Forum Polityka, aktualnościGospodarka

KNF wystąpi z wnioskiem o ogłoszenie upadłości SKOK Jowisz

KNF wystąpi z wnioskiem o ogłoszenie upadłości SKOK Jowisz

Wyświetlaj:
anty123 / 91.220.222.* / 2016-08-17 14:35
Kto zapłaci za takie decyzje ??? Pewnie Wielki Prezes z własnej skarpety...
bez132 / 46.238.120.* / 2016-04-23 13:44
nie rozumiem.wklady 82mln zl i zadnej kasy z kredytow.dziwie sie,ze banki chca placic na te skoki.ja bym odmowil.toz to mafia.uklad z politykami.gdzie ziobro.za glupi czy tez swoj.
gg1400 / 178.37.30.* / 2016-04-23 14:00
wszyscy wiedzą że skoki to skok na kasę przez PIS ale temu społeczeństwu nawet dowody nie wystarczą; dla fanatyków nic nie jest dowodem, PIS to jedna z najbogatszych partii, która skorzystała na okrągłym stole i uwłaszczyła się na Polaków majątku bo za PRL wszystko było własnością państwa czyli obywateli to że mieliśmy to w d... to inna historia i pozwoliliśmy karierowiczom na przywłaszczenie sobie majątku a trochę tego było zanim fachowcy od siedmiu boleści wytypowani przez Solidarność -choć kariery zaczynali jako wyznawcy PRL-i Balcerowicz też -wyprzedali na pniu bo liczył się tylko ten kto ma dojście do koryta PIS miał ... poszukajcie to na pewno znajdziecie ciekawe informacje... ludzie myślcie to nie boli
viki448 / 176.221.121.* / 2016-04-23 11:03
skoro to podatek, powinni sobie go wygospodarować z tego co JUŻ od nas pobierają! Nie oglądam telewizji "publicznej" - nie ma tam niczego co by mnie zainteresowało, nie mam siły, jestem zbyt zmęczona trudami dnia codziennego, aby tracić czas na oglądanie popagandy. Dlaczego mam ze swojej ciężkiej pracy utrzymywać coś z czego nie korzystam?!

Najnowsze wpisy