Forum Polityka, aktualnościKraj

Kluzik-Rostkowska: Prezes znów

Kluzik-Rostkowska: Prezes znów

Money.pl / 2011-09-19 08:26
Komentarze do wiadomości: Kluzik-Rostkowska: Prezes znów.
Wyświetlaj:
oborowy / 79.185.99.* / 2011-09-19 21:31
Ona nie jest ruda??? Bo r.ude sa fszystkie fałszywe Ja jeszcze nie spotkałem rudego, zeby nie był falszywy. Najpierw plula na Tuska, teraz pluje na Jarosława. A jeszcze miedzy czasie oplula swoich kolegow z którymi zakładała nowa partię. Kiedy sie jej POglady odmieniły

Mam nadzieje, ze ja wyborcy odpowiednio POtraktują.
door / 83.12.255.* / 2011-09-19 19:53
A co tam w Rybniku u peło?
Jest zapewne trudno, ale grunt, że się załapałaś.
.obiektywny. / 81.190.72.* / 2011-09-19 16:24
Joasia sama już nie wie ,gdzie swoją d ... zagrzać .
cezar21 / 82.139.14.* / 2011-09-19 14:36
Jak ktoś taki, bez honoru, bez zasad może się wypowiadać, i jeszcze jej komentarze mają linki w newsletterach?
wojsik / 212.49.51.* / 2011-09-19 14:02
Rozsądnym Polakom,katolikom,głosującym po raz pierwszy ,antymoherowcom i niewierzącym też. polecam modlitwę słowami
OD POWIETRZA ,GŁODU i ...rządów PiS [z Kaczyńskim,Ziobro,Szydło,Kempą ...itd na czele]
ZACHOWAJ NAS PANIE
/-/- POWIETRZE -tak w średniowieczu nazywano epidemię lub pandemię ospy czarnej,cholery,trądu lub grypy.
daniollllll / 80.72.44.* / 2011-09-19 20:18
nastepny inteligtent z PO
straszmy ludzi Pisem moze nas wybiora
............... / 89.79.218.* / 2011-09-19 14:16
Ktoś ci to powiedział, czy to są twoje omamy zwidy i urojenia POpaprańca ?
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-19 13:13
Wredna i POdstępna kobieta,która nie cofnie się przed niczym. Idzie PO trupach do kariery politycznej, a losy Polski i obywateli tego kraju nic ja nie obchodzą. Egoizm i prymitywizm jej działania aż kuje w oczy.
julitaaaaaaaaaaaaa / 79.191.88.* / 2011-09-19 12:18
głupia babo stałaś się narzędziem w rękach PO wykorzystywanym do niecnych celów ;;,"kto mieczem wojuje od miecza ginie"... i tego ci życzę!
wulc / 77.255.88.* / 2011-09-19 10:27
Skuli ni nie puda do wyborow, zeszmacili nom Rybnik
bsf / 213.238.68.* / 2011-09-19 10:25
Kluzik-Rostkowska świadek PATOLOGII POlitycznej dla takich osób mówię zdecydowane NIE.
POdwórkowcy zrobią najgorsze świństwo aby tylko trwać przy władzy i prowadzić błogie życie na koszt POdatnika. Tusk przypomniał sobie PO czterech latach ,że w Polsce istnieją również OBYWATELE tego dzikiego kraju i jedzie się POkłonić.
łokuz / 77.255.88.* / 2011-09-19 10:21
Niechajcie ta baba , ona mnie sie podoba, jak Begier odeszła to ona mi została, choć elegancją Begier nie dorównuje.
blanka11111 / 2.204.215.* / 2011-09-19 10:05
Walczy o przetrwanie, wykorzystując przynależność do PIS.Oszustka mierzy innych swoją miarą.
j hanuszewicz / 77.223.228.* / 2011-09-19 10:48
To fałszywa gęba ! W wyborach prezydenta , wystawiła Kaczyńskiego do wiatru ,w ostatnich dniach przygotowała taki występ Kaczyńskiemu ,że poleciał w dół jak z zjeżdżalni na łeb na szyje ,
a jest to to , ( jak Kaczyński mówił o kolesiach z SLD i jak mówi do nieżyjącego brata , ) To ona winna temu szefowa jego kampania . Dobrze że taką fałszywkę wyrzucił Kaczyński PJ .N też poznali się na niej .
Botycki / 212.106.22.* / 2011-09-19 10:55

To fałszywa gęba !

Dokładnie tak. Przy niej nawet taki Palikot to gość z klasą, choć chamidło, ale mówi wprost, a to taki podstępny szczur, co się najpierw łasi, a potem gryzie.
tere fere / 83.17.250.* / 2011-09-19 11:03
Jej moralnym wzorem do naśladowania jest zapewne prezes, który najpierw wszedł w koalicję z LPR i Samoobroną, a potem zdradziecko wyciągał z tych partii członków. Kto z kim przestaje takim sie staje.
Przypomnij sobie chociażby aferę z posłem Lipińskim i Begerową.
deba / 79.191.182.* / 2011-09-19 11:12

Przypomnij sobie chociażby aferę z posłem Lipińskim i Begerową.

Bądź spokojny pamiętają. Tylko zawsze jest tak, że zlodziej najglośniej krzyczy " apać zlodzieja".
sisley / 213.77.28.* / 2011-09-19 11:18
Dokładnie tak.
ciekaw / 93.182.132.* / 2011-09-19 18:58
co ostatnio "skroiliście" chłopaczki?
deba / 79.191.182.* / 2011-09-19 10:22

Oszustka mierzy innych swoją miarą.

Pisiaków mierzy swoją miarą. I dobrze. To ta sama miara.
operator koparki / 194.181.88.* / 2011-09-19 09:43
poparliście Tuska 4 lata temu, widzimy co narobiliście, czekamy na resztę, aż do zniszczenia kompletnie Polski, przyłóżcie swoje zacne dłonie do jego dzieła !
deba / 79.191.182.* / 2011-09-19 10:08

poparliście Tuska 4 lata temu, widzimy co narobiliście, czekamy na resztę, aż do zniszczenia
kompletnie Polski

Polska rozwija się i nie ulega zniszczeniu. Glosuj zaklamany pisiaku na kogo chcesz ale nie klam.
sniadanie u Tifaniego / 194.181.88.* / 2011-09-19 10:19
zadłużona jak nigdy w historii, nawet na emerytury nie ma już pieniędzy, kasa z supermarketów nie wystarczy !

po wyborach temt bakructwa Polski pojawi się w mediach i w UE !
3,5 biliona złotych ! ale macie zucha .
tere fere / 83.17.250.* / 2011-09-19 10:50
Nawet jeśli zadłużona, to przynajmniej część tych pieniędzy poszła na budowe dróg.

Gdyby rządził Wielki Wódz Jarosław to zamiast budować drogi powołałby Centralne Biuro do Spraw Regulacji Jazdy Po Dziurawych Drogach, którego szefem zostałby któryś z jego kumpli. Ci kumple zatrudniliby swoich kumpli, a ci swoich. Pieniądze zostałyby wydane a drogi nadal dziurawe.
deba / 79.191.182.* / 2011-09-19 10:48


zadłużona jak nigdy w historii,

Od 1989r Polska jest z roku na rok coraz bardziej zadlużona. Nie wiedzialeś o tym? Teraz cię olśnilo? A 15, 10 czy 5lat temu interesowal cię dlug Polski? Nie darleś się, że nie racjonalizują wydatków? Pewnie nie. A trzeba bylo już 15 lat temu a nie teraz podnosić larum. Dlaczego tak cię to dzisiaj zaczęlo martwić? Bo rzadzi rząd który ci się nie podoba? Ale nie bój się. Śpij spokojnie. damy radę?
3,5 biliona złotych ! ale macie zucha .

Lepszy jesteś od Wolnej Europy.
jt / 78.8.62.* / 2011-09-19 11:02

Lepszy jesteś od Wolnej Europy.
A Ty wojens lepszy jesteś od "Trybuny Ludu".Zaśpiewaj jeszcze Tuskowi:"Łubu,dubu,łubu dubu.....".
Adrian12a / 77.252.246.* / 2011-09-19 09:39
Najpierw zdradziła PiS i ludzi którzy jej ufali jako wyborcy. Potem zdradziła wyrolowanych kolesiów z PJN - wyszli na głupców do końca wierzących, że Kluzik jako "kapitan" zejdzie z pokładu ostatnia - a dała nogę jako pierwszy szczur pokładowy. Teraz zapewne wbije nóż w plecy PO ... chociaż w roli neofitki musi jeszcze dużo napluć na byłych przyjaciół i kolegów. Ale na boku będzie moralizować. Mam nadzieję, że mieszkańcy Rybnika nie dadzą się oszukać takiej PO-słance.
jt / 78.8.62.* / 2011-09-19 11:05
Bardzo dobre podsumowanie Kluzik-Rostowskiej.
przedsiębiorca małopolska / 89.231.200.* / 2011-09-19 09:31
''Moralna szmata'', -DNO a przedewszystkim wtyczka ''ukladu'' ....musi odrobić ''przyjęcie'' do partii która z interesem Polaków nie miała i nie ma nic wspólnego. Kluzik Rostkowska to najgorszy przejaw ''skórwienia'' ,...miała posłużyć jako ''miękki narkotyk'' do rozbicia PISu od środka.
roti / 193.111.166.* / 2011-09-19 09:11
jak można cytować najbardziej zakłamane ścierwo w polityce ostastnich lat?
deba / 79.191.182.* / 2011-09-19 10:12

jak można cytować najbardziej zakłamane ścierwo w polityce ostastnich lat?

Nie najbardziej. Normalny pisowski standard. Tyle lat przecież w tym srodowisku byla i robila dokladnie to samo co oni i ich guru. Tusk wyciągnąl ją aby oslabić PJN ale jestem przekonany, że postawil na jej porażkę w wyborach. Nie wierzę aby ludzie na nią glosowali.
pozdro ziomal / 194.181.88.* / 2011-09-19 10:21
uczymy sie od niesiołowskiego i maturzysty bartoszewskiego. Czy ten ostatni już rozliczył się z fiskusem ze swoich zatajoych wpływów autorskich ?
deba / 79.191.182.* / 2011-09-19 10:38


uczymy sie od niesiołowskiego i maturzysty bartoszewskiego

Takich, tak zaslużonych ludzi trzeba szanować i być z nich dumni. W PIS takich nie ma, co za dzialalność przeciwko komunie i sowietom ucierpieli tak jak Niesiolowski. Bartoszewski walczyl w ruchu oporu podczas okupacji. byl więżniem Oświęcimia, walczyl z komuną. To jest ich legitymacja oraz potencjal intelektualny do piasowania najwyższych urzędów.Porządny czlowiek nie powinien pluć na takich ludzi. Polacy są dumni z nich. To tacy jak oni uosabiają polskie dążenia do wolności, niepodleglości, przyslowiowe polskie bohaterstwo. To dzięki takim jak oni Polska jest i byla niezwyciężona. Że w ogóle jest na mapie świata. A Ty kim jesteś, że plujesz na na najlepszych, najbardziej szanowanych naszych bohaterów?
jan.gor / 91.94.71.* / 2011-09-19 15:08
Nieciołowski, kto to taki?
jt / 78.8.62.* / 2011-09-19 11:12
Człowieku,gdyby głupota miała skrzydła,fruwałbyś,niczym gołębica.
deba / 79.191.182.* / 2011-09-19 11:17


Człowieku,gdyby głupota miała skrzydła,fruwałbyś,niczym gołębica.

A może nie tak banalnie. Może byś napisal coś wlasnymi slowami, a do tego coś mądrego co nadawaloby się do dyskusji? Czy za dużo wymagam?
jt / 78.8.62.* / 2011-09-19 11:32
Proszę bardzo.To że ktoś walczył z komuną,nie znaczy że może teraz być chamem i opluwać innych jak robi to Niesiołowski.A w ruchu oporu było wielu ludzi nie tylko Bartoszewski,czy w/g Ciebie oni wszyscy mają "legitymację oraz potencjał intelektualny do piastowania najwyższych urzędów",tylko dla tego?.
I jeszcze jedno,gdyby Bartoszewski miał trochę skromności,to by powiedział aby nie nazywać go profesorem,bo nie ma takiego tytułu.Jedynie jak był wykładowcą na uniwersytecie,studenci mogli go tak zwyczajowo tytułować.
deba / 79.191.182.* / 2011-09-19 12:01


Proszę bardzo.To że ktoś walczył z komuną,nie znaczy że może teraz być chamem i
opluwać innych jak robi to Niesiołowski

Każdy przytomny zauważa, że Niesiolowski ma dwa oblicza. Pierwsze to jak rozmawia z ludzmi i o ludziach i wtedy można liczyć na ciekawą rozmowę i drugie kiedy zmuszają go do rozmawy z holotą lub o holocie. Nie chcę wymieniać nazwisk. Sam sobie podpowiesz. Chyba wiesz za co na nich glosujesz? Wiesz chyba kto pan, kto cham? I nie może być inaczej. Intelaktualista musi pokazać klamcy, że jest klamcą, że glupek który wspina sie za wysoko jest glupkiem, a chamowi, że jest chamem. I to trzeba docenić, że chce mu się to robić. To jest moralny obowiązek profesora, intelektualisty.
A w ruchu oporu było wielu ludzi nie

To znaczy, że w tej sytuacji to co robil Bartoszewski nic nie znaczy? To wystarczy, żebyście go wdeptali w ziemię. I tak już nikogo nie oszczędzacie. W kraju majacych taką historię która masowo produkowala bohaterów niewielu zostalo jeszcze na powierzchni.

w/g Ciebie oni wszyscy mają "legitymację oraz
potencjał intelektualny do piastowania najwyższych urzędów",

Może nie zorientowaleś się ale ja pisalem o Niesiolowskim i Bartoszewskim.
jt / 78.8.238.* / 2011-09-19 13:08
Człowieku,z Tobą nie da się merytorycznie dyskutować,jesteś zaślepiony jak rura kanalizacyjna.
Po pierwsze zarzucasz mi że głosując na PiS,głosuję na hołotę.Po drugie oceniasz mnie w kategorii "wy",tak Ci pasuje,tak możesz przypisywać swoje wyobrażenia o danej grupie konkretnemu oponentowi.Nie zgadzam się na to abyś mnie oceniał za wypowiedzi innych,z którymi się nie identyfikuję.


To
wystarczy, żebyście go wdeptali w ziemię. I tak już nikogo nie oszczędzacie.


Może nie zorientowaleś się ale ja pisalem o Niesiolowskim i Bartoszewskim.
Tak,co Ty powiesz?.Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni wpis,bo widzę że nie dotarło do Ciebie.
deba / 79.191.182.* / 2011-09-19 13:35

gdyby Bartoszewski miał trochę skromności,to by powiedział aby
nie nazywać go profesorem,bo nie ma takiego tytułu.Jedynie jak był wykładowcą na
uniwersytecie,studenci mogli go tak zwyczajowo tytułować.

A jakie to ma znaczenie? Po co to w ogóle pisać. Czy tytul jest najważniejszy? Czy mu napiszesz prof. przed nazwiskiem czy nie, to niczego nie zmienia przecież. I co? On ma latać po mediach i domagać się żeby nie tytulowali go w ten sposób?
Po pierwsze zarzucasz mi że głosując na PiS,głosuję na hołotę

Stwierdzam fakt. Jeśli glosujesz na PIS glosujesz nz holotę, klamców, oszczerców którzy miotają zmyslonymi oskarżeniami na prawo i lewo

przypisywać swoje wyobrażenia o danej grupie konkretnemu oponentowi

Poszedl czlowiek ( Bury ) do restauracji, zaplacil sam albo zrobili to wszyscy którzy z nim byli solidarnie, zrobili mu zdjęcie a Suski dar mordę z sejmowej mównicy że Bury chlal. To jaką to szumowiną trzeba być żeby się do tego posunąć. To tylko przyklad z ostatnich dni. Więc bratku nie bądź taki delikatny, albo nie glosuj na holotę. Ja zawsze holote bedę nazywal holotą. Tak i sprawiedliwie i uczciwie. A jak cię to boli to dobrze. Powinno boleć.
jt / 78.8.238.* / 2011-09-19 14:16

Stwierdzam fakt. Jeśli glosujesz na PIS glosujesz nz holotę, klamców,
oszczerców którzy miotają zmyslonymi oskarżeniami na prawo i lewo
Ten wpis już dobitnie świadczy o Tobie.Jak z takim stwierdzeniem polemizować?,nie da rady.
A po jakiego grzyba wyjeżdżasz z jakimś Burym i Suskim?.Jak to się ma do mojego stwierdzenia:



Po drugie
oceniasz mnie w kategorii "wy",tak Ci pasuje,tak możesz
przypisywać swoje wyobrażenia o danej grupie konkretnemu oponentowi.



Ja zawsze
holote bedę nazywal holotą. Tak i sprawiedliwie i uczciwie.
w/g Ciebie.Masz do tego prawo.Tylko że idiota też ma prawo do swoich idiotyzmów.

A jak cię
to boli to dobrze. Powinno boleć.
Nie przesadzaj.Twoja opinia ma mnie boleć?,za kogo Ty się uważasz?.Trochę skromności panie wojens.Dla mnie jesteś zaślepionym,poczciwym idiotą.Nazywam rzecz po imieniu.
deba / 79.191.182.* / 2011-09-19 14:43

Po pierwsze zarzucasz mi że głosując na PiS,głosuję na hołotę


A po jakiego grzyba wyjeżdżasz z jakimś Burym i Suskim?.Jak to się
ma do mojego stwierdzenia:

Dalem ci przyklad holoty.
Ja zawsze
holote bedę nazywal holotą. Tak i sprawiedliwie i uczciwie.
w/g Ciebie.Masz do tego prawo.Tylko że idiota też ma prawo do
swoich idiotyzmów

Tak mam prawo. Trzeba mówić prawdę. A jeżeli mamy mówić prawdę to holotę trzeba nazwać holotą? To slowo jest po to , żeby go uzywać. A nie ma lepszego zastosowania to slowo jak w odniesieniu do pisowskiej czeredy. To nie ja , to holota musi się dostosować do regul cywilizowanego spoleczeństwa XXIw, gdzie coraz więcej naszych obywateli odrywa się od swoich plebejskich korzeni.To my musimy robić wszystko aby taka holota nie byla wynoszona na urzędy. Zasiadajace w polskim sejmie takie np. Kempy to jest straszna krzywda dla naszego państwa. I po co w parlamencie taka ciemna masa. Po co to utrzymywać.
Nie przesadzaj.Twoja opinia ma mnie boleć?,za kogo Ty się
uważasz?.Trochę skromności panie wojens.Dla mnie jesteś
zaślepionym,poczciwym idiotą.Nazywam rzecz po imieniu.

Życze ci, żebyś te sprawy przesuwając się z wolna na drodze ewolucji zacząl widzieć tak ostro jak ja. A jeśli już ty nie zdążysz to przynajmniej spadkobiercy.
jt / 78.8.238.* / 2011-09-19 14:51
Aż tak źle mi życzysz?.Muszę Cię zmartwić,ale nigdy nie będę takim zaślepionym,poczciwym idiotą jak Ty.
deba / 79.191.182.* / 2011-09-19 15:16


Aż tak źle mi życzysz?.Muszę Cię zmartwić,ale nigdy nie będę takim
zaślepionym,poczciwym idiotą jak Ty.

Ja dobrze ci życzę. Ladniej się zyje jak otoczenie ladne duchowo. Dlatego tak istotne jest rugowanie szumowin. Mlodzież patrzy na holotę i bierze przyklad. Patrzac na taką Kempe, Hofmana i calą tą pisowską menażerię jak klamią, przerywają nie pozwalając dokończyć zdania drugiemu rozmówcy myślą, że skoro w sejmie czy w TV tak robią to znaczy, że tak trzeba. Że tak można robić.A potem trudno to wyplenić. Szczególnie jak nie ma kogoś w pobliżu kto by im zwrócil uwagę.
zaciekawiony / 199.48.147.* / 2011-09-19 19:03
toś się nadwyrężył mocno intelektualnie. Mniej śmierdzisz, śmierdzielu, PO tym wyznaniu?

Najnowsze wpisy