Forum W wolnym czasiePodróże

Kłopoty Mati World Holidays. Groupon zapowiada zwrot pieniędzy

Kłopoty Mati World Holidays. Groupon zapowiada zwrot pieniędzy

Wyświetlaj:
rysiek825 / 83.21.215.* / 2012-08-13 18:41
Nadal Groupon oferuje wspaniałe i "tanie!!!!!!" wczasy.
Wystarczy wejść na ich stronę i oszaleć ze szczęścia.
GROUPON jest prawdopodobnie tylko pośrednikiem więc u kogo właściwie zamawia się wczasy?. Oj!!!, ja na szczęście nie korzystałem z ich usług, ale zazdroszczę tym co skorzystali i wykorzystali, a pozostałym współczuję. Stąd się to dzieje!!! Korupcja niszczy nasz kraj!!!, i dlatego jest tak wysokie bezrobocie, niskie płace, praca na czarno i bieda naszych rodzin. Powstają fortuny bardzo w szybkim tempie i nie zawsze legalnie i zgodnie z prawem, ale za parę lat któryś z Naszych Rządów RP stwierdzi że trzeba zrobić, poprzez ustawę, abonicję (jak to zwał to zwał)złodziei, czyli to co ukradli stanie się raptem zgodne z prawem!. Teraz dla mnie Chiny czy Singapur są przykładem!!!! ZA KORUPCJĘ KTÓRA NISZCZY GOSPODARKĘ NASZEGO KRAJU, DOPROWADZA DO ZUBOŻENIA,WYZYSKU..... w celu osiągnięcia własnego zysku, nieważne czy to jest prywatne czy Państwowe, POWINNA BYĆ PRZYWRÓCONA KARA ŚMIERCI !!!!!!. Poczekamy teraz do następnych wyborów?????????????
rysiek825 / 83.21.215.* / 2012-08-13 18:02
Wg. mnie Groupon tak jak i osławiony AG (Amber Gold)jest tylko zwykłą przykrywką do oszustw, obiecuje ale nic nie daje.Działa zgodnie z naszym Polskim prawem, więc jak się zwinie to im i tak nic nie grozi, a turyści za to zapłacą!, należy sprawdzić czy wszystkie upadające biura turystyczne mają coś wspólnego z Groupon, może to są biura "córki"? i tak zwana piramida?, ale zazwyczaj w tym przypadku właścicielem jest obywatel obcego kraju, lub udziałowcem, ma udziałowca w Polsce także, ale który Polak za taką kasę nie sprzeda drugiego Polaka??????, większość z nas na pewno nie, ale są tacy i to robią!. A więc gdzie są nasi WŁODARZE rządzącą Polską?, nie ma ich gdy my ich potrzebujemy, ale potrzebują nas przed "ich" wyborami, teraz to raczej, jeśli nie reagują na tak wyraźne krzywdzenie i okradanie Nas, to wskazuje na to że Oni sami biorą w tym jakiś udział, ale jaki?, biorą tylko prowizję czy po prostu są szefami??????. To są tylko moje domysły, zaznaczam tylko moje!!!!!!
kupbon.pl sciema / 46.77.138.* / 2012-08-10 01:32
Kupilam wyjazd przez podobny portal nazywa sie kupbon.pl .zakupilam 6 vonow na kwote okolo 10tys wiec nie byla to rewelacja cenowa.pani menager obiecywala ze pieniadze sa przelewane w ostatniej chwili wiec moalam pewnosc ze bedzie wszystko ok.a teraz nikt nie rozmawia z namo nikt nam nie chce zwrocic kasy mimo ze pieniadze sa w depozycie kupbon.pl bo do wyjazdu duzo czasu jeszcze planowany byl na 14 wrzesnia.ciagle mi mowia panie ze ich prawnicy pracuja nad i powiadomia mnie.uslyszal ze jest w super sytuacji bo gruopon nie wyplaca swoom klientom ale jak widac to chyba nastepne klamstwo.ja chce tylko swoja kase bo chyba to ich zaufany klient zawiodl.
poznaniak / 83.20.66.* / 2012-08-09 21:26
Grupon dobrym wujkiem :) Grupon płaci firmom, które sprzedają swoje usługi poprzez portal, dopiero po wykonaniu usługi i rozliczeniu oferty. Nie robi łaski, że zwraca pieniądze dlatego, że on jest stroną dla osób które wykupują wycieczki za jego pośrednictwem. Tak więc Wszyscy mają prawo do zwrotu wpłaconych pieniędzy.
satulis18 / 83.27.138.* / 2012-08-09 13:07
A co z usługami biura Podrózy Atena, za które zapłaciłem Gruponowi ? Grupon przysłał mi meila, że dołoży wszelkich starań w odzyskaniu pieniędzy. Ja nie chcę pomocy w odzyskaniu a chcę zwrotu pieniędzy, które wpłaciłem na konto Grupona, o czym poinformowałem firmę. Jak na razie Grupon milczy.
Armagedon01 / 2012-08-09 14:44 / Bywalec forum
Kolejne biuro turystyczne które zostawiło ludzi na lodzie.... tak na prawdę nie rozumiem czemu one upadają w takim szybkim tempie...czy to wina zarządania , czy też może prawa...
tete578 / 213.140.202.* / 2012-08-09 12:29
"Osobom, które zakupiły za pośrednictwem Groupona [...]" - nie ma takiego slowa jak "zakupic". Jest natomiast slowo "kupic". Jest rowniez slowo "dziennikarz" i jest slowo "pismak".

Najnowsze wpisy