Forum Polityka, aktualnościKraj

Kluzik-Rostkowska i Jakubiak: Wesprzemy kandydatów PiS

Kluzik-Rostkowska i Jakubiak: Wesprzemy kandydatów PiS

Wyświetlaj:
niewierzący ateusz / 83.26.36.* / 2010-11-05 21:11
bo panie te przecież według medialnego przekazu są LIBERAŁAMI ( ja tam nie wiem,aż tak mnie polityka nie pasjonuje,bym miał wyrobioną opinię na temat pań,ale tak media głoszą) podobno spora część elektoratu PO głosuje na platformę nie z miłości a ino tylko dlatego,że nie lubi pisowców, więc z braku alternatywy głosuje na PO, co będzie gdy panie liberałki stworzą tę alternatywę? co wtedy będzie? co się stanie gdy zniechęceni do platformy zobaczą w paniach i ich partii alternatywę? oj może być zabawniutko
53 / 93.105.86.* / 2010-11-05 21:02
Polaryzuje się PiS i staje się partią skrajną o znamionach sekty
po prostu / 87.118.126.* / 2010-11-05 21:12
i popatrz tylko, jaką ma na dodatek darmową reklamę, co gwarantuje jej, jak na nasze standardy, długą egzystencję.
DR. DAREK / 83.11.243.* / 2010-11-05 20:59
DZIWIĘ SIĘ, ŻĘ TAK PÓŻNO POZBYTO SIĘ Z PIS-U TYCH DAMSKICH DEBILI.
NIE WIEM DLACZEGO TAK DŁUGO BYŁY TAM TOLEROWANE. WEDŁUG MNIE, WYWALONE BYŁY ZBYT PÓŻNO.
niewierzący ateusz / 83.26.36.* / 2010-11-05 21:02
sameś debil i cham na dokładkę
SumieniePiSokomuchów / 94.125.27.* / 2010-11-05 20:46
.... może jedynie cham i prostak.
Dodatkowo, kobiety - choć ich nie bronię bo to nie moja opcja - które doprowadziły do 48% w wyborach prezydenckich.
........................ / 89.79.216.* / 2010-11-05 22:35
Sam sobie nabiłeś plusy, ale z ciebie twardziel ! zaledwie kliknąłem 10 minusów i już palec mnie zabolał.
a co się dzieje w ralu strach pomyśleć / 87.118.126.* / 2010-11-05 22:46
no i popatrz w jaki niewyszukany intelektualnie sposób, ale faktycznie z wyraźnym samozaparciem, można się wirtualnie dowartościować.
sztorm / 178.183.239.* / 2010-11-05 20:34
z wysiłku dostaną hemorojdów miernoty jedne one bez PiS to jak ślepiec bez laski.
Elendir / 2010-11-05 20:34 / Łowca czarownic
Przecież PiS to prywatna partia Kaczyńskiego. Kto jak kto, ale osoby z PiS powinny to doskonale wiedzieć.

Natomiast zgadzam się z następującymi twierdzeniem:

działanie obecnych władz PiS sprawia, że partia nie jest - jak tego pragnęły - alternatywą dla rządów Platformy Obywatelskiej. Zamiast tego stała się gwarantem dalszego utrzymania się PO przy władzy.
drobna uwaga / 213.165.90.* / 2010-11-05 20:46
prywatna partia? w jak najbardziej z prostych skojarzeń, można powiedzieć z jak najbardziej prymitywnego oglądu rzeczywistości, jest to prawda. Logika nakazuje jednak skonfrontować owo oświadczenie, stwierdzenie, z konkurencją. Zatem skoro ta jest prawda, to natychmiast nasuwa się pytanie, a czyją partią jest PO. Strach pomyśleć, że może ona należeć do jakiś grup interesów, a już przerażenie może wzbudzać przypuszczenie, że interesy te należą do obcych. Tak więc konstruując jakieś twierdzenie nie wolno doprowadzać do sytuacji, w której podobne pytania same się tworzą.
Elendir / 2010-11-06 20:37 / Łowca czarownic
Jeżeli nie potrafisz nawet nazwać tych grup interesu, to po co się wypowiadasz?
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-11-05 23:01
Czyżby PO była partią prywatną której w 50% właścicielką jest Merkel oraz właścicielem 50% jest Putina....?
Elendir / 2010-11-06 20:38 / Łowca czarownic
Czyżby niewiedza niektórych była aż tak porażająca?
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-11-07 07:34
Skoro twoja niewiedza panie Elendir jest aż tak porażająca, to musisz coś z tym zrobić?
Tylko nie uzupełniaj jej z TVN, Gazety Wyborczej i im podobnych mediów bo skutki poszerzenia wiedzy będą mizerne. a nawet śmie stwierdzić że niewiedza może się poszerzyć...
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-11-07 07:36
*nie uzupełniaj wiedzy z TVN, GW
bo poszerzysz niewiedzę.
Udanego poszerzania wiedzy życzę ;)
Elendir / 2010-11-07 09:44 / Łowca czarownic
No tak, źródła te nie posiadają akredytacji Kaczyńskiego. Zatem w opini jego wyznawców nadają się do spalenia na stosie.

A tak przy okazji, niewiedzy nie można poszerzyć. No chyba że NIEWIEDZĄ nazywasz WIEDZĘ która NIE jest Ci wygodna...
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-11-07 11:21

No tak, źródła te nie posiadają akredytacji Kaczyńskiego. Zatem w opini jego
wyznawców nadają się do spalenia na stosie.

Wyznawcy Tuska czy Napieralskiego pewnie by pisma akredytowane przez Kaczyńskiego (o ile takie istnieją?) spalili na stosie. Ale to że oni potrafią tak działać to nie znaczy że osoby o innym światopoglądzie by to zrobiły.
Pewnie ty już nie jedną zapałkę na to zmarnowałeś...?

A tak przy okazji, niewiedzy nie można poszerzyć. No chyba że NIEWIEDZĄ nazywasz
WIEDZĘ która NIE jest Ci wygodna...

Szkoda że nie przeczytałeś poprawki do tekstu pierwszego.
Wiedza która jest nie wygodna w obecnych czasach jest bardzo często przemilczana lub też zniekształcana przez media.
na przykład:
Manipulacje na stole montażowym TVN24. PO wypowiedzi jednej z osób, doklejane są oklaski.
Jesteś inteligentną osobą więc z pewnością znajdziesz sporo innych przykładów na manipulacje TVN czy tez GW.
Wiara w zmanipulowane informacje poszerza niewiedzę...
Elendir / 2010-11-07 12:32 / Łowca czarownic

Wyznawcy Tuska czy Napieralskiego pewnie by pisma akredytowane przez Kaczyńskiego (o ile takie istnieją?) spalili na stosie. Ale to że oni potrafią tak działać to nie znaczy że osoby o innym światopoglądzie by to zrobiły.

Skąd taki wniosek? Mógłbyś przytoczyć wypowiedzi które na to wskazują?

Pewnie ty już nie jedną zapałkę na to zmarnowałeś...?

Również skąd taki wniosek?

Manipulacje na stole montażowym TVN24. PO wypowiedzi jednej z osób, doklejane są oklaski.

To najlepszy przykład jaki potrafiłeś wymyśleć? Nawet nie będę się pytać o szczegóły sprawy w której tak było (choć atpie czy taka sytuacja miała miejsce bo puszczanie braw dla samych braw nie jest w interesie TVN24) gdyż w zasadzie dla każdego polityka można znaleźć taką audiencję która będzie biła brawo, że w sumie nie ma to żadnego znaczenia. Szkoda przy tym że nie widziałeś jak TVP manipulowała informacją w trakcie wyborów.

Natomiast rozumiem że w gazetce PiSowskiej od dawna stoi że należy podważać wiarygodność TVN i GW, tak więc czynisz to nie mając nawet w ręku poważnych argumentów.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-11-07 13:15

Szkoda przy tym
że nie widziałeś jak TVP manipulowała informacją w trakcie wyborów.

Może podasz konkrety w tej sprawie?
Elendir / 2010-11-07 13:23 / Łowca czarownic
Podawałem nie raz. Zajrzyj sobie do archiwum moich wypowiedzi.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-11-07 18:18
wątpię w to że podawałeś. Więc proszę o podanie tych medialnych rewelacji po raz drugi.
Elendir / 2010-11-08 06:24 / Łowca czarownic
W łatwy sposób możesz to sprawdzić. Klikasz na Elendir i w krótkim czasie dochodzisz do historii wypowiedzi.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-11-07 13:11

To najlepszy przykład jaki potrafiłeś wymyśleć? Nawet nie będę się pytać o
szczegóły sprawy w której tak było

Nie interesuje cię sprawa w której była dokonana manipulacja TVN24 związana z doklejonymi oklaskami a z łatwością oskarżasz mnie o to że wymyśliłem ją. Ciekawe czemu?

Natomiast rozumiem że w gazetce PiSowskiej od dawna stoi że należy
podważać wiarygodność TVN i GW, tak więc czynisz to nie mając nawet w ręku
poważnych argumentów.

Które z gazet są gazetami PiS-owskimi? Możesz mi je przedstawić? (ja takowych nie znam)
Która z gazet PiS-owskich podważa wiarygodność TVN czy też GW?
W jaki sposób można podważyć wiarygodność TVN czy też GW skoro te media są mało wiarygodne...?
Elendir / 2010-11-07 13:31 / Łowca czarownic

Nie interesuje cię sprawa w której była dokonana manipulacja TVN24 związana z doklejonymi oklaskami a z łatwością oskarżasz mnie o to że wymyśliłem ją. Ciekawe czemu?

Czytaj ze zrozumieniem. Zwrot To najlepszy przykład jaki potrafiłeś wymyśleć? nie oznacza że oskarżam Cię o wymyślenie tej sytuacji. Choć faktycznie watpię że takowa miała miejsce - tak twierdzisz ale nie przedstawiłeś żadnego dowodu na to że taki fakt miał miejsce.

Które z gazet są gazetami PiS-owskimi? Możesz mi je przedstawić? (ja takowych nie znam)

Nie chodzi mi tu bynajmniej o media publiczne, lecz o Wasze wewnątrzpartyjne. Nie mów że takowych nie macie.

Która z gazet PiS-owskich podważa wiarygodność TVN czy też GW?

Ponato nie napisałem że podważa, tylko że wyraża dyspozycję byście podważali.

W jaki sposób można podważyć wiarygodność TVN czy też GW skoro te media są mało wiarygodne...?

Jakby faktycznie tak było, to byś nie czuł takiej potrzeba pisania na ten temat.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-11-07 18:45

To najlepszy przykład jaki
potrafiłeś wymyśleć?

Czytaj ze zrozumieniem.
Wyraźnie napisałeś że jest to najlepszy przykład jaki potrafiłem wymyślić.
Po pierwsze ja go nie wymyśliłem.
Po drugie sam w jednym ze swoich wcześniejszych wpisów stwierdziłeś że nie interesuje cię owy przykład.


Nie chodzi mi tu bynajmniej o media publiczne, lecz o Wasze
wewnątrzpartyjne. Nie mów że takowych nie macie.


Skoro nie potrafisz podać choć by jednego medium PiS-u to twoje wypowiedzi na temat treści w nich zawartej są zwykłą manipulacją.
Skąd ta pewność że należę do PiS-u? A jeśli się mylisz.


Ponato nie napisałem że podważa, tylko że wyraża dyspozycję byście
podważali.

Nie sądzisz że wpierw trzeba przeczytać takowe pismo a potem pisać co wyraża?

Jakby faktycznie tak było, to byś nie czuł takiej potrzeba pisania
na ten temat.


Uważasz że TVN, GW nigdy nie używały manipulacji w przedstawianiu niektórych z wiadomości?
Elendir / 2010-11-08 06:32 / Łowca czarownic

Wyraźnie napisałeś że jest to najlepszy przykład jaki potrafiłem wymyślić.

Wiesz co oznacza znak zapytania na końcu zdania?

Skoro nie potrafisz podać choć by jednego medium PiS-u to twoje wypowiedzi na temat treści w nich zawartej są zwykłą manipulacją.

Ależ potrafię. Np. www.pis.org.pl

Skąd ta pewność że należę do PiS-u? A jeśli się mylisz.

Z Twoich wypowiedzi.

Nie sądzisz że wpierw trzeba przeczytać takowe pismo a potem pisać co wyraża?

Czasem wystarczy obserwować ludzi po zapoznaniu się z nim.

Uważasz że TVN, GW nigdy nie używały manipulacji w przedstawianiu niektórych z wiadomości?

O, już znacznie ostrożniejsze stwierdzenie. Tyle że raczej nie znajdziesz medium komentującego wydarzenia polityczne o którym by nie można było tak powiedzieć.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-11-08 19:13

Wiesz co oznacza znak zapytania na końcu zdania?

Wiem. Wiesz o co mnie zapytałeś?

Ależ potrafię. Np. www.pis.org.pl

Widzę mały postepik. zaczynasz znajdywać inne strony niż te związane z TVN czy też GW. Może coś z Ciebie jeszcze będzie ;)
A teraz tak żeby nie odbiec za daleko od tematu
Które z gazet są gazetami PiS-owskimi? Możesz mi je
przedstawić? (ja takowych nie znam)
Która z gazet PiS-owskich podważa wiarygodność TVN czy też
GW?

Z Twoich wypowiedzi.

przykro mi pomyliłeś się. Ale to typowe dla członka PO, (wnioskuję to z twoich wypowiedzi)

Czasem wystarczy obserwować ludzi po zapoznaniu się z
nim.

Obserwowanie tylko czasem ludzi to za mało by postawić trafną diagnozę...

O, już znacznie ostrożniejsze stwierdzenie. Tyle że
raczej nie znajdziesz medium komentującego wydarzenia
polityczne o którym by nie można było tak powiedzieć.

Więc jednak dostrzegasz manipulacje w TVN i GW?
Elendir / 2010-11-08 20:33 / Łowca czarownic

przykro mi pomyliłeś się. Ale to typowe dla członka PO, (wnioskuję to z twoich wypowiedzi)

Zapewne jak ktoś jest z PiSu to jest nieomylny. Przynajmniej do momentu gdy jeszcze bardziej nieomylny prezes nie wyprowadzi go z błędu. Pytanie kto mógłby wyprowadzić z błędu prezesa?
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-11-09 19:07

Zapewne jak ktoś jest z PiSu to jest nieomylny.

Czyżby w PO panowały takowe zwyczaje nieomylności?

Przynajmniej do momentu gdy jeszcze bardziej nieomylny
prezes nie wyprowadzi go z błędu. Pytanie kto mógłby
wyprowadzić z błędu prezesa?

Sądzenie kogoś po własnym postępowaniu może być bardzo złudne?
Może to Ty powinieneś sam siebie z błędu wyprowadzić...?
Elendir / 2010-11-11 00:11 / Łowca czarownic

Czyżby w PO panowały takowe zwyczaje nieomylności?

Od kiedy poczucie nieomylności nazywa się zwyczajem?

Sądzenie kogoś po własnym postępowaniu może być bardzo złudne?

Robisz postępy.

Może to Ty powinieneś sam siebie z błędu wyprowadzić...?

Dalszą dyskusję możesz przeprowadzić z lustrem.
DD2 / 90.156.120.* / 2010-11-06 01:27
50%PUTIN , 49% MERKEL ,1% TUSK i reszta towarzystwa ( no niech mi nikt nie mówi ,że działają charytatywnie )
obserw / 178.73.63.* / 2010-11-06 01:08
przez cię wymienione to twarze właścicieli tych grup interesów - chyba nikt nie ma złudzeń
kri / 95.49.182.* / 2010-11-06 02:43
Złudzenia maja wyrzucone Panie, zreszta lubią reklamę i sport, ale to za malo na te psie czasy ;))
wazelina i smar / 79.189.96.* / 2010-11-05 19:38
Niech Jarusiowi dupę liżą jego przydupasy, wy bądżcie ambitne a zwolennikow wam nie zabraknie
zwolennik / 213.165.90.* / 2010-11-05 20:02
i POciekło śliną. Nie ma to jak przypisywanie innym własnych POmysłów na egzystencję, na tym padole łez.
wazelina i smar / 79.189.96.* / 2010-11-05 20:18
szanowny kolego ręczę ci ze nie jestem zwolennikiem PO, obojętny patrze na to wszystko z boku ,myślałem że po tragedii się zmienił,dzis widze że to tylko maskowanie się ,a skoro wyrzuca sie takich członków
to trzeba być naprawdę dupkiem,taki mały A MA WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE--PAN I WLADCA, nikt nie może miec innego zdania .
Dorze że sie tak stało MOŻE W TEN SPOSÓB BĘDĄ MOGŁY SIĘ ZREALIZOWAĆ
zaiste / 77.253.92.* / 2010-11-05 20:33
wybacz za proste skojarzenia. Wybacz również za to, że zakwestionuję owe "patrzenie z boku". Trzeba mieć przecież jakiś pogląd na osobę "pana władcy", w kontekście tego co spotkało wspomniane panie.
Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że egzystencja polityka uzależniona jest od grona, w którym się znalazł i to przecież nie z przymusu. "Realizowanie się", w tym akurat przypadku, następuje wyłącznie w grupie podobnie myślących. Nikt nikogo nie zmusi do myślenia po myśli wodza. Jeżeli poglądy się zmieniają naturalną konsekwencją jest odejście na własne życzenie. Poddanie się procesowi "wyrzucania" jest po prostu żenujące. Jeżeli w ten sposób panie te zrealizowały się, to należy im tylko pogratulować sukcesu.
Floyd / 2010-11-05 21:10 / Tysiącznik na forum
Dziwnym trafem odchodzą albo są wyrzucane te osoby które byłem w stanie zaakceptować, a zostają Ci których nie znosiłem i nie znoszę z Ziobro na czele.
przepraszam / 87.118.126.* / 2010-11-05 21:16
twoje prawo lubić lub nie akceptować, ale czy te oceny można określić, jako dziwny traf losu. Bardzo przepraszam, ale oznaczałoby to chaos w myśleniu.
Floyd / 2010-11-05 21:30 / Tysiącznik na forum
Nie podoba ci się użyty zwrot? W takim razie niech będzie,tak: "Tak się dziwnie składa, że........"
wazelina i smar / 79.189.96.* / 2010-11-05 20:46
w ten sposób moze nie ,ale chyba zgodzisz sie ,każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi ,czy zgodziłbyś sie z tym gdybyś miał tylko mówic pod dyktando żony
maciekkkk / 2010-11-05 19:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czyżby obie Panie stawały się zbyt silne i zaczęły zagrażać pozycji Prezesa?
issael / 46.113.213.* / 2010-11-05 20:55
Nie zagrazały pozycji prezesa, zagrazały pozycji, innych.
Wszak taka reakcję w PiSie wywołały słowa o rywalizacji z panem Ziobro, o fotel prezesa, gdyby obecny prezes miał ochote ustąpić.
Reakcje PiS-u przypominaja reakcje dyktatur, które nie tolerują innej opinii niz oficjalnie dozwolona.
We współczesnym swiecie , najbardziej przypomina mi to realcje rzadu Chin, na krytyke pod własnym adresem.
Ale moze o to własnie chodzi? O okopanie sie w tzw twardym elektoracie i pozostanie na długi czas partia opozycyjna?
Choc w polskich warunkach to raczej trudne i wrózy nie trwałą wartosc opozycyjną a raczej zjazd po równi pochyłej do niebytu politycznego włacznie. No chyba ze nastąpi kolejne przepoczwarzenie , i powstanie kolejny twór partyjny, wprawdzie z nowa nazwa ale ze starymi wyjadaczami , ups działaczami. W Polsce z istniejacych parlamentarnych stronnictw, chyba tylko PSL nie przepoczwarzał sie tak czesto, ba jest cały czas przy swojej nazwie, czego nie mozna powiedziec o pozostałych graczach, ups partiach, maja wprawe w przebierankach.
OBIERKA / 94.40.14.* / 2010-11-06 20:47
BYŁY BY DOBRE POSŁANKI GDYBY NIE PARCIE NA SZKŁO
jasiek z wiochy / 62.87.247.* / 2010-11-07 05:45
oj dobre posałanki -stworza TRATWE bo platforma sie sypie i trzyma sie tylko dzięki TVN i POLSATOM,
oraz zawłaszczonet TVP-Tuylko gdzie i z ki8m popłyną na tej tratwie.
tedek kretka / 95.49.67.* / 2010-11-05 19:35
Szkoda, wszystko dąży ku temu, że populiści z PO przejmą pełnie władzy po wyborach samorządowych. Oznacza to tylko ordery Michnikom, drożyznę i długi na pokolenia.
~Kris / 2010-11-05 19:25 / Tysiącznik na forum)
Kaczyński realizuje po prostu swój plan odsunięcia PO od władzy, a najszybszą ku temu drogą jest rozwalenie i zmarginalizowanie PiSu.
Sprawa jest trudna, ale prezes jest niczym Konrad Wallenrod, i dopnie swego.
na marginesie / 213.165.90.* / 2010-11-05 19:20
silne to one są w zadach, ale ma to znaczenie jedynie przy łupaniu orzechów włoskich. Przykład z obiema paniami jest poważniejszy, otóż taki, że trzeba ograniczać dostęp do funkcji, stanowisk, politycznych kobiety. Egzaltacja, irracjonalne myślenie, traktowanie ludzi w kontekście, czy są aprobowane właśnie, jako kobiety, problemy z menopauzą, kończące się niekiedy drastycznymi problemami natury psychicznej, po prostu je dyskwalifikują. Każdy kto ma do czynienia z tzw. współpracowniczkami wie, że logika i racjonalność działania natychmiast jest konfrontowana z tym czy się je akceptuje, jako ni mniej ni więcej tylko jak samice, a to może zmęczyć nawet głaz.
Aparatka Zorka / 93.105.137.* / 2010-11-05 23:35
rozumiem ze mamy tu do czynienia z wynurzeniami jakiegoś rozemocjonowanego, sfrustrowanego i straumatyzowanego samca-współpracownika działu byc moze bielizny damskiej lub perfumerii który - biedaczek :( - był napastowany i nie zdzierźył tego :)))
maciekkkk / 2010-11-05 19:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Political non correct
trochę przegiąłeś z tą wypowiedzią, widać z szowinizmem jesteś za pan brat.
@@@# / 89.79.216.* / 2010-11-05 19:35
Ma racje, kobiety są od rodzenia i wychowywania dzieci. Polityka to brutalna i bezwzględna gra (Smoleńsk,Ryszard.C.itd.) do której zbyt emocjonalne z natury kobiety,absolutnie się nie nadają.
Aparatka Zorka / 93.105.137.* / 2010-11-05 23:28
!!! zadziwiające.... cóż za prymitywizm w myśleniu. Rozumiem że jak rozmawiasz ze swoją żona, matka czy kochanką itp. to prowadzisz dialog z jej waginą? no tak... jest w tym jednak jakas logika: tak maja osoby myślące główką ..... od penisa
Floyd / 2010-11-05 21:14 / Tysiącznik na forum
Pewnie Ty pasujesz do tej brutalnej i bezwzględnej gry. Broń mnie Panie Boże przed takimi jak Ty.
???? / 87.118.126.* / 2010-11-05 21:21
a co Bóg ma do chronienia osoby, niewątpliwie uważającej siebie za wolnego od uprzedzeń, w tym natury religijnej?.
jt / 78.8.239.* / 2010-11-05 19:02
Jak podaje "Niezależna.pl":
Politycy Platformy Obywatelskiej chcą, by ich szeregi zasiliła wykluczona dziś z PiS Joanna Kluzik-Rostkowska.
Chęć przyjęcia byłej szefowej kampanii Jarosława Kaczyńskiego w szeregi PO wyraził szef klubu parlamentarnego tej partii, Tomasz Tomczykiewicz. Stwierdził on, że Kluzik-Rostkowska bliższa jest poglądami jego partii niż PiS, i na pewno może znaleźć miejsce w tym ugrupowaniu.

Pozytywnie o wyrzuconych dziś z PiS posłankach (oprócz Kluzik-Rostkowskiej usunięta została Elżbioeta Jakubiak) wypoeiwedział się też Andrzej Halicki, którego zdaniem władze PiS wykluczają.... ludzi Lecha Kaczyńskiego.

Joanna Kluzik - ROstkowska i Elżbieta Jakubiak zostały usunięte z partii za nielojalne, szkodzące ugrupowaniu wypowiedzi - ogłosił podczas konferencji prasowej szef klubu parlamentarnego PiS - Mariusz Błaszczak.
(źródło: TVN 24)"
Tutaj wyraźnie widać obłudę polityków PO.Jak były w PiS-ie to były złe,a teraz są dobre,i mogą nawet wstąpić do PO.Ta cała PełO to obecnie najgorsza partia w Polsce.Obłuda,kłamstwo,oszczerstwo to norma w tej partii "miłości".Aż dziw że tylu Polaków łyka te ich PR-owskie ględzenie jak młode rekiny albo stare pelikany.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-11-05 19:08
Czy to nie Kluzikowa z Nowakiem przygotowały debatę telewizyjną przed drugą turą wyborów prezydenckich. Była to debata nijaka, a o taką chodziło POmiotom.
Oficjalnie Kluzikowa otrzymała od Nowaka bukiet róż.
Dzisiaj ma miejsce w PełO.
owszem / 77.253.92.* / 2010-11-05 19:12
nie od parady tow. Stalin wspominał o pożytecznych kretynach. Z biegiem czasu pojawiły się użyteczne kretynki i to jest jedyny postęp w światku polityki.
użyżniacz / 83.7.182.* / 2010-11-05 20:51
Soso co chodził boso powiadał często też tak - ukręć kogutowi łeb, a i tak za tobą bedzie leciał. No i sie sprawdza, a kraj rośnie w siłe - co miesiąc przybywa drugie tyle lumpeksów - ciekawe czy Tusk załatwi lumpeksy tak jak dopalacze, może i nie jak sobiesiaki na interesie trzymają łape.
@@@# / 89.79.216.* / 2010-11-05 19:41
A potem będzie się tłumaczyła jak nie przymierzając gwiazda z PłO Beata Sawicka, że zakochała się w Nowaku jak dostała te róże z ukrytą kartę kredytową w tym bukiecie i dlatego zdradziła PiS....bidulka....
issael / 46.113.213.* / 2010-11-05 21:05
Jaki jasnowidz!!!
Jeżeli to prawda, że każdy ocenia wg. siebie, to tą wypowiedzią @@@# dobrze scharakteryzował(a) siebie.
co zatem z tą prawdą? / 87.118.126.* / 2010-11-05 22:41
zupełnie nieporozumienie. Szanowny @@@# bezpośrednio i bez żadnych wątpliwości podał źródło swoich wątpliwości, co do zachowania naszych, jednodniowych gwiazd ekranu telewizyjnego, otóż przypadek, nawet podobnej co do oryginalności urody, gwiazdy PełO.
użyżniacz / 83.7.182.* / 2010-11-05 18:47
Pa, pa skundlone parytety - do budy na platformie. Tam Tusk i PO chłoną takie polityczne prostytutki. Mają zresztą słusznie swój elektorat za debili. Partia POlityczna, która odżegnuje sie od polityki to banda oszustów i łajdaków. Bo POLITYKA to troska o WSPÓLNY DOM. Łajno z platformy zalewające kraj sprawi, że oszukani i okradzeni zamiast przy urnach poszukają sprawiedliwości na ulicah - tak jak to było przerabiane nieraz.
~Kris / 2010-11-05 18:59 / Tysiącznik na forum)
Brawo!
W jednym zdaniu: prostytutki i troska o wspólny dom, a na deser: wezwanie do wojny domowej.

Prawdziwa perełka.
Mam nadzieję, że ten wpis powisi tu długo, bo głupotę powinno się pokazywać - ku nauce, i przestrodze.
antyKris / 46.112.53.* / 2010-11-05 20:35
"Nadeszła pora by PO-szło w PiS-du."
@@@# / 89.79.216.* / 2010-11-05 19:55
POLSKA TO NIENORMALNOŚĆ - fragment ankiety z 1987 roku premiera Tuska
cyt.//
Polskość to nienormalność – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu.
Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać ....
Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski – tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem !”
koniec cyt://

Ps. I co Pan na to Panie -Kris- to są słowa Pańskiego premiera Tuska.

przyp autora(Autorem tego wyznania jest pan D.Tusk. Niewykluczone, że pan przyszły premier zapomniał o ankiecie miesięcznika ZNAK z roku 1987 (nr.11-12 str.190) i swojej odpowiedzi na pytania o pojęcie polskości.
~Kris / 2010-11-05 20:32 / Tysiącznik na forum)
Tak, te słowa niestety nie straciły na aktualności.

Im bardziej ktoś uderza dziś w ten narodowy dzwon, im więcej widzi dookoła wrogów i spiskowców, i w imię polskości, albo krzyża, wzywa do wojny domowej i rasistowskich porachunków, tym bardziej taka chora, spodlona, zezwierzęcona 'polskość' wzbudza we mnie strach, i tym bardziej wydaje mi się nienormalna.
użyżniacz / 83.7.182.* / 2010-11-05 20:45
Z tej opini jasno wynika, że nie tylko na studiach sa potrzebne KURSY ODMATOLANIA, ale jeszcze bardziej ODKUNDLANIA - ale tych ostatnich to już nam unia niemiecko-francuska nie zafunduje. Szowinizm francuski aż się pieni,a Niemcy przedłużyli o nastepne 8 lat lustrację. Tylko dzięki totalnemu zmatoleniu i skundleniu w POlsce kapusie i agenci maja sie jak pączki w maśłe, łupiąc wkoło młodych i starych, ze ściany wschodniej i zachodniej, w moherach i bez, nie przebierając w środkach.
@@@# / 89.79.216.* / 2010-11-05 21:13
Radzę szanowny Panie Kris zdjąć tylko te "strachliwe" okulary a zobaczy Pan :zdrową,dumną,silną Polskę, rządzoną przez chory,spodlony i zezwierzęcony rząd.
Pozdrawiam.
użyżniacz / 83.7.182.* / 2010-11-05 19:16
A jescze i to, DOWODY WISZA na płotach .... Tusk to ŁGARZ i KŁAMCA - bedąc przywódca PARTII POlitycznej, obwiesił płoty plakatami, że odżegnuje sie od POLITYKI. A więc odżegnuje sie od TROSKI o WSPÓLNY DOM, bo tyle znaczy POLITYKA. Dlatego to ŁGARZ i KŁAMCA.
Pan Cogito / 87.99.53.* / 2010-11-05 20:03
'użyżniacz' czy 'Rossi' to typowi przedstawiciele twardego elektoratu Prezesa K.; nie ma tu żadnej refleksji, dystansu za to jest wiele frustracji i fanatyzmu...tacy właśnie ludzie zostaną przy boku Kaczyńskiego, ludzie bardziej otwarci i wstrzemięźliwi odejdą (przykłady już właśnie mamy) bo będą zmęczeni tą agresywną retoryką, teoriami spiskowymi, brakiem otwartości na dialog...
użyżniacz / 83.7.182.* / 2010-11-05 20:28
Z łgarzami i kłamcami nie ma dialogu - Tusk MUSI ZNIKNĄĆ i ZNIKNIE - dopóki PiS istnieje z prezesem Kaczyńskim, tłum jest jeszcze opanowany, PO gnije od góry coraz niżej, gdy nie będzie alternatywy ulica zrobi porządki. Dobrze cyngle na usługach podziemia finansowego o tym wiedzą - dlatego na Florydzie już zabezpieczyli sobie ciepłe gniazdka. Może i te pisowskie parytety dołczą tam do sobiesiaków, mirów i zdzirów - na ten ich dobrobyt i trzech pokoleń mało, żeby spłacic co w worach tam wywieźli. BEZ SPISKÓW nigdy by nie powstało USA - ICH WIELCY od DEKLARACJI NIEPDLEGŁOŚCI i rewolucji to BYLI SPISKOWCY. W historii ZAWSZE MNIEJSZOŚCI spiskujące wyzwalały lawinę. Bolek tez był SPISKOWCEM no i Wałęsą.
tylko tyle / 213.165.90.* / 2010-11-05 20:24
i to zdanie wpisuje się w medialny szum wprowadzany od wielu lat, między innymi przez człowieczka marnego autoramentu, zatem według obecnych standardów godnego Orderu Orła Białego. Zaklinanie rzeczywistości, a najczęściej jej przekazywanie w wersji poddanej dewiacji jest obecnie chlebem powszednim tych, którzy się mienią głosicielami bezstronnych informacji. To szamaństwo uprawiane jest z takim zaparciem, że budzi zadziwienie. W efekcie czasami deszcz rzeczywiście spadnie, POza tym nicość i bezmiar braku rozumienia podstawowych kwestii, o moralności nie ma nawet co wspominać. Przy miałkości swoich wyborców, peło trwa, jak na ekranach trwają namolnie mydlane opery. Pojęcie tzw. otwartości na dialog wzbudza wręcz zażenowanie, gdy się skonfrontuje ową otwartość występującą w szeregach konkurencji PIS-u. Czyżby niejaki Palikot nie tłumaczył ostatnio powodu swojego odejścia z szeregów tej zacnej organizacji akurat brakiem otwartości na dialog?
ciotka / 83.18.77.* / 2010-11-05 18:53
Pustak jakich nie mało w tym kraju. Skąd w tobie tyle chamstwa.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-11-05 19:03
Nauczł się od POmiotów.
przypomnienie na życzenie / 87.118.126.* / 2010-11-05 19:00
zapewne czerpał prosto z prominentnych ust PeOfili, dzielnie określających kobiety z PIS-u, jako polityczne prostytutki. Nic zatem nie napisał nowego, czego w peło nie wymyślili wcześniej i co wzbudzało rechot zadowolenia u ciot maści wszelakiej.
ELEKTORAT PRAWICOWY / 83.13.207.* / 2010-11-05 18:43
Trzymam kciuki za Panie. Takich ludzi w polityce jest nam potrzeba więcej. Mam nadzieję że nie przejdą Panie do PO. Była by to ogromna strata dla przyszłości politycznej kraju. Proszę nie znikać ze sceny politycznej. Polity który ma odwagę mówić szczerze dzisiaj ,ma duże aspiracje polityczne , jest osobą wyróżniającą się pozytywnie na tle innych to ogromny skarb dla Polski.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy