Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kobiety źle się czują w pracy

Kobiety źle się czują w pracy

Money.pl / 2006-10-05 15:36
Komentarze do wiadomości: Kobiety źle się czują w pracy.
Wyświetlaj:
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-10-05 16:35
Z całym zrozumieniem i szacunkiem dla kobiet myslę, że to naprawdę zależy od środowisk pracy. Kobiety różnie są traktowane w róznych branżach. Wiem, że są takie gdzie równouprawnienie jest w 100% a biorąc pod uwagę, iż ciągle w społeczeństwie panuje szrmancja mężczyzn kobiety CZASEM mają przewagę. Oczywiście rozumiem, że w większości przypadków kobiety mogą jednak mieć trudniej bo muszą łączyć życie zawodowe z macieżyństwem. To też kwestia ambicji, która u NIEKTÓRYCH kobiet jest po prostu nienaturalnie wysoka.
jliber / 212.180.147.* / 2006-10-05 15:36
Profesorek Zbyszko jakby był pracodawcą przez pół roku chociaż to by się więcej dowiedział na ten temat niż przez całe życie teoretyzowania na uczelni. Za to minister pracy Michałek jak na urzędasa wie najlepiej gdzie leży wina, u pracodawców, no bo przecież nie w Kodeksie Pracy i państwowej biurokracji.
Kero niezwerbowany / 80.55.67.* / 2006-10-05 16:23
Kobety walczą o równouprawnienia ale jednoicześnie walczą o przywileje z powodu bycia kobietą czy matką. To takie typowe rozdwojenie jaźni u kobiet.

Ja jako facet chcę mieć przywilej u manikurzystki z tego powodu, że jestem factem i ojcem, o i u fryzjera też, też chcę mieć fory i cztery godziny siedzieć wgapiony w kolorowe pisma, oczywiście męskie. Niestey tych nie usiadczy się w zfeminizowanych salonach.

Najnowsze wpisy