Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Klaps zostanie zakazany prawnie

Klaps zostanie zakazany prawnie

Money.pl / 2008-12-19 15:17
Komentarze do wiadomości: Klaps zostanie zakazany prawnie .
Wyświetlaj:
pozytywnie doświadczeni / 85.134.118.* / 2009-05-30 08:10
Przerażają nas poniższe komentarze!!! Jesteśmy rodzicami pięciorga dzieci. Mamy też już pięciu wnuków. Nie wyobrażamy sobie wychowywania biciem czy krzykami. W takich sytuacjach dorośli okazują jedynie swoją słabość i nieumiejętność w poradzeniu sobie z sytuacją. Dobrze, że również w Polsce wreszcie przejrzano na oczy i może dzieci zaczną być wysłuchiwane i szanowane. Wychowujemy dzieci na dorosłych ludzi, którzy uczą się od nas między innymi szacunku dla innych. Zwolennicy bicia powinni dobrze się zastanowić, co chcą osiągnąć. Pamiętajcie, że to czyny o was świadczą i nie dziwcie się, że dzieci stają się agresywne i zamiast rozmawiać - biją i krzyczą na innych. Przecież tego właśnie ich uczycie. Zaniepokojoną matkę informuję, że trójka naszych dzieci jest już dorosła i nie miała żadnych kłopotów z narkotykami czy alkoholem. włąśnie dlatego, że budujemy wychowanie na mądrej miłości, wzajemnym szacunku i zaufaniu i szczerych, spokojnych rozmowach. Żal mi tych rodziców, którzy nie potrafią zrozumieć na czym polega wychowanie w miłości. e.gon - a co dzieje się w Polsce? Znam doskonale realia krajów nordyckich - życzę dzieciom, żeby mogły wychowywać się w takich warunkach.
Wstyd mi za Wasze wypowiedzi, ale widać, że dorośli wcale nie znaczy dojrzali.
zaniepokojona matka / 80.50.236.* / 2009-03-12 11:28
Trzeba otworzyc komus oczy.Klaps,klapsem ale to wcale nie znecanie sie.Chcemy wychowac dobrze nasze dzieci,wiec niemozemy pozwolic sobie na kiwanie do nich palcem bo to naprawde nic nieda.Klaps nie powinnien bys silny ale powinien miec znaczenie i nasze dziecko powinno wiedziec co ten klaps oznacza.Wezmy sie za tych ktorzy katuja,ale nieoszczedzajmy tez mlodziezy ktora zaslugoje na wieksze kary.Kto w koncu wezmie sie za ustawe o karalnosc nastolatkow,bo jezeli taki ktos w wieku 16-lat wie jak kupic alkohol,narkotyki i wie jak zabic to niech bedzie ukarany jak dorosly.A darze do tego ze robi to mlodziez ktora nie poczula nigdy rodzicielskiej reki tzn KLAPSA.
Ursan6 / 2008-12-29 21:41
jak widać wrogie państwo opiekuńcze święci triumfy. Teraz przyrost naturalny spadnie wśród Polaków do poziomu takiego, jak na Zachodzie. Jedynymi, którzy będą się rozmnażać będą imigranci, którym oczywiście nie da się narzucić tak absurdalnego prawa. I w statystykach nie będzie aż tak źle...
formierz / 2008-12-23 22:33
poslowie widac dostali klapsa ale w glowe zamiast w pupcie i sa tego efekty
Tamerlan / 83.31.238.* / 2008-12-23 21:28
To niech sobie posły wychowują moje dzieci. Sprzedaję wszystko, wyjeżdżam z kraju a bachory podrzucam pod najbliższy dom dziecka.
A Kaczorek ma motorek / 79.184.20.* / 2008-12-23 18:47
I wmyśl tego prawa nareszcie będzie można Św Mikołaja , Gwiazdora , Zająca posadzić do pudła za rózgi i groźby karalne . Co tam tacy będą grozić dzieciom że jak za rok znów przyjdą to ……….
e.gon / 198.28.69.* / 2008-12-22 09:04
Ci sejmowi geniusze powinni pojechać do Szwecji i na własne oczy (podbite) przekonać się, co robi tak wychowywana młodzież.
?! / 2008-12-22 15:46 / Tysiącznik na forum
Dokładnie. Jak zwykle nasi "geniusze" spieprza sprawę, nie odróżniając klapsa od bicia, czy wręcz maltretowania. Tym razem rację ma RPO Janusz Kochanowski.
Andrzej K / 77.114.18.* / 2008-12-20 16:00
Zwolnić posłów nierobów. Ponoć jest recesja.
Jacy Polacy są za tym, aby karać 12 lat więzienia za klapsa?
A huligan, który pobije startuszkę ile dostanie?
Kto będzie płacił na utrzymanie przestępców, rosnących z "bezstresowych" dzieci i młodzieży?
Aborcja - czyli bezlitosny mord nienarodzonych - rwanie, ćwiartowanie dzieci w łonie matki OK, zabijanie zarodków z "in vitro" OK, "eutanazja" - mord starszych i schorowanych ludzi OK, przyzwolenie na adopcję niewinnych dzieci dla zboczonych homoseksualistów OK, znęcanie się dzieci i młodzieży nad starymi OK, huligaństwo i rozboje OK, rozwody - tragedie dzieci OK, mafia, także u szczytów władzy OK, olbrzymie nadużycia finansowe (kradzieże) na szczytach władzy OK. Te wszystkie rzeczy są dlatego, że gdzieś zabrakło rodziców, ale także dyscypliny i także klapsów.
Mam czwórkę dzieci. Mogę zagwrantować, że moje dzieci będą pracować i płacić podatki na dzieci tych zboczonych posłów, którzy ustanawiają takie ustawy i kradną nasze pieniądze. Dzieci ich będą co najmniej bezużyteczne dla społeczeństwa - cwaniacy, ćpuny,itp.
Brawo, tak trzymać.
Drodzy posłowie, proszę przenieść się na księżyc i tam eksperymentować! W moim wolnym kraju nie pozwalam!!!
Wapniak / 2008-12-19 20:00 / Tysiącznik na forum
Jaka kara byłaby adekwatna, dla tych 560 darmozjadów?...
yerry / 193.41.230.* / 2008-12-19 17:41
ja to myślę, że autorzy nowych przepisów powinni dostać z otwartej dłoni w pysk, a potem młotkiem w łeb. Głupoli nie powinno się utrzymywać z naszych podatków, zwłaszcza, że psychologowie nie są zgodni co do kwestii klapsa dla niesfornych dzieci. Autorzy ustawy nigdy-widać-nie mieli dzieci i nie powinii zajmować się tematem, o którym nie mają pojęcia. DOŚĆ IDIOTYCZNYCH PRZEPISÓW W TYM KRAJU!!!
J.T. / 83.8.147.* / 2008-12-19 15:54
Zawsze zadziwia mnie niewspółmierność nowo wymyślanych przepisów karnych.
Za klapsa może 12 lat a mafiozo za wymuszania, tortury, morderstwa, na zlecenie - wyroki przeważnie ok. 8 lat
Fajne porównanie ????!!!!
jukacz / 83.5.46.* / 2008-12-19 20:56
słuszna uwaga! A tak wogóle - jaka będzie kara dla dziecka, które da klapsa rodzicowi?
yerry / 193.41.230.* / 2008-12-19 17:42
słuszne spostrzeżenie
A.20081220 / 213.158.196.* / 2008-12-20 21:49
Jeśli zamienimy miłość rodzicielską na §§§§§§§§, to żadna władza się nie ostoi, nikt nikogo nie uszanuje.
To jest ewidenty przykład podważenia autorytetu Rodziców i Rodziny, która jest najmniejszą "organizacją" społeczną.

Oczywiście w każdej grupie społecznej są patologie, których należy leczyć przyczyny a nie zamiatać śmieci pod dywan i udawać że wszystko w porządku.

Od "jakości" - miłości i zrozumienia w Rodzinie zależy POKÓJ, w RODZINIE, GMINIE, POWIECIE, WOJEWÓDZTWIE, KRAJU, KONTYNENCIE I NA ŚWIECIE.

Mam prośbę do tego kto to wymyślił by odpowiedział sobie na pytanie czy wie co to jest MIŁOĆ, czy wie co to jest RODZINA.

a do nas wszystkich mam prośbę, przy najbliższych wyborach wybierzmy autorytety, ktorych nie będziemy sie wstydzić przed naszymi dziećmi, bo od nas zależy dzisiaj, a od naszych dzieci jutro.

Pozdrawiam Wszystkich którzy troszczą się o Dzieci, i życzę dużo Milości w Rodzinie, pokory oraz wytrwałości w wyborach dokonywanych na codzień jak i w tych pwszechnych, by decyzje ktore dotyczą nas wzystkich poczywały w rękach odpowiedzianych i kompetentnych.
ojciec czwórki / 83.3.74.* / 2008-12-27 23:00
za klapsa - dla ojca 12 lat!!!
dla matki - 12 lat!!!
dziecko w wieku 6 lat jest wychowywane przez kogo???do 18 roku życia???
za klapsa - robimy z dziecka kogo???SIEROTĘ !!!!!!
Oczywiście nasze państwo będzie wychowywało te dzieci????
Zamiast cieszyć się że dzieci są wychowywane w karności, że będą z nich porządni i prawowici obywatele, to co mamy - ANARHIĘ w rodzinie i "róbta co chceta".
Kocham swoje dzieci i za każdym razem mam wyrzuty sumienia gdy dojdzie do "klapsa". Ale trzeba odróżnić bicie od karcenia i takie ustawy są po prostu odwracaniem uwagi od innych dużo ważniejszych rzeczy dla kraju. Nieróbstwo naszych posłów nie zna granic. Ekonomia i gospodarka leży - a tu zajmują się takimi rzeczami. Podobnie zresztą jak zmuszanie dzieci do nauki od 5 roku, gdzie szkoły są nieprzygotowane do takich rzeczy, materialnie i personalnie, Cały czas eksperymentują na dzieciach i rodzinach. Gdyby nie Ojcowie i Matki tych dzieci - to w 3/4 byśmy mieli samych przygłupów, pijaków i złodzieji. To rodzice ucza karności, sumienności, zaangażowania, patriotyzmu i pracy. Nie politycy i nie szkoła.
remcie / 217.113.225.* / 2009-03-02 14:40
Ten zapis jest widać tolko po to, żeby rodzicom podnieść ciśnienie. Będzie to z pewnością kolejny martwy przepis w naszym kodeksie.
Może incydentalnie będzie jedna czy dwie pokazówki i kogoś zamkną. A wychodząc z takiego założenia to z pewnością trafi to na jakiegoś kozła ofiarnego. Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy