Forum Polityka, aktualnościKraj

Koalicja PO z SLD robi skok na media, będą czystki

Koalicja PO z SLD robi skok na media, będą czystki

Wyświetlaj:
Satyr / 83.12.70.* / 2010-08-05 09:53
Gdzie byłeś Dziedziczaku w 2005r jak twoi towarzysze robili skok na media. Dziś hipokryto i obłudniku ciszej , bo mniej Ci wolno po waszych jatkach medialnych wespół z baranami i burakami.
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-08-05 09:27
Wreszcie zrobia pożadek z mediami. Tu sie niema nad czym zastanawiać tylko zowlnić wszystkie Pisuary do ostatniej sztuki. PIS podzielił naród Polski i tego im nigdy nie daruje!!!!!
meroving / 2010-08-05 11:12
Rozumiem że jesteś zwolennikiem państwa w którym głos ma tylko jedna partia, robi co chce, kradnie co chce, ukrywa wszystkie niewygodne informacje.
Normalnie bajkowe życie jak u wujka Putina.
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-08-05 13:41
Złapałes ich za reke?? Myslisz ze wszyscy bogaci ludzie musza kraść żeby mieć??? Nie problem jest pracowac jako mechanik czy stolarz bo to najprostrza droga bez zadnego ryzyka wyznacznikiem sukcesu sa dobre pomysły i to z nich sa pieniadze ale do tego trzeba miec otwarty umysł czego kompletnie wyznawca PISu brakuje.
żej / 213.25.9.* / 2010-08-07 08:58

Myslisz ze wszyscy bogaci ludzie musza kraść żeby mieć???

Nie wszyscy tylko zdecydowana większośc.
Wyborca123 / 83.24.47.* / 2010-08-05 09:24
Poprzyj skutecznych polityków - zostało nie wiele czasu, nie kieruj się wyglądem i uprzedzeniami - wpisz w wyszukiwarkę Google "Wolny Sondaż Prezydencki", wyszukaj sondaż i zagłosuj. W sondażu zebrało się 59247 głosów Polaków i ciągle ich przybywa.

http://polskie-partie-polityczne.appspot.com/
kom. / 93.105.6.* / 2010-08-05 09:13
teraz następne skoki
kom. / 93.105.6.* / 2010-08-05 09:37
Do wzięcia jest około pół tysiąca intratnych posad Za ile?.Brakuje kwoty jaką im płaci telewizja.
rece przecz od tvp / 79.184.210.* / 2010-08-07 14:51
tusk wezmie kolejne porzyczki i podniesie znowu VAT
pffff / 89.174.254.* / 2010-08-05 09:00
Ja nie wiem, jeśli tyle zwolenników PIS w internecie, to dlaczego Kaczyński przegrał wybory? Swoją drogą to dobrze, że mniej pisu w tv.
mentatd_at_gmail / 79.190.233.* / 2010-08-05 09:14
A ja wiem :-) Po prostu płacą "redaktorom od komentarzy" za wpisy. Wystarczy porównać natężenie nienawiści do rządu w dni robocze i w weekendy.
Elektro Devil / 2010-08-05 08:58 / Tysiącznik na forum
działania rządu PO:
- podwyższanie podatków do granic absurdu !!! VAT 25% w
planach
- zwiększanie liczby urzędasów ( co roku +10% )
- wyprzedaż majątku Państwa

W ten sposób PO łata gigantyczną dziurę w finansach do której
dopuścili ! Żadnych innych pomysłów nie ma...

Do tego podwyżka podatków DUSI ożywienie gospodarcze !!!

to działania szkodliwe dla Kraju, za kilka lat nie będzie co
sprzedawać, a ogromne długi PO zostaną do spłacenia. Politycy
PO pewnie zdążą się uwłaszczyć i wytransferować pieniądze do
ciepłych krajów...

no ale cóż lemingi tak chcą i chętnie zapłacą wyższy VAT na
swojego Idola boskiego Donka...
Elektro Devil / 2010-08-05 09:10 / Tysiącznik na forum
poprawka: że skorzystają przez "rz" !!!

przez tą podwyżkę VATu i plucie PO na obywateli ogarnia mnie wściekłość i popełniam błędy ortograficzne...
777c / 2010-08-05 14:57 / Bywalec forum
Przecież to oczywista oczywistość, że za twoje błędy ortograficzne odpowiada Platforma Obywatelska :)

Powinieneś się słuchać wujka Jarka i nosić berecik w czasie upałów.
sceptyk / 2010-08-05 12:35 / Tysiącznik na forum
Jest gorzej!
POpełniasz myślozbrodnię!
I redaktorzy z Czerskiej już wpisują cie na listę do eutanazji.
lemoniadowyBolek / 93.221.191.* / 2010-08-05 08:32
Już sam układ tematów na łżemedialnych portalach POkazuje że za zasłoną inicjowanych przez tuskomatołów wojen i wojenek darcie pierza z Polski idzie pełną parą. A publika bije się z uciechy po udach i woła o więcej. A życie to nie wirtualne zwycięstwa a realne osiągnięcia. A tych nie ma. PO to DNO.
Krzysztofowicz / 78.131.143.* / 2010-08-05 08:28
Wielka SMUTA się nasila,czy nacja polska ją przetrzyma?
Binarek / 2010-08-05 08:27 / Tysiącznik na forum
Pięciu prezesów z nadania PiSu doprowadziło TVP na skraj przepaści finansowej
Upolityczniło tą spółkę na niespotykaną wcześniej skalę
Teraz dziwią się, że będą się musieli pożegnać ze spółką? i nie będą prowadzili jej sanacji?

Kolejny przykład hipokryzji PiSu
Elektro Devil / 2010-08-05 09:07 / Tysiącznik na forum
II kw 2010 ze względu na MŚ na pewno nie będzie słaby !

A w mediach i tak się nic nie zmieni i ogromny przerost zatrudnienia uniemożliwi rentowność. ,

PO jedyne co zrobi to dowali nam przymusowy Podatek na ten skansen.

Ale taki socjalista i fan PO jak Binarek na pewno chętnie zapłaci nową daninę.
Za wyższy VAT też jesteś wdzięczny swojej ulubionej partii ?
Binarek / 2010-08-05 09:30 / Tysiącznik na forum
Tutaj chodzi o długookresową strategię. Nie wiem czy impreza "MŚ" była rzeczywiście tak zyskowna

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/biznes/finanse-tvp--ponad-25-tys--zl-straty-na-kazdego--etatowego-pracownika,57693,1

ElektroDevil jeżeli ja jestem socjalistą Ty możesz być jedynie komunistą.
PO na szczęście obniżyło podatek dochodowy i to w roku kryzysu nie dziwię się, że teraz podnosi VAT.

Problemem są jednak wydatki. Te sztywne (spłata długookresowych rat kredytów, inwestycje infrastrukturalne) przyrastają znacznie i są nie do ruszenia w krótkim odcinku czasowym

Oszczędności krótkookresowe (pomostówki, renty, dofinansowanie partii, ośrodki wczasowe...) to pola, na których opozycja nic nie zrobiła lub zrobiła wiele aby ograniczanie wydatków zastopować.

Więc nie sprzedawaj mi za przykładem Jarosława głupich frazesów, że sposobem na światowy kryzys jest zwiększanie wydatków i obniżanie podatków
sceptyk / 2010-08-05 12:46 / Tysiącznik na forum
POdatek od jakich dochodów został obniżony przez PO?
Bo moi księgowi nic mi nie powiedzieli i pewnie płacę za dużo.

Chyba, że masz na myśli niższy POdatek od lewych dochodów i łapówek?
Elektro Devil / 2010-08-05 10:13 / Tysiącznik na forum
znowu manipulujesz faktami.

rząd PiSu wprowadził liberalną ustawę obniżającą podatki, która dała faktycznie mniejsze wpływy do budżetu dopiero za PO.
No chyba że Zyta Gilowska to była taki Koń Trojański PO wprowadzony na dwór Kaczyńskich.

PO podwyższa podatki i zwiększa wydatki na administracje publiczną +11% przez ostatni rok to fakt !!!
Podwyżka VATu i tak nic nie pomoże


pomostówki, renty, dofinansowanie partii, ośrodki wczasowe

ale wynalazłeś pole do oszczędności... oprócz rent za łapówy to groszowe sprawy.
A finansowanie partii jest konieczne chyba że marzy się Binarkowi totalitaryzm. A to podobno mi bliżej do komunisty?

Prawdziwe oszczędności można uzyskać tylko na administracji państwowej i socjalistycznym NFZ następnie na skansenach komunizmu: PKP, Poczcie Polskiej.
Binarek / 2010-08-05 11:17 / Tysiącznik na forum
"rząd PiSu wprowadził liberalną ustawę obniżającą podatki"
Rząd PiSu wprowadził także plany budowy autostrad i dróg ekspresowych, gazoportu, stadionów, plany reform finansów i wiele innych

Nie zapomnij im podziękować za te plany i ustawy, niestety w 2007 pokłócili się ze wszystkimi i zabrali zabawki nic nie realizując

Z administracją publiczną masz rację. Tutaj zatrudnienie zwiększa się nieprzerwanie od 2005r

"ale wynalazłeś pole do oszczędności" Czy opozycja zrealizowała jakieś lepsze projekty?
Ostatnio wprowadzona reguła wydatkowa jest także pomysłem PO

"Prawdziwe oszczędności można uzyskać tylko na administracji państwowej i socjalistycznym
NFZ"
Przypominam, że NFZ został wprowadzony przez SLD a PiS broni go jak niepodległości

ElektroDevil jesteś wspaniałym idealistą. Nie widać jednak na polskiej scenie politycznej partii, która miałaby większą wolę zmian w finansach niż PO
zadowolony / 77.255.83.* / 2010-08-05 08:26
Prawidłowo! Jeśli media publiczne maja być takie jak za rzadów PIS, to lepiej jak ich nie bedzie wcale.
To co Pis zrobił z telewizją publiczną wywołuje nie tylko oburzeni, ale nawet obrzydzenie do tej instytucji.
Nawet zwykli dziennikarze są uwikłani i upaśkani tym gównem
Floyd / 2010-08-05 11:54 / Tysiącznik na forum
To co nie jest zgodne z Twoimi poglądami to oczywiście gówno które powinno być zlikwidowane. Niezwykle ciekawe podejście do świata i demokracji.
prof.Ciekawski / 213.77.8.* / 2010-08-05 08:23

skok na media, będą czystki

Sam tytuł pokazuje dokąd dryfuje polska demokracja ( czyt.: wyrób demokracjopodobny ) - strach się bać!
Zi0m / 212.160.105.* / 2010-08-05 08:21
"a potem przestaną istnieć" - oby! Już dawno uczciwi ludzie powinni zlikwidować ten skansen PRLu razem z KRRiTv. Ale gdzie wtedy rodzina i działacze będą pracować? Przecież nie pójdą do marketu jak p. Irenka. Media powinny być prywatne (tak jak wiele rzeczy w tym kraju zresztą).
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-05 08:21
Kto ma media ten ma władzę. To doskonale wiedział Lenin i doskonale wie PO. Wraz z okrągłym stołem idee Solidarności padły. Teraz trwa, jak powiedział Sikorski, dobijanie watahy.

Czy im się to uda? NIE!!!
969 / 94.78.149.* / 2010-08-05 08:15
Dlaczego słowa jednej ze stron sporu są użyte jako tytuł? Dzięki temu wygląda to tak że money.pl oficjalne prezentuje wersję PIS. Z tego co widze to ten portal powoli schodzi na pis, yyy przepraszam, na psy
969 / 95.48.126.* / 2010-08-05 11:57
Normalną praktyką jest cytowanie w tytule kogoś jednocześnie opisując że to jest tytuł. W stylu "Czarne jest białe - powiedział Kaczyński" a nie po prostu "czarne jest białe".
Floyd / 2010-08-05 11:50 / Tysiącznik na forum
Nie ma wyjścia, Twoi ulubieńcy będą musieli przejąć we władanie także internet, dopiero wówczas będziesz szczęśliwy.
erty / 80.120.66.* / 2010-08-05 09:09
Przeciez to normalna praktyka ze w tytule daje sie cytat z kogos. Zerknij na onet czy wyborcza. Tyle ze tutaj akurat zacytowali kogos z pis wiec wylapales "nieobiektywnosc". Bo wiadomo przeciez ze sa dwa rodzaje dziennikarzy, "obiektywny" oraz propisowski. Innych nie ma :)
Poza tym, money.pl to strona prywatna i mze w tytule i tresci artykulu dawac co chce.
969 / 94.78.149.* / 2010-08-05 08:33
Po prostu widze tu silne poparcie dla PiS. Jezeli słowa pisowców są prezentowane jako tytuł artykułu, to jak tu można mówić o jakiejkolwiek rzetelności i obiektywności? Ja rozumiem, media mają swoich faworytów ale taki serwis jak money zajmujący się raczej newsami i ekonomią niż kreowaniem opinii nie powinien imać się takich rzeczy. Zwłaszcza że taki zabieg kojarzy się raczej z radiem maryja niż nowoczesnym dziennikarstwem.

PS. Jak pis obsadził swoimi ludźmi media to było ok?
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-05 08:24
Masz więcej przykładów aby używać przenośni schodzenie na psy.
Przekonasz się w najbliższym czasie czy tytuł jest trafny.
cyntelka / 95.160.139.* / 2010-08-05 07:45
koalicja po z sld istnieje od okrągłego stołu czyli PZPR działa

Najnowsze wpisy