Klub dyskusyjny forum

Redakcja forum / 212.76.37.* / 2005-11-03 22:50
Z podziwem czytamy nieraz Wasze dyskusje w komentarzach do wiadomości. I ten styl - grzeczny i kurtuazyjny - to się zdarza na niewielu forach. Zapraszamy Was do dyskusji w tym wątku - proponujcie ulubione tematy, a zwolennicy i oponenci się znajdą. Będziemy starali się utrzymać ten wątek na szczycie wiadomości.
Wyświetlaj:
Redakcja forum / 212.76.37.* / 2005-11-05 16:58
Zapraszamy
Selsdon / 2005-12-01 20:34
Zdecydowanie młode pokolenie musi zacząć myślec. I tu moim zdaniem duża rola rodziców, bo to oni głównie kształtują poglądy swoich dzieci (przynajmniej na początku). Trzeba edukować społeczeństwo, bo populistyczne hasła jak widać po wynikach wyborów spadają na bardzo podatny grunt. Młodzi muszą przynieść 'powiew świeżości' na scenie politycznej, a wśród wyborców przełamanie panicznego strachu przed zmianami i reformami.

Pozdrawiam
Grzegorz / 2005-11-22 19:59
Jeśli dobrze zrozumiałem to mamy tu wywoływac dyskusje, tak?

W takim razie proponuję taki temat: Jak zmieni się Polska, kiedy dorosną młode pokolenia, nowe pokolenie wyborców pójdzie do urn oddać swój głos. Czy sądzicie, że wtedy obecne partie i ludzie wypadną z gry i rządzić będą całkiem młodzi nieskażeni złymi nawykami, nie bijący sie na teczki, którym na czyms zależy?
Sabcia / 83.18.7.* / 2005-11-28 11:49
Nie sądzę żeby coś się zmieniło. ilu to ludzi obiecywało gruszki na wierzbie a potem jak się dorwią do władzy to i tak patrza tylko na swoje tyłki a to co obiecywali już wyleciało im z głowy. skoro nic sie nie zmieniło od 8 lat to dlaczego miałoby się zmienić w przyszłości. jakoś mało w to wierzę. pozdrawiam
Grzegorz / 2005-11-29 19:28
To problem obecnego pokolenia. Ja wierzę w to, że społeczeństwo się zmienia i zaczyna racjonalnie myśleć. Jak patrzę na nasz dzisiejszy sejm to już sam nie wiem czy mam śię z nich śmiać czy może płakać...
Kier / 83.21.130.* / 2006-01-31 22:56
Sejm to oblicze naszego narodu.Coś jakby lusterko.
Sabcia / 83.18.7.* / 2005-11-30 11:32
Wydaje mi sie że można tylko płakać nad narodem, który wybiera swoich reprezentantów. nic się nie zmieni dopóki Polacy nie zaczną myśleć. tych myślących jest jak na razie za mało. to smutne ale niestety prawdziwe. kiedyś byłam optymistką że bedzie lepiej, teraz...

Najnowsze wpisy