI nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie
POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten "KIEPSKI WYSTĘP"-porażka
premiera,prezydenta,marszałków,posłów :PO,PSL,SLD-poza sejmem w wyborach-rosjanie spowodowali
wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy rusek?,-plotkują ludzie-czy
postradali
rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie rozumieją(ani ROSJANIE,ani
POLSKI
RZĄD,prezydent,..).-co tu ma wypadek KASA(chyba tylko niezbicie dowodzi,że minister już dawno
powinien być ODWOŁANY) :-TOTALNA KOMPROMITACJA władz,lot składa się z:wylotu i
LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i tam : niedostarczenie przez
ROSJAN przed -WIELOMA WYLOTAMI-dokładnych map terenu lotniska(niedostarczenieNIEPRAWIDŁOWE KOMENDY
DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE SIĘ Z
PRZEŁOZONYMI?,NACISKI i rozmowy nieznanych ludzi na wieży kontrolerów,czy bili piani?(czy ich
badano?),braki oświetlenia,podawanie złej wysokości i TORU LOTU z wieży,nieprawidłowe kierowanie
lotem,wycięty las,,niszczenie GŁÓWNEGO DOWODU-SAMOLOTU,żle działające
przyrządy,latarnia,lewa mgła?,JAKIŚ niezidentyfikowany przelot samolotu-czy mógł mieć wpływ na złe
wskazania liczników,mgłę,...?,brak nagrań z wieżyprw,rzdarudopodobna manipulacja(KOPIUJ,WLEJ) w
odczytach z czarnych skrzynek,brak wielu dokumentów,...,KONTROLERZY LOTU
, powinni BYĆ TYLKO SKUPIENI na BEZPIECZNYM SPROWADZENIEM SAMOLOTU NA LOTNISKO -po to tam byli,a
nie zajmować się rozmowami : z ludzmi na WIEŻY i poza nią-telefonicznymi?,...-MOŻE jest więcej
jeszcze ZANIEDBAŃ ze strony ROSJI...-- były MOŻE PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a
NIE WINA PILOTÓW
POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ,SLD PSL-ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w
OBRONIE
POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy
postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄ- dość opluwania POLSKI...-sądaże
mediach
-widził to cały świat-,,,,,,ze większość POLAKÓW NIE WYKLUCZA ZAMACHU,...
Wapniak / 2011-01-02 19:10 / Tysiącznik na forum
No i co z tego?...
marek211958 / 87.188.105.* / 2010-12-27 19:59
Dziwie sie ze facet z tytulem profesora wmawia ludziom taki kit, na PIS glosuja rozni ludzie , wielu a nawet bardzo wielu z ukonczonymi studiami , ja do takich naleze, wiele rzeczy na tym swiecie widzialem , otykalem sie o rozne kraje i pan Kik ze swoja nowoczesnoscia nawet mi do piet nie dorasta, degradowanie ludzi z uwagi na pochodzenie czy tez miejsce zamieszkania swiadczy o poziomie tego pana jak zreszta calej tej ponoc polskiej pseudo-elity, Kik jest znany ze swoich lewicowych pogladow i kazdy kto go czyta powinien tez wiedziec kogo reprezentuje , w zadnym wypadku nie nalezy go traktowac jako obiektywnego analityka sceny politycznej w Polsce. Do PO mam stosunek jak najbardziej krytyczny ale nie sadze by w najblizszej przyszlosci skonczyla jak AWS ,aczkolwiek oczywiscie bym tego chcial, nasze polskie spoleczenstwo daje sie niestety strasznie manipulowac i PO majaca potezne poparcie w mediach moze jeszcze dlugo spac spokojnie, a Kuba Wojewodzki wytlumaczy ponoc inteligentnym wyborcom PO ze ktos naprawde inteligentny i madry jest skonczonym debilem a debil niesamowicie inteligentnym czlowiekiem , przy takim poziomie precepcji znacznej czesci ludzi PO moze spac spokojnie , przebudzenie nastapi ale znacznie pozniej.
Smutny / 83.8.114.* / 2010-12-27 21:45
Człowieku! Jakie Ty studia skończyłeś? Kit się wciska, a nie wmawia , a o kraje można się ocierać, a nie otykać.Może i nie jestem miłośnikiem PO , ale czytanie Twoich tekstów to męka;/
issael / 188.33.255.* / 2010-12-28 02:01
Smutny tylko czytanie marek211958 jest taką męką?
Produkcje innych już nie?
Może (jednak) zadziałał efekt nożyc (uderz w stół a nożyce się odezwą)?
Moim zdanie marek2119858 ma sporo racji, jeżeli chodzi o tzw percepcję wielu ludzi. Po prostu tzw inteligencja w Polsce jest tak wyprana z umiejętności samodzielnego myślenia, samodzielnego oceniania rzeczywistości, że musi być tak jak jest. Masowe media naprawdę (nie tylko w Polsce) świetnie urabiają tzw.opinie publiczną. Mogą wmówić , ze idiota i kretyn to debil a mądry to debil.
Oczywiście mniejszość nie poddaje się takim manipulacjom.
Właśnie od tego jaki jest poziom tej mniejszości w tym proporcja do (zidiociałej w istocie ale mającej o sobie dobre mniemanie ) większości, jest istotny dla dalszego rozwoju danego kraju a ogólniej cywilizacji.
Sęk w tym , że zbyt często tej mniejszości jest zbyt mało, aby zechciała działać czy brać udział w farsie jaką często jest tzw "demokracja".
Proszę mojej wypowiedzi nie traktować, jako politycznej czy stronniczej tyczącej polskiego podwórka.
Podobna sytuacja jest w wielu regionach/krajach, ba śmiem twierdzić , że w większości regionów/krajów.
issael / 188.33.255.* / 2010-12-28 02:04
ups. errata (sorry)
jest - że idiota i kretyn to debil
powinno być - że idiota i kretyn to mędrzec
sceptyk / 2010-12-27 19:56 / Tysiącznik na forum
Coraz więcej "młodych, wykształconych z dużych miast", czyli waszych pupilków, znużonych i zniesmaczonych gomułkowskim marazmem rządów tuskowniarstwa i michnikowszczyzny w akcie desperacji deklaruje ze wstydem POparcie dla platformersów tylko dlatego "żeby nie rządziły pisiory" (to cytat), tak jakby poza PO I PiS nie było już na tym świecie nikogo w polityce.
Ale ten cieniutki argument za chwilę zniknie. I co wtedy?
Ano za panem biskupem Pieronkiem odpowiem: "WŁADYWOSTOK"
alejandro02 / 85.198.213.* / 2010-12-27 19:37
Panie Kik wszystko gra prócz tego ,że imputuje Pan iż elektorat PiSu jest nazwijmy to ,,marny,małomiasteczkowy,wręcz wiejski" - może taka jest jego większość ,ale znam sporo ludzi rozsądnych ,mądrych a przede wszystkim wykształconych ,którzy głosują ,popierają tak PiS jak i Prezesa Kaczyńskiego bo maja świadomość faktu, iż to media demonizują tak partię jak i jego, dziennikarze pokroju Olejnik,Kolenda-Zaleska czy przede wszystkim cały ten post komunistyczny TVN z całą premedytacją dyskredytują i ironizują sobie z PiSu... .A tak naprawdę jest to jedna z dwóch partii ,które prezentują nasze polskie, narodowe interesy. Niestety ta druga to PSL, która od dłuższego czasu pełni funkcję partyjnej ,,prostytutki" ,która zrobi prawie wszystko za stołki ,kasę ,wpływ na polska wieś... .A PiS konsekwentnie nie bacząc na słupki procentowe czyni to co czynił uprzednio. Porównajmy Min.Finansów za czasów Profesor Zyty Gilowskiej i tego ,,matoła Rostowskiego - ład i porządek ,w miarę pełny budżet a teraz chaos,chaos i tylko chaos. To obraz PO!!! Posłuchajcie ekonomistów takich jak Profesor Rybiński a nie jakichś szarlatanów typu Balcerowicz... .
poCudak / 77.254.214.* / 2010-12-27 17:57
Nie dziwne bo:
http://iar.pl/aktualnosci/2010-12-05_Poparcie_wyborcow_a_wyniki_ich_pociech_w_nauce.html
MAX-YMA-LNY-LUZ / 87.105.137.* / 2010-12-27 13:49
PO to się zgadzam w 200% - tak skończyło towarzystwo wzajemnej adoracji tj. AWS+UW ...
Piotrek Londyn / 78.105.48.* / 2010-12-27 13:45
Bzdury i ciagla manipulacja!!!!! "To tak zwany elektorat socjalny: ludzie, którzy czują się zagrożeni, bezradni, najczęściej mieszkańcy małych miast i wsi"
Ja popieram wlasnie PiS! Takich ludzi jak ja, wyksztalconych, inteligentnych, pewnych siebie jest bardzo wiele. Dlaczego tacy profesorowie jak pan Kik wmawiaja ciemnemu ludowi, ze PiS popiera tylko ciemny lud. Zeby ciemny lud glosowal na PO! I taka jest rzeczywistosc. Ludzie z najwiekszymi kompleksami glosuja na PO, a na PiS w wiekszosci ludzie pewni siebie, przedsiebiorczy, ktorzy nie obawiaja sie wyzwan..
Smutny / 83.8.114.* / 2010-12-27 21:50
Masz racje nie obawiają się wyzwań :) Już Kurski powiedział o wyborcach PIS-u " Ciemny lud wszystko kupi" Kupiłeś wszystko....Witaj po Ciemnej stronie Mocy.
ByśX / 83.8.47.* / 2010-12-27 20:57
Prymitywna propaganda płatnego PIS-owskiego najemnika. Kogo chcesz nabrać?. Wystarczy spojrzeć na mapę wyborczą i wyniki PIS-u w dużych polskich miastach i wszystko jasne. Żaden Rydzyk wam nie pomoże.
door / 83.12.255.* / 2010-12-27 19:07
Zgadza się. Miernoty popierają PO. To większość. A mniejszość to kolesie, krewni i znajomi królika. Podobnie było w PRL.
Sekretarze, działacze, ubecy- ci żyli jak pączki w maśle, a reszta tumanów popierała za darmo.
Już nie mogę się doczekać jak wydymani młodzi wykształceni, poczują ból penetracji. I to niespodziewane zaskoczenie: "kurczę, jak oglądałem tvn, ktoś mnie wydymał od tyłu".
Taak. Będzie bolało:)
ByśX / 83.8.47.* / 2010-12-27 21:02
Świetnie to ująłeś. Widać duże doświadczenie. Widocznie zażyłeś tych rozkoszy z PIS-em i Rydzykiem. No ale mądrzejsi od ciebie tego unikną.
door / 83.12.255.* / 2011-01-02 22:44
No i widzisz. Nie minęło parę dni i już się okazało, jaki jestem mądry. PO pięknie nas wydymało z emerytur.
door / 83.12.255.* / 2010-12-27 22:18
Zgadza się, zostałem wydymany przez" okrągły stół", i liberałów-aferałów od PPP,
kiedy to dostałem świadectwa udziałowe i dzięki nim mogłem nabywać akcje
polskich przedsiębiorstw. Tyłek mnie do tej pory rypie.
Nauczony bolesnym doświadczeniem nie dałem wiary fachowcom od "szuflad pełnych
ustaw", JOW-ów, 3x15 i ułatwiania życia przedsiębiorcom.
I proszę, minęły tylko 3 lata i już wyszła wyższość osobistego doświadczenia w
byciu wydymanym od wiary pętaków w założoną dla nich przez Dukaczewskiego
jedynie słuszną PO.
Teraz z dużą wesołością obserwuję, jak na razie pierwsze jaskółki rozsądku wśród
gotowych do wydymania, jak dzisiejsza wypowiedź prezesa BCC.
ZA PÓŹNO, dymacze w natarciu!
UUuuuuu...AUUuuuuć
door / 83.12.255.* / 2010-12-27 22:07
Zgadza się, zostałem wydymany przez" okrągły stół", i liberałów-aferałów od PPP, kiedy to dostałem świadectwa udziałowe i dzięki nim mogłem nabywać akcje polskich przedsiębiorstw. Tyłek mnie do tej pory rypie.
Nauczony bolesnym doświadczeniem nie dałem wiary fachowcom od "szuflad pełnych ustaw", JOW-ów, 3x15 i ułatwiania życia przedsiębiorcom.
I proszę, minęły tylko 3 lata i już wyszła wyższość osobistego doświadczenia w byciu wydymanym od wiary pętaków w założoną dla nich przez Dukaczewskiego jedynie słuszną PO.
Teraz z dużą wesołością obserwuję, jak na razie pierwsze jaskółki rozsądku wśród gotowych do wydymania, jak dzisiejsza wypowiedź prezesa BCC.
ZA PÓŹNO, dymacze w natarciu!
UUuuuuu...AUUuuuuć
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2010-12-27 16:46
Ja za to znam kilku pijaczków spod jedynego we wsi (w której mieszkam, coby nie było) sklepu. Codziennie walą mamroty i raz wm-cu odbierają renty. Wszyscy za PiS. Podobnie babcia mojej drugiej połówki, przewodnicząca lokanego kuła różańcowego i wielbicielek Ojca Dyrektora. Sprobój powiedzić coś na jarak, albo zażratować i zamówić Zimnego Lecha. Zlinczują na miejscu. Nie dziwta, zę sobie Policaje nie moły dac rady z obrońcami krzyża.

To jakoś do mnie bardziej przemawia, niż wszelka mozliwa propaganda w TV wszelakich i na forach przeróżnych.
sceptyk / 2010-12-27 20:00 / Tysiącznik na forum
Aj waj!
To waść prześladowana mniejszość jesteś. Jak GLTB.
Może się na jakąś dotację unijną załapiesz? Napisz do Michnika - napewno weźmie ciebie w obronę. I Kubuś Gminno-Powiatowy zaprosi do programu, żebyś mógł o swojej traumie opowiedzieć, dorzucając jakieś pikantne szczegóły o życiu grubych katabasów i wyrazić Kubusiowi kondolencje z powodu jego niemocy płciowej i przyprawionych rogów.
caniss / 193.109.225.* / 2010-12-27 14:31
jeżeli twój nick wskazuje aktualne miejsce pobytu to nie popisuj się wykształciuchu że z Londynu popierasz wPISdu
kto przy zdrowych zmysłach popierałby ciemnotę w rodzaju jarka k. ???
WIERNY KOMOR / 85.198.213.* / 2010-12-27 19:46
caniss ty ciemna maso! kto popiera PeŁo-ci psełdo ,,byznesmeni" co robią interesy na kratkach w aucie i odpisie paliwa , oraz na zdzieraniu irracjonalnego narzutu na rzodkiewce czy krajance od biednych ludzi... .To całe wasze PeŁo ,ten wasz elektorat ,który potem leci do Egiptu i gnije za to co złupili na plaży , drinkuje i ma problemy z podpisaniem się... .
ROTOR / 93.105.103.* / 2010-12-27 12:07
Jest jeszcze Tyminski
sceptyk / 2010-12-27 20:01 / Tysiącznik na forum
Jest też Putin i Jaśnie Pani Aniela.
gonzo_m / 217.96.21.* / 2010-12-27 08:37
Oczywiście że jest alternatywa: WiP albo UPR, trzeba o nich tylko polakom powiedzieć panie Kik
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2010-12-27 16:48
Tylko po kiego się tak podzieliły? teraz to juz nie wiem na któregop Korwina mam glosować. Co do folkloru zaś, to ten folklor dostał wieksze poparcie w wyborach prezydenckich niz urzędujący wicepremier.
caniss / 193.109.225.* / 2010-12-27 14:35
a cóż to za alternatywa???
taki swoisty folklor polityczny istnieje ale nikt go nigdy nie weźmie pod uwagę na poważnie
sceptyk / 2010-12-27 20:05 / Tysiącznik na forum
Folklor to nasi mężykowie stanu, tacy jak "prezydent", który nie odróżnia podstawowych pojęć ekonomicznych, to również "premier" fundujący z pieniędzy podatników sobie podróże życia do Peru a synalkowi do Chin,
albo minister obrony, którym jest psychiatra, albo wicepremier robiący ciemne interesy z mafiozami nieruchomościowymi.
gonzo_m / 217.96.21.* / 2010-12-27 15:03
Weźmie, jak wszystko zbankrutuje, to ludzie pójdą po rozum do głowy.
A póki co tańczmy chocholi taniec, myśląc że ktoś za nas wybierze mądrą władze, która zrobi wszystkim dobrze
energia bierna / 79.185.228.* / 2010-12-27 16:26
Zgadzam sie ! Potrzebna jest tak zwana " trzecia droga" a o ktorej nasze elity publiczne wola dla swego dobra nie wspominac ?

Najnowsze wpisy