Forum Polityka, aktualnościKraj

Klich oskarża szefa MON o naciski

Klich oskarża szefa MON o naciski

Money.pl / 2011-04-06 16:30
Komentarze do wiadomości: Klich oskarża szefa MON o naciski.
Wyświetlaj:
lemoniadowyJoe / 95.49.207.* / 2011-04-06 20:16
Trzeba wylać trochę kisielu i tych dwóch klichów dać na matę. Będzie ubaw. Przynajmniej do tego się nadadzą.
Polak0481 / 2011-04-06 16:30 / Bywalec forum
W du..e mam ten cały Smoleńsk.
Weźcie się lepiej do roboty - darmozjady !!!
PL1984 / 188.147.149.* / 2011-04-06 16:51
Widać że jesteś ruskim pachołkiem ;(
Polak0481 / 2011-04-06 20:07 / Bywalec forum
Gówno widać. A Ja po prostu mam dość tego samego w kółko. To co wydarzyło się naprawdę pod Smoleńskiem i tak nie ujrzy teraz światła dziennego - może za dwadzieścia lat. Niech zajmą się tym prokuratorzy, "niezawisłe sądy" itp. a nie wciąż pieprzenie w mediach o tym samym.
Za dużo jest w tym kraju do zrobienia, a czasu coraz mniej lub już go całkiem nie ma - tak więc nie widzę większego uzasadnienia aby teraz najważniejszy był Smoleńsk.

P.S. Obrażać innych jest bardzo łatwo. Dodam jeszcze (żebyś nie miał wątpliwości), że w d...e mam: PIS, PO, SLD, PSL, PJN (to już w ogóle jakaś pomyłka jest).
PL1984 / 178.180.96.* / 2011-04-06 22:26
Czego chcemy? Chcemy prawdziwego wyjaśnienia, jak zginął nasz Prezydent, ukarania winnych, uczczenia poległych. Chcemy też innej Polski – suwerennej i dającej wszystkim obywatelom równe szanse. Polska posmoleńska została tak właśnie podzielona: na tych, którzy tego chcą, i tych, którym te postulaty są obojętne albo wrogie. Polacy będą musieli wcześniej czy później dokonać zasadniczego wyboru. Od 10 kwietnia 2010 r. chować głowy w piasek już się nie da.
tomaszsakiewicz
Polak0481 / 2011-04-06 23:51 / Bywalec forum
Tomaszu ja również tego chcę tj.:
1. wiedzieć jak zginął również mój prezydent
2. ukaranie winnych - dla ludzi którzy bezpośrednio przyczynili się do katastrofy - kara śmierci (nawet), niestety, a przy okazji można by uluźnić w polskich więzieniach.
3. "uczczenia poległych" - sformułowanie nie jest dość precyzyjne. Mogę tylko przypuszczać - pomnik? Dla mnie OK. Tylko po co tyle szumu wokół tego? Po co? Wszelkie rozmowy na ten temat powinny odbywać się za kulisami, a nie ciągły szum medialny - w imię czego?

Również jestem za polska suwerenną - silną, niepodległą, nie oglądającą się lecz dbającą o własne interesy, nie sprzedajną i dającą równe szanse wszystkim obywatelom (?). Niestety muszę z przykrością stwierdzić, że jest to nierealne. Równie nie realne jest niestety wyjaśnienie katastrofy Smoleńskiej. Dlaczego? - kolesie z wiejskiej będą bardzo o to dbali (patrz; afera hazardowa - zamieciona pod dywan). Z katastrofą Smoleńską będzie właśnie tak. Tak jak napisałem "może za dwadzieścia lat" uda się coś wyjaśnić.

Co do podziałów polaków to bym się tego wystrzegał. Polacy a przede wszystkim Ja chciałbym żyć w kraju w którym rząd nie łupi mojej kasy na każdym kroku. Nie chce płacić coraz wyższych podatków, haraczy (paliwo i wiele innych). Nie chciałbym musieć płacić na alkoholików, narkomanów, księży, podatków od podatków, płacić więcej podatków dlatego że zarabiam więcej itd. - mam tego dość!
Obecni rządzący niestety nie są w stanie zaproponować nic, oprócz likwidacji ulg i podnoszenia podatków (podniesiony VAT, za chwilę CIT, potem pewnie PIT, następnie zmiana skali i progów podatkowych) - nie wspominając już o OFE. Rozkręcą się po wyborach, jeśli wygrają.

Jesteś człowiekiem PIS - OK. Jesteśmy "wolnymi" ludźmi i każdy ma prawo do własnych wyborów.
Polacy będą musieli dokonać wyboru i to już na jesieni. Jeśli jednak myślisz/-cie że będą w wyborze kierować się kwestią wyjaśnienia katastrofy Smoleńskiej to jesteś/-cie w błędzie. A gdzie jest szczegółowy program PIS? - w lesie.
Ja nie zagłosuje na nikogo z "bandy czworga" - Ja zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniami zagłosuję na UPR-WIP !!!

Pozdrawiam
tesa1959 / 2011-04-06 21:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Rzeczywiście z tragedii narodowej zrobiono farsę. Śledztwo powinno być prowadzone bez nagłaśniania, ale jak widać, tak się nie da, bo co i rusz ktoś wraca do tego tematu po to, aby jątrzyć. Jest to swego rodzaju temat zastępczy, bo brak pomysłu na gospodarkę po obu stronach. Smoleńskiem wszystko można zagłuszyć, bo naród skacze sobie do gardła i zapomina o sprawach państwa.
teerro / 80.239.242.* / 2011-04-19 14:23
Dlaczego bez nagłaśniania? Taka tragedia i ty chcesz ciszy? Dlaczego? Bo prokuratura i rząd umoczone po dziurki w nosie? Wg mnie media i tak za mało mówią, a właściwie niewiele. To też jekieś dziwne, że mówią o psich kupach, a pomijają takie skandaliczne fakty. Czyżby cenzura?
tesa1959 / 2011-04-19 14:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Właśnie dlatego, że z tragedii robią farsę. Gdyby nie były nagłaśniane wyniki śledztwa (nie myl z informacją), może naród pochyliłby się nad tym co się stało, a nie zapamiętywał w nienawiści.

Najnowsze wpisy