Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

kluby inwestycyjne wrocław

kluby inwestycyjne wrocław

konieczko / 2007-11-19 00:08
Czy są jakieś kluby inwestycyjne we wrocławiu. Takie które zrzeszały by inwestorów, stanowiły forum wymiany myśli, prowadziły szkolenia. Nie mogłem znaleźć w internecie.
Znalazłem coś takiego w Zielonej Górze http://www.inwestpunkt.com/, ale zastanawia czy to coś kosztuje, czy są jakieś składki ewentualnie kto to finansuje? Wieicei coś na ten temat?
Wyświetlaj:
hryniu / 2010-05-27 14:13 / Bywalec forum
z tego co wiem to jest Srzeszenie Inwestorów Indywidualnych ale czy to jest klub wymiany myśli i doświadczeń to nie wiem...
antyrobert / 81.210.14.* / 2007-11-22 15:24
skoro mowa o klubach to szukalem takiego klubu na terenia gdańska i nie znalazlem. macie moze adres lub informacje czy w gdansku dziala taki klub?
dawid12k / 156.17.118.* / 2007-11-19 22:36
Na wrocławskiej Akademii Ekonomicznej działa koło Hossa Pro Capital. Zajmuje się przedewszystkim analizą biezącej sytuacji na giełdzie zarówno techniczną, jak i fundamenalną, a także organizowaniem szkoleń giełdowych i przygotowaniem konferencji nt. rynków finansowych. Zebrania odbywają się w każdą środę o 17:30. Wstęp oczywiście wolny. Serdecznie zapraszam.
konieczko / 2007-11-20 16:28
Macie jakąś stronę internetową ? (rozumiem że jesteś członkiem koła)
Na czym polegają spotkania, dzielicie się jakoś zadaniami , jest z wami jakiś prof. na spotkaniach? Jak liczne jest to koło.
Jesteście fiansowani napewno przez AE dlatego zastanawia mnie jak mam rozumieć to że wstęp wolny , równierz dla tych spoza waszej uczelni?
boruvva / 2007-11-20 10:29 / WrocLove
A moglbys jeszcze napisac, gdzie konkretnie odbywaja sie te spotkania??
dawid12k / 156.17.118.* / 2007-11-20 18:39
http://hossa.ae.wroc.pl/index.php
spotkania odbywają sie w środy o 17:30 Budenek Z, sala 113
:) / 156.17.122.* / 2007-11-19 15:02
hmmm na Uniwerku na wydziale prawa adm i ekonomii sa takie spotkania w poniedzialki :)
organizuje Naukowe Kolo Ekonomistow :)
www.nke.prawo.uni.wroc.pl o ile sie nie myle.
konieczko / 2007-11-19 17:07
link nie działa, i wydaje mi się że program tego koła jak wskazywała by nazwa ma o wiele szersze ale jednocześnie mniej szczegółowe (jeśli chodzi o rynki kapitałowe , a przedewszystkim giełdowe) zainteresowania
hAsE / 2007-11-21 23:21
Witam serdecznie,

jestem członkiem NKE i strona rzeczywiście nam tymczasowo nie działa, jednak nie z naszej winy.

Co do spotkań giełdowych - od tego roku organizujemy specjalne spotkania tematyczne poświęcone stricte rynkowi kapitałowemu, jakby dodatkowo, poza naszą szerszą, statutową działalnością.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam - poniedziałki, godz. 16.30, sala 301 budynek C (od strony Więziennej) na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr.

Pozdrawiam i zapraszam na naszą stronę jak tylko zacznie działać :)
boruvva / 2007-11-19 12:38 / WrocLove
Dobre pytanie, ale z tego co wiem to nie :(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy