Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny spółki Kruk

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny spółki Kruk

Wyświetlaj:
DeX / 62.111.148.* / 2011-04-08 15:38
Takie jednostkowe wypadki się zdarzają zawsze i nie świadczy to o tym że firma działa nieprofesjonalnie.

Ja dzięki krukowi odzyskałem część swoich należności i wszystkim polecam korzystanie z usług tej firmy.

Pozdrawiam
Nękany_przez_Kruka / 62.244.129.* / 2011-04-06 21:57
z Krukiem mam do czynienia 7 lat. Chodzi o fakturę od Centertela za niezaplacony rachunek. Gdy centertel dochodził swej nalezności, sprawa zostala wyjaśniona, przyznano mi że tej faktury nie powinienem otrzymać. Lecz sytem informatyczny w Centertel twierdził inaczej, pracownicy rozkładali ręce, przyznali mi rację, lecz wszechwłady system informatyczny stwierdził inaczej, Po około roku mój "niby dług" został sprzedany do firmy KRUK. Ta napastuje mnie telefonami, przysyła wezwania przedprocesowe. Wielokrotnie w trakcie rozmowy z ich kolsuntantką wyjaśniałem jak do tego nieporozumienia doszło. Sprawa niby miala być pozytywnie załatwiona wiele razy, ale zawsze po krótkiej przerwie dzwoniła następna konsultantka i od nowa to samo. Prosiłem ich by skierowali sprawę do sądu, niech on to rozstrzygnie. Otrzymałem wezwania przedprocesowe do zapłaty, a do sądu ani razu. Dla sądu mogę przedstawić materiały udowadniające moją niwinność, lecz do jakiegoś Kruka nie mam zamiaru wysyłać na własny koszt. W grę wchodzi coś około 147 zł. Na telefony i korespondencje do mnie wydali już dużo więcej, ale nadal mnie nękają. Działanie firmy Kruk polega na nękaniu i prześladowaniu dłużników tych prawdziwych i tych określonych przez jakieś popaprane systemy w firmach. Takich przypadków jak mój jest wiele więcej. Były też takie przypadki wśród moich znajomych. Ci zapłacili dla świętego spokoju bo mieli dość nękania mimo, że naleznosci były niesłusznie windykowane. Tak działa firma KRUK i stąd pochodzą gigantyczne jej przychody
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy