Forum Polityka, aktualnościPolityka

Koalicja PiS - PO nadal możliwa

Koalicja PiS - PO nadal możliwa

Money.pl / 2006-01-07 11:37
Komentarze do wiadomości: Koalicja PiS - PO nadal możliwa.
Wyświetlaj:
jaco / 83.27.26.* / 2006-01-11 20:30
http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/sondaz;gfk;polonia;spada;poparcie;dla;po;dla;pis;bez;zmian,206,0,134350.html

Pozdrawiam
Michał / 83.30.73.* / 2006-01-07 11:37
To oczywiste że PiS robi wszytsko by podlizać się Platformie Obywatelskiej nawet wzieli na ministra finansów Zyte Gilowską z podtekstem do PO "chodzcie do nas bo my nie dajemy rady".
Bo to prawda PiS przekonał sie że nie potrafi sobie poradzić z Rządem a on i ta cała jego zgraja niedoświadczonych ludzi to po prostu kpiny. Pan poseł Artur Zawisz na antenie TVP1 kłucił sie z wybitnym profesorem Witoldem Modzelewskim na temat jak oblicza sie podatki. Takak osoba powinna sie wstydzic ów profesor siedzi w tym temacie od 20lat i ma z tego profesure a człowiek będzie mu tłumaczył jak sie liczy to jest śmieszne. Sam pan profesor nie skomentował tylko sie uśmiał:)
Jeżeli PiS ma takich ludzi to wcale sie nie dziwie że nie ma ludzi wielcy ekonomiści wypowiadali sie ze:
"jeżeli ma podać przyszłego ministra finansów z PO to moge podać kilku ale jak pyta mnie pan o PiS to szczerze muszę przyznać mam problem"
Proszę niech skończy sie to tragiczne rządzenie nieuków. Mam dość Tak sie rzucał pan Ziobro o prawo a tu 3miesiąc mija i nawet nic nie zrobił w sprawie pobitych dzieci któe cierpiały w szpitau a niektóe nich Bóg ich trzyma w opiece.
To jest prwdziwe JA PiS jeżeli ktoś jeszcze zagłosuje na PiS proszę o chwile zastanowienia sie...
A tytuły że Po i Pis sie obrazili w rozmowach są zbyteczne teraz widać że PiS chciał wszytsk dla siebi mimo iz wygrał3 procentami ato niewiele, zagarnia wszystkie stanowiska dal swoich ludzi LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIE!!!!
jaco / 83.27.1.* / 2006-01-07 12:12
Myślałem, że już wszyscy wyleczyli się z PO. Jak widać są jeszcze niedobitki.
Jeżeli PIS nie potrafi rządzić to dlaczego gospodarka zmierza w dobrym kierunku? Dlaczego paliwo jest tańsze a nie droższe jak niedawno straszyliście. Dlaczego złotówka się umacnia - przecierz miała się osłabiać? Dlaczego dostaliśmy tyle kasy od unii w przyszłym budżecie? Dlaczego umilkły wszelkie afery a policja zaczęła pracować? Straszyliście ludzi policją przed wyborami a jednak fakty są zupełnie inne. Obudź się człowieku.
Niestety PIS nie ma większości w sejmie i jest zdany na głosy takich oszołomów jak LPR i Samoobrona. Stąd becikowe i inne bzdury.
Popieranie PO nie oznacza już przynależności do inteligencji. Wręcz odwrotnie, aktualnie tendencja się odwraca. Ludzie widzą obłudę jaka tkwi w szeregach PO a przede wszystkim w D. Tusku. Człowiek, który śmiał się moherowych beretów, z ludzi mniej wykształconych, z ludzi mieszkających na wsiach, ze wszystkich, którzy nie reprezentują wielkich biznesów i wpływów. To on teraz szuka poparcia i powrotu do polityki. Narazie tylko przeszkadza. Chyba posiada mylne pojęcie o byciu w opozycji. No cóż jak zwykle się myli i nie potrafi odnaleźć drogi do kariery. Życzę mu więcej szczerości i poświęcenia dla dobra kraju. Tak się buduje zaufanie myślących wyborców a nie straszeniem ,sloganami i ośmieszaniem innych.
mko / 213.25.181.* / 2006-01-09 13:02
Przezabawny komentarz. Aż nie wiadomo co powiedzieć.. To może tak: myślałem, że wszyscy inteligentni się juz wyleczyli z PISu. Ale.. hmm nie, to bez sesu. Przecież nawet nie trzeba być specjalnie inteligentnym, żeby widzieć, że PIS kompletnie sobie nie radzi choćby z realizacją swojego sztandarowego hasła: "Tanie Państwo". Wręcz przeciwnie - państwo mamy coraz droższe i nic nie zapowiada zmian. Gospodarka się rozwija "pomimo", a nie "dzięki" działaniom PISu. Ale przy kompletnym braku reform niestety nie starczy tego na długo. To "państwo" przeje wszystko, co przedsiębiorczy ludzie wypracują.
caco / 83.26.241.* / 2006-01-07 16:21
primo - wyliczyłeś wszystkie zasługi sld ('sukces' brukselski to pietras plus meller i słuchający ich premier, co mu się liczy na plus). w 'temacie' gospodarki pis nie zrobił jak dotąd NIC, co miałoby jakikolwiek wpływ (pozytywny lub negatywny) na jej rozwój, chyba że dryfowanie wokół budżetu belki nazwiemy polityką pis. secundo - na grube afery pis jeszcze czas, choć pan minister skarbu tudzież 'niewinny' leśnik dali przedsmak tego, co nas czeka. panią lubiańską też coś pośpiesznie wycofano i to nie tylko za tesco (kasiory to ona zgromadziła tyle co cały klub pis). tertio - w ocenie p. tuska (osobiście go nie cierpię, ale wolę od cynicznych klonów) posługujesz się retoryką komunistów "niekonstruktywna opozycja", czy ty czasem nie jesteś z tych ortodoksyjnych nawróconych? a jaka była "konstruktywna" postawa pis za panowania lsd, to już się nie pamięta?
wreszcie problem inteligentów przeorientowujących się jakoby na pis - o ile tak się dzieje, to tylko się z tego cieszyć, bo jak tu żyć w kraju, gdzie w partii rządzącej najbardziej inteligentną jednostką jest 'bulterier' prezesa?
szymon / 217.98.20.* / 2006-01-07 14:45
Jaco!
Stek bzdurnych argumentów!
Sukces PiS: budżet UE
Porażki: poparcie ustawy dla górników, brak chęci do reform systemu rent, KRUSu, finansów, zabranie pieniedzy z kolei i danie PKP, wstrzymanie prywatyzacji.....
Michał / 83.30.73.* / 2006-01-07 14:13
hahahahah
Kamien / 83.5.47.* / 2006-01-07 13:43
Popieram ( jaco) PIS sprawdza się w 100%. A PO powinno sie wziąść do roboty, a nie tylko narzekać SMIESZNE!!
aga / 62.87.177.* / 2006-01-09 11:15
Cieszę się, ze jest PIS. Zastanawiam się czy koalicja z PO to nadal dobre rozwiązanie. Tusk skompromitował się, a Rokita - to jednak taki diabełek... A partia PO to juz po...

Obserwuję i widzę, że rząd może dużo, i pracuje. Nigdy nie sądziałam, że władza wykonawcza ma az takie szerokie pole do działania. I komu konkretnie zaszkodziła?
I jestem matką i to becikowe to dobry poczatek. Ale wciąż za mało, niech będą jakieś ulgi podatkowe dla rodzin mających dzieci...

W Polsce to wstyd mieć więcej niż 2 dzieci, na zachodzie , w Anglii, USA - im więcej dzieci - tym lepiej, tym bogatsza rodzina. Tam rodziny z 4-5 dzieci to normalka...

Najnowsze wpisy