Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kluzik-Rostkowska prezesem PJN? Kongres zdecyduje

Kluzik-Rostkowska prezesem PJN? Kongres zdecyduje

Wyświetlaj:
Andiii 5 / 83.31.175.* / 2011-06-04 08:07
http://vod.gazetapolska.pl/145-rzady-tuska-–-mafia-korupcja-manipulacja
Ceneo / 83.5.206.* / 2011-06-04 07:45
PJN - Porzudzcie Jakąkolwiek Nadzieję. Ten projekt, ze względu na brak wyrazistości nie może się udać w tej formule programowej, przynajmniej moim zdaniem.
Brak jasnych elementów różnicujących w stosunku do PO i PiS, a przede wszystkim kwestia wiarygodności [większość członków ugrupowania, to czołowi do niedawna politycy PiS, którzy walczyli do krwi ostatniej o prezydenturę dla J. Kaczyńskiego, a następnie doznali olśnienia i zmienili poglądy - dziwne !!! ]
Odnosząc się trochę do marketingu, na rynku można być pierwszym, najdalej drugim w danej kategorii [Po Coca - Coli i Pepsi - Coli, mimo starań długo nikogo nie widać, a szansa że ktoś dołączy do tej dwójki jest iluzoryczna].
Tak samo jest z PJN w kategorii którą wybrał: rywalizacja o elektorat PiS i Po. Jest w tym rozdaniu WEDLE MOJEJ OPINII BEZ SZANS I NIE PRZEKROCZY PROGU WYBORCZEGO, a na nowe otwarcie [nie mówię o pełnej egzotyce czyli sojusz z SKL, PJN brak odwagi i wizji politycznej. A szkoda, bo sama idea odblokowania sceny politycznej jest ja najbardziej słuszna.]
Szersza analiza koncepcji i szans PJN:

1. Historia UDF we Francji, czyli nadzieje i przestroga dla PJN.
2. PJN -jak MNR i MPF we Francji: im tez się nie udało.
3. Ministerialne doświadczenie kluczem do urzędu Premiera RP - PJN, Wy w to naprawdę wierzycie?

na:

frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
tesa1959 / 2011-06-04 06:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A może warto dać im szansę w październikowych wyborach? Zastanowię się, bo mam jeden wolny głos (drugi na stałego posła).
opp / 83.23.210.* / 2011-06-04 06:38
2 procent w wyborach, to dużo? chyba tak

Najnowsze wpisy