Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Klimat sprzyja inwestorom. Pójdą za ciosem?

Klimat sprzyja inwestorom. Pójdą za ciosem?

Money.pl / 2015-10-06 08:56
Komentarze do wiadomości: Klimat sprzyja inwestorom. Pójdą za ciosem?.
Wyświetlaj:
Koniec petrodolara trwa / 77.253.86.* / 2015-10-06 15:17
I po kolejnych katastrofalnych danych rano i po południu, nasze bankruty oczywiście w górę.

Bo zawsze muszą małpować innych bankrutów.
ateista-realista / 83.10.223.* / 2015-10-06 15:17
A na Książęcej klupią i klupią w to 2100 i jakoś ciągle niżej ;)
Koniec petrodolara trwa / 77.253.86.* / 2015-10-06 15:13
Widzę, że u nas nawet niektórzy komentatorzy, nie rozróżniają zmian kursów walut i ich wpływu na ceny i popyt.

Brak podstaw pojęcia o ekonomii.

W Zimbabwe też rosło.
Koniec petrodolara trwa / 77.253.86.* / 2015-10-06 15:07
Miedź wcale nie drożeje, to dolar tanieje.
Ale spadnie na nią popyt, bo Stany i wszyscy co mają waluty powiązane z dolarem, jak Chiny czy Japonia, kupią mniej.
Koniec petrodolara trwa / 77.253.86.* / 2015-10-06 14:52
Teraz Stany kupią jeszcze mniej miedzi, bo im padnie dolar, a wydadzą więcej na ropę, co rozłoży do reszty upadającą na rekordowych długach bez pokrycia gospodarkę.

Facebook czy twitter tego nie zastąpi, a Apple już się skończył.
Koniec petrodolara i euro / 77.253.86.* / 2015-10-06 14:28
Trwa stopniowa eliminacja dolara, renminbi pnie się w górę, przekroczył już jena wśród walut najczęściej używanych do rozliczeń.

China Surpasses Japan To Claim Number Four Spot In Most Used Global Currencies
Koniec petrodolara i euro / 77.253.86.* / 2015-10-06 14:08
Giełda przypomina teraz bardziej rosyjską ruletkę, niż inwestowanie.

Kompletnie oderwana od rzeczywistości gospodarki od wielu lat, pompowana powietrzem zer bez pokrycia z drukarek targana co chwila bzdurnymi plotkami wyssanymi z palca i manipulowana danymi, które za chwilę korygują, a które i tak są bez żadnego sensu, jak jakieś tam nastroje ludzi bez pojęcia, otumanionych propagandą bankrutów, którzy też nie wiedzą, co się dzieje, bo i tak ich zaprogramowali, a w tle opowiadają nam bajki o szatach, straszą ociepleniem klimatu, namawiają do kupowania niepotrzebnych rzeczy na kredyt i coraz dłuższej pracy, bo przehulali wszystkie oszczędności ale i narobili rekordowych długów, żeby 0,1% żyło lepiej, na koszt pozostałych, robiąc im kolejne kryzysy, na bazie których zaciśnie im pasa i zabierze prawo decydowania w każdym szczególe bo oni zawsze wiedzą lepiej od ludzi co im potrzeba, co im wolno i co muszą.

Jak w realnym komunizmie neokolonialnym.
Nawet komisarzy nam zafundowali, przez nikogo nie wybieranych, ani nie odpowiadających przed nikim.
Koniec petrodolara i euro / 77.253.86.* / 2015-10-06 13:51
Ropa się powoli kończy i trwa już krach w Norwegii, która musi zacząć likwidwać swój n ajwiększy na świecie fundusz inwestycyjny, bo załamały się wpływ z ropy.

Tak więc to wcale nie emerging markets mają kłopoty, ale i najbogatsi, tak jak ci zapakowani w Glencore, co myśleli, że zarobią.

Norway's gargantuan $830 billion sovereign wealth fund, the product of two decades of capital accumulation courtesy of Norway's vast petroleum reserves and oil trade, is forced to begin liquidating its vast assets.
Etermit / 2015-10-06 13:54 / Tysiącznik na forum
Ken jeśli mnie pamięć nie myli to kiedyś pisałeś, że ropy jest nieskończenie dużo :)
Koniec petrodolara i euro / 77.253.86.* / 2015-10-06 13:43
Nasze manipulujące zdychającym kasynem bankruty są tak tępe, jak jakieś bezmyślne maszyny, że zero własnego rozumu, a trwa tylko małpowanie każdego najmniejszego ruchu zagranicznych rynków, jakby one miały pojęcie co się dzieje, kiedy widzimy co robią po tragicznych danych, narażając inwestorów na coraz większe straty.
Koniec petrodolara i euro / 77.253.86.* / 2015-10-06 13:35
Debata na temat skandalu Volswagena odbędzie się dziś w Strasburgu. Komisarz UE ds. rynku wewnętrznego i przemysłu Elżbieta Bieńkowska, która przedstawi europarlamentarzystom informację w sprawie Volkswagena, będzie musiała odpowiedzieć na zarzuty, że wiedziała o fałszerstwach, ale nie reagowała.

Cha, cha, cha.
Koniec petrodolara i euro / 77.253.86.* / 2015-10-06 13:26
Nie wiem dlaczego rano nastroje w Europie były tragiczne, a teraz już się poprawiły bankrutom?
Przecież żadnych kolejnych tragicznych danych jeszcze nie podali, dopiero za chwilę.
Koniec petrodolara i euro / 77.253.86.* / 2015-10-06 13:22
Zysk netto sektora bankowego wraz z oddziałami zagranicznymi wyniósł 10,33 mld zł w okresie styczeń-sierpień br. i był niższy o 11,7% r/r, wynika z danych Komisji Nadzoru Finansowego.
Koniec petrodolara i euro / 77.253.86.* / 2015-10-06 13:15
Gwałowne załamanie na DAX, miedź w dół.

Danych nie daje się ignorować, a zaczyna się sezon fatalnych wyników.

I koniec cudowania.
Koniec petrodolara i euro / 77.253.86.* / 2015-10-06 12:47
VW tnie albo odsuwa w czasie nie najważniejsze inwestycje.

Ciekawe, że akurat jego dopadli, kiedy wszyscy robią to samo?
m54 / 83.4.146.* / 2015-10-06 13:04
tu nie chodzi o VW tylko o niemieckie władze na czele z Merkel jest to ostrzeżenie typu "spróbuj tylko przestać przyjmować islamistów to was też załatwimy tak jak VW" a papiery słuzby specjalne USA na pewno maja o VW też wiedzieli na pewno dziesiątki lat temu czekali tylko odpowiedniego momentu żeby to wyciągnąć na podobnej zasadzie samocenzury i samokontroli "działają" "polskie" władze czyli robia z wlasnej woli z troski o własną ....... różne świństwa Polakom
synonim / 2015-10-06 12:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ZT lubi tu wstawiać wykresiki i wczoraj nawet stwierdził, że mu się idealnie sprawdzają - to ja też wstawię taki jeden mały wykresik

http://www.bankfotek.pl/image/1939608
ZT / 83.24.70.* / 2015-10-06 13:29
No i co to pokazuje? Nic. Pokazuje, że prognozowałem 2800 i nic z tego nie wyszło. Wiemy to od 6 miesięcy więc co w tym odkrywczego? Trollowania ciąg dalszy.
synonim / 2015-10-06 13:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No i co to pokazuje? Nic. Pokazuje, że prognozowałem 2800 i nic z tego nie wyszło.


To pokazuje dużo więcej, twoje prognozowanie "betonowych wsparć", które pękały jak zapałki, twoje prognozowanie "dekady hossy", a nawet jeszcze rok nie upłynął i już bessę ogłosiłeś, potem twoje prognozowanie 1900 w samym dołku, przyklaskiwanie że będzie 1600 itd. Wszystko to jest wklejone na wykresie

Tak więc nie ściemniaj, że "chodzi tylko o 2800", bo gdyby chodziło tylko o jedną rzecz to nikt by się nie czepiał bo każdy ma się prawo czasem pomylić

I pewnie nawet bym nie zrobił tego kolażu gdyby nie to, że po wpadce jedna po drugiej wchodzisz tu i jak gdyby nigdy nic piszesz, że wszystkie twoje "formacje" się "sprawdziły". To jest dopiero ściema
dociekliwy / 2015-10-06 14:10 / portfel / Tysiącznik na forum

przyklaskiwanie że będzie 1600

to powinienes byc zadawolony ze ktos Ci wreszczie przyklasnal bo czekasz na to 1600 od 2011 :)
pozdr.
synonim / 2015-10-06 14:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

czekasz na to 1600 od 2011 :)


to pokaż mi moją prognozę, że zjedziemy na 1600
dociekliwy / 2015-10-06 15:05 / portfel / Tysiącznik na forum

to pokaż mi moją prognozę, że zjedziemy na 1600

a moze byc 1500 ?

"synonim / 2011-09-23 10:39 / portfel /
Myślę, że trzeba jeszcze poczekać aż upadnie coś większego i jak będziemy gdzieś w rejonie 1500 zacząć powolutku dobierać, ale nie radziłbym angażować więcej niż 1/10 portfela - to jest sekularny rynek niedźwiedzia i posiadanie akcji wiąże się z mało atrakcyjnym stosunkiem zysku do ryzyka"
synonim / 2015-10-06 15:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

a moze byc 1500 ?

"synonim / 2011-09-23 10:39 / portfel /
Myślę, że trzeba jeszcze poczekać aż upadnie coś większego i jak będziemy gdzieś w rejonie 1500 zacząć powolutku


Nie wiem gdzie ty tu widzisz "prognozę", to jest wywód w trybie warunkowym. Pokaż mi kiedy upadło coś większego bo nie widziałem

tak więc manipulujesz ale już przywykłem
ZT / 83.24.70.* / 2015-10-06 16:31

Nie wiem gdzie ty tu widzisz "prognozę",

Wijesz się jak piskorz przyparty do muru, kontekst jest oczywisty.
dociekliwy / 2015-10-06 16:47 / portfel / Tysiącznik na forum
odpowiem za synonima ;)
w wyrazeniu
trzeba jeszcze poczekać aż upadnie coś większego i jak będziemy gdzieś w rejonie 1500 zacząć powolutku dobierać

spojnik "i" mowi nam ze oba te warunki musza byc spelnione i wtedy mozna zaczac powolutku dobierac ;)
tylko czemu przy niespelnieniu sie warunkow synonim kupowal akcje tego nie wiem ...
dociekliwy / 2015-10-06 15:28 / portfel / Tysiącznik na forum
mam 1700
"synonim / 2011-09-23 14:28 / portfel / Tysiącznik na forum
usuń
W takim tempie to w listopadzie 1700 będzie"

ale juz sam sobie odpowiem tu po prostu nie utrzymali tempa :)
moze to
"
synonim / 2011-09-24 11:50 / portfel / Tysiącznik na forum
usuń
Nic Cię nie przekona, dopiero jak spadniemy do 1500 to się zorientujesz, że jest bessa, tylko co to za refleks"

wiem wiem powinno byc napisane ze to "prognoza" a tak to socjotechnika ;)
pozdr.
synonim / 2015-10-06 15:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ale juz sam sobie odpowiem tu po prostu nie utrzymali tempa :)


czasem coś jarzysz


wiem wiem powinno byc napisane ze to "prognoza" a tak to socjotechnika ;)


to też nie jest "prognoza", "jak spadniemy" to nie jest stwierdzenie, że spadniemy, ale chyba już wiesz, że to jednak nie są prognozy skoro wyszukujesz kolejne moje teksty i dalej nic

Pokażę ci co to jest prognoza - to jest prognoza:

ZT / 83.31.178.*/ 2015-10-05 22:03
Obstawiam, spadki do końca października ok 1900
--------------------------------------

Ale ZT pewnie ci będzie wdzięczny, że nawet popełniłeś błąd logiczny Tu quoque w dyskusji i odwróciłeś kota ogonkiem w moją stronę byle tylko go bronić (nieudolnie bo nieudolnie, ale jednak)

napisz jak już skumasz, że jego babole nie są mniejsze tylkko dlatego, że wyszukasz czyjeś inne prognozy
ZT / 83.24.70.* / 2015-10-06 16:35

czasem coś jarzysz

A tu uciekasz w żart, celem odwrócenia uwagi od tego że twoja prognoza została zrównana z błotem i skompromitowałeś się na całej linii.
No i cwaniakować każdy potrafi, a dowody pokazują skuteczności twoich prognoz, tak więc: "śmiałeś się dziadku z czyjegoś wypadku, a dziadek to samo miał".
synonim / 2015-10-06 19:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

A tu uciekasz w żart, celem odwrócenia uwagi od tego że twoja prognoza została zrównana z błotem i skompromitowałeś się na całej linii.


nie było tam żadnej "prognozy" ale że znalazłeś wreszcie okazje aby odwrócić uwagę od swoich kompromitacji to już każdy tu widzi


No i cwaniakować każdy potrafi, a dowody pokazują skuteczności twoich prognoz, tak więc: "śmiałeś się dziadku z czyjegoś wypadku, a dziadek to samo miał".


nie było tam żadnej "prognozy" ale że znalazłeś wreszcie okazje aby odwrócić uwagę od swoich kompromitacji to już każdy tu widzi
dociekliwy / 2015-10-06 16:08 / portfel / Tysiącznik na forum

napisz jak już skumasz

no to nie kumam co Ci sie sprawdza (jak to sam ciagle piszesz)skoro nic nie prognozujesz ?
a jak Ty odwacasz kota ogonem na moje straty to to nie jest Tu quoque
synonim / 2015-10-06 16:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

no to nie kumam co Ci sie sprawdza (jak to sam ciagle piszesz)skoro nic nie prognozujesz ?


jqak to "nie prognozuję", nie ściemniaj po raz kolejny, to była moja prognoza z wiosny gdy wig20 był w rejonie 2500 i niemal wszyscy tu już o 2800 fantazjowali - napisz czy się sprawdziło

synonim / 2015-05-05 12:27 /
ja obstawiam powrót na 2200 w czerwcu a ty wybicie na 2800 do tego czasu


a jak Ty odwacasz kota ogonem na moje straty to to nie jest Tu quoque


przeeestań
ZT / 83.24.70.* / 2015-10-06 16:42

ja obstawiam powrót na 2200 w czerwcu a ty wybicie na 2800 do tego czasu

To chyba pierwszy raz na 1001 udało ci się trafić jak ślepej kurze ziarno i chełpisz się tym już 6-ty miesiąc (sic!) Ale zysku z tego ni ma bo nie otworzyłeś żadnych porządnych krótkich pozycji poza dalekimi opcjami OTM, które to pomimo że trafiłeś i tak zdechły bez wartości, oczywiście tworząc kolejną dziurkę w twym "doskonałym" portfelu.
synonim / 2015-10-06 19:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

To chyba pierwszy raz na 1001 udało ci się trafić jak ślepej kurze ziarno i chełpisz się tym już 6-ty miesiąc (sic!) Ale zysku z tego ni ma bo nie otworzyłeś żadnych porządnych krótkich pozycji


otworzyłem certyfikaty short i już ci to pisałem ale że masz słabą pamięć to już się przekonaliśmy nie raz

za dużo piwa żłopiesz a to wypłukuje szare komórki


poza dalekimi opcjami OTM, które to pomimo że trafiłeś i tak zdechły bez wartości, oczywiście tworząc kolejną dziurkę w twym "doskonałym" portfelu.


bzdury jal zwykle
dociekliwy / 2015-10-06 16:27 / portfel / Tysiącznik na forum

synonim / 2015-05-05 12:27 /
ja obstawiam

czyli cala ta Twoja pisanina o bessie i przebiciu dolkow z 2009 to o kant ....
i chodzi tylko o to zeby nie kupowac akcji tylko obligi ? ;)
no to teraz wszystko jasne :)
synonim / 2015-10-06 16:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

czyli cala ta Twoja pisanina o bessie i przebiciu dolkow z 2009 to o kant ....
i chodzi tylko o to zeby nie kupowac akcji tylko obligi ? ;)
no to teraz wszystko jasne :)


nie bredź, na przebicie dołków 2009 jeszcze przyjdzie czas i to wciąż aktualne ale to już rynki pokażą kiedy
ZT / 83.24.70.* / 2015-10-06 16:53

nie bredź, na przebicie dołków 2009 jeszcze przyjdzie czas i to wciąż aktualne ale to już rynki pokażą kiedy

klasyka, rynek cię przeczołgał po glebie to najlepiej napisać, że kiedyś tam może za 100 lat, rynek pokaże, ośmieszasz się.
synonim / 2015-10-06 19:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

klasyka, rynek cię przeczołgał po glebie to najlepiej napisać, że kiedyś tam może za 100 lat, rynek pokaże, ośmieszasz się.


możesz sobie tylko pomarzyć

powiedz mi co widzisz na tym wykresie

http://www.bankfotek.pl/image/1939608

ja ci powiem co tam widzę: jak kupić na górce i jak sprzedać w dołku

każdy leszcz to umie

ale twoje formacje zawsze "działają"
dociekliwy / 2015-10-06 16:50 / portfel / Tysiącznik na forum

na przebicie dołków 2009 jeszcze przyjdzie czas

ale to jest prognoza czy nie ?
synonim / 2015-10-06 19:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ale to jest prognoza czy nie ?


to jest bezterminowa hipoteza
ZT / 83.24.70.* / 2015-10-06 19:33

to jest bezterminowa hipoteza

Tak? To ja też ogłaszam, że 1900 w październiku to taka terminowa hipoteza, zaś bessa i 1600 to bezterminowa hipoteza. A i 2800 w czerwcu to była hipoteza. No to tak to mnie tu nikt nie zagnie od dziś używam tego sformułowania.
synonim / 2015-10-07 08:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Tak? To ja też ogłaszam, że 1900 w październiku to taka terminowa hipoteza


i znowu cię rynek skopie


zaś bessa i 1600 to bezterminowa hipoteza.


nie kłam bo zapowiedziałeś, że bessa trwa już od maja 2015 i nawet dokładny czas trwania bessy określiłeś

ZT / 83.31.129.*/ 2015-09-10 11:29
Wygląda na to, że bessa/krach rozpoczęła się w V 2015r. i radzę zapamiętać tą datę,(...) licząc od maja 1-1.5 roku potrwa bessa


A i 2800 w czerwcu to była hipoteza.


nie ośmieszaj się bardziej


No to tak to mnie tu nikt nie zagnie od dziś używam tego sformułowania.


ośmieszasz się coraz bardziej

ja kiedyś napisałeś że oparty na długu system tąpnie i przebijemy wtedy dołki bessy 2009 ale nikt nie wie kiedy się to stanie. nie była to żadna prognoza

a ty rysujesz kraby i ogłaszasz prognozy więc nie ośmieszaj się bardziej
ZT / 83.24.70.* / 2015-10-06 14:09

To pokazuje dużo więcej, twoje prognozowanie "betonowych wsparć",

To dalej odnosi się do 2800, bo jak to pisałem to myślałem, że to korekta i będzie wzrost na 2800.

twoje prognozowanie "dekady hossy", a nawet jeszcze rok nie upłynął i już bessę ogłosiłeś

Niezweryfikowane, dekada nie minęła. Bessa w tak długim okresie to po prostu korekta w dekadowym trendzie. W latach 2000-2010 doszło do 2 bess a trend dekadowy był horyzontalny. Rozumiesz o co mi chodziło jak to wtedy pisałem?

potem twoje prognozowanie 1900 w samym dołku, przyklaskiwanie że będzie 1600

To dalej nie jest zweryfikowane. Czy już mamy listopad? (wide 1900), Czy bessa trwa 0.5 miesiąca? (wide 1600). Czyli doszliśmy do nieszczęśliwego niespełnienia 2800. Nieprawdaż? Swoją drogą strasznie ci się nudzi, że też ci się chce tracić czas na takie wykresy, żeby tylko mi dopierniczyć a od tego pieniędzy na giełdzie nie zarobisz. Pomyśl czy nie lepiej spożytkowałbyś czas, żeby dokształcić się w opcjach lub zrozumieć dywidendy? Od tego jest szansa, że zarobisz pieniądze.
synonim / 2015-10-06 14:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

To dalej odnosi się do 2800, bo jak to pisałem to myślałem, że to korekta i będzie wzrost na 2800.


no to czyli przyznałeś się, że w kwestii betonowych wsparć też się walnąłeś. No to OK, odhaczone


Niezweryfikowane, dekada nie minęła. Bessa w tak długim okresie to po prostu korekta w dekadowym trendzie. W latach 2000-2010 doszło do 2 bess a trend dekadowy był horyzontalny. Rozumiesz o co mi chodziło jak to wtedy pisałem?


Tylko że wtedy nie pisałeś nic o żadnej bessie, tak jak teraz nie piszesz nic o żadnej hossie więc po prostu ściemniasz znowu


To dalej nie jest zweryfikowane. Czy już mamy listopad? (wide 1900), Czy bessa trwa 0.5 miesiąca? (wide 1600). Czyli doszliśmy do nieszczęśliwego niespełnienia 2800. Nieprawdaż?


Piszesz o 1900 i 1600 a rynek w tym momencie przestaje spadać i przymierza się do odbicia. W USA też już ładnie odbicie idzie. I to jest właśnie znamienne, że rynek tak się zachowuje jakby cię słyszał i zawsze chciałby na odwrót do ciebie zrobić. Ale nawet tego nie widzisz i dalej czary mary na wykresach rysujesz ("fromacje"), choć rynek je co do joty klepię na miazgę i nie jest w stanie nic cię nauczyć na tych błędach


Swoją drogą strasznie ci się nudzi, że też ci się chce tracić czas na takie wykresy, żeby tylko mi dopierniczyć a od tego pieniędzy na giełdzie nie zarobisz. Pomyśl czy nie lepiej spożytkowałbyś czas, żeby dokształcić się w opcjach lub zrozumieć dywidendy? Od tego jest szansa, że zarobisz pieniądze.


Mam dużo wolnego czasu a i na brak grosza nie narzekam, natomiast ten wykresik zrobiłem w 15 minut przy kawie, żadna tam robota a za to dużo funu
ZT / 83.24.70.* / 2015-10-06 15:02

Ale nawet tego nie widzisz i dalej czary mary na wykresach rysujesz ("fromacje"), choć rynek je co do joty klepię na miazgę i nie jest w stanie nic cię nauczyć na tych błędach

No ale ile razy trzeba ci pisać, że ja inwestuję systemem, który nie używa spekulacji a formacje są dla ewentualnych prób wychwycenia punktów w których np. można bronić portfela opcjami lub kontraktami. Sama trafność formacji jest trochę wyższa niż 50% ale można wychwycić ładny punkt odwrotu i tyle.
synonim / 2015-10-06 15:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No ale ile razy trzeba ci pisać, że ja inwestuję systemem, który nie używa spekulacji a formacje są dla ewentualnych prób wychwycenia punktów w których np. można bronić portfela opcjami lub kontraktami. Sama trafność formacji jest trochę wyższa niż 50%


tylko że nie uchwytujesz i to jest problem

metoda ewidentnie nie działa i nie ma skuteczności a ty dalej uporczywie ją męczysz

tak jakbyś dmuchał kilka razy z tym samym kondomem - sorry ale może to chociaż do ciebie dotrze
ZT / 83.24.70.* / 2015-10-06 16:29

tak jakbyś dmuchał kilka razy z tym samym kondomem -

Ale ja tego kondoma mam, choć dziurawy trochę.
A ty nie masz w ogóle kondoma czyli jedziesz bez zabezpieczenia dlatego boisz się zaangażować bardziej no bo bez zabezpieczenia to wiadomo co zaraz będzie.
synonim / 2015-10-06 16:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ale ja tego kondoma mam, choć dziurawy trochę.


to dobrze że się przyznałeś że używasz metody, która już dawno jest bez sensu


A ty nie masz w ogóle kondoma czyli jedziesz bez zabezpieczenia dlatego boisz się zaangażować bardziej no bo bez zabezpieczenia to wiadomo co zaraz będzie.


głupoty piszesz jak zwykle. po prostu nie widzę sensu brać zbtyt dużej długiej pozycji na rynku który na razie nie chce rosnąć. uśrednia się w górę a nie w dół, tak jak ty. tłumaczyłem to nie raz tak więc ściemniasz znowu i tyle
ZT / 83.24.70.* / 2015-10-06 17:11

to dobrze że się przyznałeś że używasz metody, która już dawno jest bez sensu

Zapominasz albo nie chcesz pamiętać, że moją metodą jest inwestycja w akcje/obligacje(lokaty) 50/50 bez spekulowania. I z tego mnie rozliczaj a nie z samych malutkich elementów metody jak obrona portfela na ważnych zniesieniach Fibo i formacjach.

głupoty piszesz jak zwykle. po prostu nie widzę sensu brać zbtyt dużej długiej pozycji n

Nie zrozumiałeś jak zwykle, twoje niewielkie zaangażowanie w akcje to WYNIK/SKUTEK braku jakiejkolwiek metody inwestycyjnej, wide brak kondoma. Sorry ale z twoich wpisów wynika, że twoją metodą jest przeczytanie artykułów z internetu i podejmowanie jakiś decyzji. Moim zdaniem to żadna metoda inwerstycyjna. Nie masz żadnych reguł otwarcia pozycji, utrzymania i jej zamknięcia. Jeśli masz to mnie oświeć. A ja niejednokrotnie podawałem wszystkie elementy mojej strategii.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy