Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kłótnia w rodzinie o OFE. Prezydent zablokuje zmiany?

Kłótnia w rodzinie o OFE. Prezydent zablokuje zmiany?

Wyświetlaj:
J1512 / 83.9.28.* / 2013-10-16 15:39
Jacy ONI są biedni, "kłtnie w rodzinie" praca pod ndzorem ale CZYIM..? Tak soie myślę że nawet bezdomny jest bardziej dumnym i pogodnym człowiekiem! Władza i kasa doprowadzic może do katastrofy człowieka jeśli nie postępuje zgodnie z własnym sumieniem. A co wtedy gdy wprowadza się normy, zasady, przciw własnemu NARODOWI i to wbrw JEGO woli..? Takie postępowanie to upodlenie dla ludzi, i jest prostą drogą do FASZYZMU!!!!!!!!!!WŁADZA TO DAR KTÓRY JEST OBECNIE MARNOWANY.!
rk852 / 31.182.64.* / 2013-10-13 10:31
Gdyby nie przywileje emerytalne rolników, górników, mundurowych, sędziów, prokuratorów, ubeków itp to rocznie oszczędzalibyśmy 40mld PLN, nie mielibyśmy żadnego długu, zamiast tego mielibyśmy nadwyżkę. Można by obniżyć składki, podatki. Ludzie więcej by zarabiali, mniej osób wyjechałoby za granicę i rodziłoby się więcej dzieci. Polska była by w tej chwili w zupełnie innym punkcie.

Ale Tusk zamiast robić reformy postanowił nas okraść z pieniędzy odłożonych na emerytury w OFE.
bug / 89.74.95.* / 2013-10-12 16:08
bo gdzie stary p******* mógłby znaleźć lepsze miejsce - no tylko w parku sztywnych - a tak ot tego prawie wiecznego grzania stołka p******* życie się może tlić bo jeden leming i druga łowca wysłucha poklaska bo to za rewolucyjne zmiany za tego siwego gościa z ponadwymiarową kosą co prawda gówno warte ale sam pchałem i pcham ciężą kasę za zarządzanie do srajbanku bo wyboru nikt mi dał "andrut gotuje" Amen
Buzek wyjazd na antypody albo kierunek syjon
dziadstarypl / 161.49.249.* / 2013-10-12 14:13
Stabilna sytuacja emerytów - bu ha ha !
Dajcie każdemu po 100 zeta emeryturki i będzie hiper-stabilnie.

Najnowsze wpisy