Forum Forum dla firmKadry

Kobiety do roboty!

Kobiety do roboty!

Money.pl / 2008-03-08 11:15
Komentarze do wiadomości: Kobiety do roboty!.
Wyświetlaj:
anno / 79.186.132.* / 2008-03-26 13:19
Gdybym teraz urodziła dziecko i miałabym wrócić do mojej obecnej pracy to niestety nie stać y mnie było na to!!!! Zarabiam 900 zł netto, mam ukończone studia wyższe mgr-skie+ podyplomówka, szukam od pół roku pracy i nic i nic, płakać mi się chce! Mam pecha i mieszkam w takim mieście, które jest zastałe gospodarczo... a mąż nie chce się wyprowadzić. Wracającdo sprawy to jak miałabym wrócić do pracy, przecież pracowałaym na nianię, całkowicie bezsensu!!!!!!
PLUTEK / 83.29.120.* / 2008-03-16 21:24
A moze pogonic wojsko policje i gornikow do roboty to jakos na emert. starczy????JAK KTOS ZAPYTA JAK IM POGONIC KOTA TO ODPOWIADAM MOGA SIEDZIEC W BIORZE I ODBIERAC ZGLOSZENIA A GORNICY PRZY PRACY NA POWIERZCHNI.....A JESZCZE STRAZACY....
bs-69 / 79.173.19.* / 2008-03-12 20:15
a mogłabym przydać się w Twojej firmie :).
Zaradna, energiczna, sympatyczna kobieta z wyższym wykształceniem [dziennikarstwo], zmieni pracę na lepszą, ciekawszą, gdzie będzie mogła się rozwijać i pomóc w rozwoju firmy. Chcę się czuć przydatna. Nie boję się zmian i nowych zadań. Lubię działać samodzielnie, ale też zgodnie pracuję w zespole.

Umiejętności i dotychczasowe zajęcia: specjalista ds. PR i e-marketingu, copywriter – współpraca z warszawskimi i poznańskimi agencjami reklamowymi, redaktor i korektor; autorka artykułów z różnych branż. Stworzyłam zawartość kilku serwisów internetowych o różnych profilach.
Lekkie pióro, tj. klawiatura, poczucie humoru, pomysłowość. Głowa na karku, złote ręce, oczy szeroko otwarte i dobry nos :)) Trochę wad też mam, ale te występują w pakiecie z zaletami :) Skutecznie potrafię przyciągnąć do firmy klientów i ich w niej zatrzymać, tworząc miłą, serdeczną atmosferę.
Znam dobrze kilka programów edytorskich, pakiet Office, średnio Photoshopa i Corela, podstawy html-a, podstawy administracji serwerem i obsługi stron www, oprogramowanie do tworzenia stron www typu: WordPress, Kameleon, Website Baker itp. Od lat pracuję z internetem i znam to medium bardzo dobrze; również podstawy pozycjonowania.
Pracuję zarówno na pecetach, jak i na komputerach z jabłuszkiem.

Szukam pracy i firmy która polubię, w której będę mogła porządnie zarabiać. Nie ograniczam branży, bo w różnych już pracowałam lub współpracowałam zdalnie: wydawniczej, reklamowej, badań rynku, w agencjach interaktywnych, marketingu targowym i lokalnych mediach.
Mogę ewentualnie pracować zdalnie, ale interesuje mnie stała współpraca, najchętniej związana z pisaniem i redagowaniem tekstów.
Mieszkam w Poznaniu, mam 38 lat.
Konkrety dla zainteresowanych, zapraszam serdecznie do kontaktu: bs@kfk.pl
jliber / 2008-03-08 13:54 / Tysiącznik na forum
Wszyscy zapominają że produktywność pracownika jest tylko w małym stopniu zależna od jego umiejętności czy cech charakterologicznych. Produktywność pracownika jest przede wszystkim zależna od ilości kapitału w gospodarce, czyli narzędzie którym się posługuje. To na szczęście nie jest zależne od płci. Ale już dyspozycyjność i owszem. Kobiety zawsze będą miały niższą dyspozycyjność bo mogą zajść w ciążę, więc niech nikogo nie dziwi że są mniej pożądane przez pracodawców na wyższe bardziej odpowiedzialne stanowiska gdzie stabilność zatrudnienia jest bardzo ważna i jest ważną składową produktywności pracownika.

W krajach nordyckich nagonka na pracodawców doprowadziła do znacznego zmniejszenia różnic w zarobkach i ilości kobiet na wyższych stanowiskach, pamiętajmy jednak że tego typu konsumpcja (organizowanie gospodarki według widzimisię to konsumpcja, przede wszystkim biurokratów) ma koszty zmniejszonej jej efektywności.
man13 / 2008-03-08 11:15 / Tysiącznik na forum
Pozostawmy rodzinie mozliwosc decydowania o podziale obowiazkow wynikajacych z jej istnienia. Natomiast system emerytalny i rentowy wystarczy oprzez w przewazajacej czesci na liczbie posiadanych dzieci przez emerytow i rencistow. Filozofia sprawdzila sie w ostatnich kilku tysiacach lat rozwoju spolecznego.
arch / 2008-03-08 13:53 / Tysiącznik na forum
JOLANTA FEDAK, ministrem pracy i polityki społecznej -

"Wiek emerytalny kobiet wyniesie 65 lat "

http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=2169.89.0.39.15.1.0.1.htm
Sprawiedliwośc musi być !
ghj / 87.207.39.* / 2008-03-14 10:21
gupota i brak rozumu.
Ivv / 84.10.74.* / 2008-03-08 21:39
Posiedź sam z dziecmi na macierzyńskim i wychowawczym, podźwigaj siaty, mając mniej sił i mięśni, a potem powiedz dzieciom, że nie mogą liczyć na babcię i muszą wziąć obcą osobę do opieki na wnukami, bo babcia musi pracować. A najlepiej w następnym wcieleniu urodź się kobietą, czego bardzo gorąco ci życzę. Nie bedziesz musiał zazdrościć i zrozumiesz, kto w życiu ma łatwiej.
Elka12345 / 79.186.237.* / 2008-03-15 16:55
popieram oni uważają ,że my nic nie robimy w domu musimy wszystko zrobić, podać każdego wysłuchać i codziennie być miłe dla rodziny bo przecież nie pracujemy. Jak skończymy 40 ści parę lat to nikt z nami nie rozmawia bo do pracy jesteśmy za stare szukają młode bo w starych się nie opłaca inwestować.To nie ważne ,że jesteśmy odpowiedzialne pracowite,szukają młodych z j ang.
prawem jazdy itd. może niech młoe nie rodzą dzieci bo po co lepiej niech idą do pracy bo jak sie zestarzeją to jej nie znajdą.Ja już czarno widzę moją starośc bez pracy nie będzie emerytury modlić się tylko o zawał serca bo z czego żyć.Pozdrawiam i modle się za tych w rządzie by rozwinęli gospodarkę na tyle byśmy znależli pracę
cyklotron / 193.120.116.* / 2008-03-08 17:24
zrobmy jeszcze tak zeby te kobiety co chca pracowac nie rodzily dzieci a ci mezczyzni co chca miec dzieci zeby mogli rodzic
wprowadzmy ustawe taka a co
dyskusje takie sa jalowe
a co z dziecmy ktore wychowuja sie bez rodzicow w zlobkach przedszkolach i na zajeciach pozalekcyjnych...
natalyka / 83.3.184.* / 2008-06-29 12:41
a co to ma do tematu...temat nie jest wcale bezsensowny! jak następnym razem twoja żona powie, że boli ja głowa to zrozum, a jak poprosi o kasę na nową sukienkę to daj z uśmiechem na ustach!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy