Forum Polityka, aktualnościKraj

Kluzik-Rostkowska: Donald to mój stary kumpel

Kluzik-Rostkowska: Donald to mój stary kumpel

Money.pl / 2011-06-26 21:54
Wyświetlaj:
Amerykanin / 87.204.176.* / 2011-06-27 13:22
Moj Boze, ktos kto nie ma wlasnego pogladu na problemy polski i Polakow, tylko goni za wladza i pieniedzmi nie powinien miec miejsca w Polityce. Przeciez ta Pani nie interesuje sie losem kraju, Polski, czy tez naszymi problemami. Szuka pieniedzy i wladzy.
rembert2 / 2011-06-27 12:32 / Tysiącznik na forum
Dla koryta to Kluzik nawet Donalda pokocha-zalosne
julitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa / 83.29.78.* / 2011-06-27 07:20
co za kreatura z tej pożal sie Boże robiącej z siebie na siłę osoby" politycznie ważnej"tak sie zeszmacić no, no no ...to tylko może taka sprzedajna .....
kasia2233 / 84.10.0.* / 2011-06-27 05:54
Braku czego kolwiek z tego co obiecywal i dalej obiecuje, ludzie wyvorcy PO nie glosuja na PO za to co robia glosuja na PO bo maja zakodowane w mozgach przez permanentnie i systemowo dzialajace POmedia co? nienawisc do Posu i kaczynskiego to wszystko. i Donald moze zrobic nawet Grecje w Polsce to nie ma znaczenia, media przekreca to ze to wina PIs, wystarczy ten sam przekaz w pozornie roznych mediach kontrolowanych przez ITI Agore i ciagle to samo towarzystwo Tkz dzinnikarzy: Olejnk Lisk Najsztub Zakaowski paradowska,i idiotów do wynajacia Wojewodzkiego itd, ta garstka ludzi maja za zadanie wytwoazyc w narodzie poczcie dysonansu jesli sioe jest nie za PO, marketing polityczny socjotechnika sztuczki takie same jak w reklamach proszków itd to jest POswiat i Polka rzadzona przez PO
Arkadiusz Jarosz / 46.113.135.* / 2011-06-27 03:18
A czy my kochamy WOLNOŚĆ? Czy ją rozumiemy? Czy oddać jej nie umiemy?

Jeśli w sercach naszych na powyższe pytania słyszymy odpowiedź: TAK, TAK, TAK, to zadajmy sobie kolejne, jeszcze ważniejsze pytanie: Co JA takiego zrobiłem aby WOLNOŚĆ po prostu była?

Tak, po prostu była tu i teraz w Polsce, w miejscu gdzie mieszkam, gdzie żyję. Niech KAŻDY siebie zapyta: Co zrobiłem dla sprawy WOLNOŚCI? Co chciałbym jeszcze zrobić? Co mógłbym jeszcze zrobić?

Dlaczego te pytania są tak ważne TERAZ? Bo za kilka miesięcy będziemy wybierać do Sejmu i Senatu osoby, które o naszej WOLNOŚCI będą decydowały. Czy tego chcemy czy nie, będą o niej decydowały. I albo ją nam ograniczą albo przywrócą.

Dlatego zwracam się z mocnym i gorącym apelem do wszystkich tych, dla których słowo WOLNOŚĆ nie jest obce, dla których coś więcej ono znaczy niż tylko pełny portfel i święty spokój.
WŁĄCZCIE się czynnie w naszą walkę o WOLNOŚĆ.

KONGRES NOWEJ PRAWICY potrzebuje TWOJEGO czynnego wsparcia, nie tylko pieniężnego, ale także tego zwykłego polegającego na rozdawaniu ulotek, klejeniu plakatów czy rozmowach z wyborcami. KONGRES NOWEJ PRAWICY potrzebuje ludzi, którzy w Sejmie i Senacie mężnie będą opowiadać się zawsze za sprawą WOLNOŚCI.

Jeśli naprawdę chcesz, aby Polska była WOLNYM krajem włącz się czynnie w naszą kampanię wyborczą. Wspomóż nas swoimi pomysłami, wolnym czasem, wysiłkiem czy pieniędzmi. Wspomóż naszą wspólną walkę o WOLNOŚĆ. Wspomóż nas tym czym możesz. Nie oglądaj się na innych, bo ci inni to właśnie TY!

„Wolność kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem.”

Arkadiusz Jarosz

Lista koordynatorów KONGRESU NOWEJ PRAWICY: http://tiny.pl/hfn63
rembert2 / 2011-06-27 12:34 / Tysiącznik na forum
Same frazesy-olać wybory
JanuszPOlikot / 2011-06-27 00:49 / Tysiącznik na forum
Godne POżałowania.......
ruc / 188.47.33.* / 2011-06-27 00:28
Cały czas z podziwu nie mogę wyjść, co za zero
x2x / 62.244.130.* / 2011-06-27 00:14
krotko: szambo, szambo, szambo ...
3 grosze / 213.238.70.* / 2011-06-27 00:09
chyba koryto to twój stary kumpel ... nawet nie wiem jak to skomentować... słów braknie
ciekawy@pl / 46.112.155.* / 2011-06-27 00:09
MAŁE PYTANKO DO REDAKCJI:

A dlaczegóż to, sukcesywnie i z takim jakimś dziwnym uporem, wałkuje się, do znudzenia, we wszystkich tytułach prasowych tzw. "głównego nurtu" problemy garstki ludzi pozbawionych elementarnej przyzwoitości, jednocześnie rozpowszechniając ich śmieszne konfabulacje i pomówienia na temat ludzi których - zwyczajnie i po chamsku - zdradzili ?

kodeks honorowy.

ROZDZIAŁ I.
Art. 8. Wykluczonymi ze społeczności ludzi honorowych są osoby, które dopuściły się pewnego ściśle kodeksem honorowym określonego czynu; a więc indywidua następujące:
2. denuncjant i zdrajca; 16. oszczerca; 21. paszkwilant i członek redakcji pisma paszkwilowego;
22. rozszerzający paszkwile;
---- http://literat.ug.ed...honor/index.htm
3 grosze / 213.238.70.* / 2011-06-27 00:08
ta pani osiągnęła szczyt cynizmu w polskiej polityce, wyborcy to jest siarczysty policzek dla Nas od Naszej politycznej elity... czas się obudzić i pognać te przyklejone do koryta świnie
Autor:Autor: / 89.77.37.* / 2011-06-26 23:39
bleeee. Zygac, zygac
NeoNazi / 90.156.28.* / 2011-06-26 23:35
Kluzik zero godności !!! Czego się nie zrobi, żeby znowu znaleźć miejsce przy korycie.
jakub2 / 46.134.79.* / 2011-06-26 23:31
Ależ inteligentna twarz tej pani , nie ? to też nic dziwnego że ma podobnych kumpli , no i nic dziwnego ze p Jarek w końcu wywalił tą panią na zbity i mało inteligentny wyraz twarzy , a naturalną koleją powinno być wykopanie z sejmu tej pani jak i PJN , ponieważ wyborcy głosowali na PIS a nie na Prącie Jest Najważniejsze.
te / 89.75.32.* / 2011-06-26 23:19
baba nie wie co to obciach? zupełna żenada ...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy