Forum Polityka, aktualnościKraj

Kluby Palacza stracą koncesje? GIS ostrzega

Kluby Palacza stracą koncesje? GIS ostrzega

Money.pl / 2010-11-19 20:44
Komentarze do wiadomości: Kluby Palacza stracą koncesje? GIS ostrzega.
Wyświetlaj:
ixi / 89.228.39.* / 2010-11-23 18:22
Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości, że żyjemy w epoce postępującego faszyzmu to powinien już pozbyć się złudzeń. Co teraz kamery w domu? Obowiązkowe diety dla grubasów, co teraz??????
prezeswujek / 89.206.21.* / 2010-11-23 16:49
Walczyłem bezpośrednio z komuną o demokrację w Mojej Ukochanej POLSCE i narażałem z tego powodu zdrowie i życie mojej rodziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I nie dopuszczam takiej myśli aby to dzisiaj poszło na marne. Aby jeden mógł decydować o tym co ma robić drugi! Przecież są to zwykłe duperele,którymi mami się społeczeństwo aby nie pokazać naprawdę ważkich problemów z którymi już dawno powinniśmy się zająć. Sam już nie palę od 2-óch lat a paliłem 60 papierosów dziennie!!
H Szatkowski / 2010-11-19 20:44

- Restaurator zamieniający swój lokal w klub palacza wyłącza go z przestrzeni publicznej. Z tego powodu władze lokalne mogą wypowiedzieć mu umowę najmu należącego do miasta lokalu. Możliwe jest także odebranie takiej osobie koncesji na sprzedaż alkoholu - powiedział.

O tym rzeczywiście chyba właściciele nie pomyśleli. A nowa koncesja alkoholowa kosztuje.
Tak czy inaczej i abstrahując od zasadności zaostrzenia ustawy 'antynikotynowej' podoba mi się szybka i merytoryczna reakcja GIS.
wib25 / 91.213.255.* / 2010-11-20 18:43
To nie tyle merytoryczna reakcja, co terroryzowanie. "Uważaj restaratorze, myślisz że jesteś cwany? zaraz znajdziemy na ciebie haka". To kolejny przykład że koncesje i urzędnicy są od tego aby mieć władzę nad normalnymi przedsiębiorcami. To czy kluby palacza się przekwalifikuje, i kupią nową koncesje zależy od tego czy im się to opłaca czy nie.

Najnowsze wpisy