Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kogo powinien odwołać Tusk? Zaskakujący sondaż dla Money.pl

Kogo powinien odwołać Tusk? Zaskakujący sondaż dla Money.pl

Wyświetlaj:
antyelit / 89.66.244.* / 2013-09-04 19:58
uprawiajmy dalej politykę sondażowo-medialną.....osrodki bałamucenia opinii publicznej stworzą każde wyniki/nawet zaskakujące/.....w zalezności od potrzeb zamawiającej władzy....
leon43 / 77.253.156.* / 2013-03-09 13:42
Tylko dzięki tejże liście udało mi się zredukować comiesięczne wydatki na leki z ok. 85 zł, do ok. 25 zł. Wybrałem je z listy sam na podstawie substancji czynnej, gramatury i wielkości opakowania. Lekarz sprawdził moją listę i ją w pełni zaakceptował!
love / 62.133.151.* / 2013-02-24 20:25
Nowak to bezproduktywny pasożyt, który nic nie robi, jest najgorszy w rządzie tuska!
precz z Polski / 89.74.233.* / 2013-02-21 11:00
H.Tusck winien podaC sie do dymisji!!!! Lamanie KONSTYTUCJI RP to jest PRZESTEPSTWO - koalicja po-psl + sld i rp - to oszusci - powinnismy te partie zdelegalizowac ! to nie falszowane wybory powinny decydowac o wladzach RP ale spoleczenstwo ,ktorym oni gardza,nie rozmawiaja,w imie mrzonek oddaja nasze rezerwy w rece tej bandy brukselskiej
zapora / 84.10.68.* / 2013-02-20 23:05
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
BKJan / 87.239.74.* / 2013-02-20 19:10
oczywiście Tusk wsłuchuje się w 'zaskakujące sondaże'i wyciąga wnioski!
Anzelm / 2013-02-20 14:08
Pytanie dla mnei jest kogo ma odwołać Tusk , ale kogo ma zachować... a najlepiej gdyby sam powołał się do dymisji , już dość mam oglądania w telewizji miernego Sprzedawcy Samochodów, wciskającego kit na lewo i prawo...
konserwa / 2013-02-20 11:28 / Tysiącznik na forum
Tak nieśmiało dodam, że to Pan premier powinien pójść na zieloną trawkę, bo jego działania szkodzą obywatelom naszego kraju z czego, niestety, większość obywateli nie zdaje sobie sprawy. Oni lubią być strzyżeni i rżnięci.
debos / 95.49.252.* / 2013-02-20 12:31

większość obywateli nie zdaje sobie sprawy.

Większość ma rację. Cieszę się, że coraz mniej tego naszego ludu posługuje się stereotypami i przyjmuje bezmyślnie powtarzane opinie. Od pięciu lat kazdy przytomny widzi, że ten rząd daje sobie radę w kryzysowych czasach. Dobry rząd, składajacy się z dobrych ministrów to po co zmieniać? Tylko dlatego, że się niektórym ludziom w główkach miesza i w dwepresję wpadają jak jest za dużo spokoju?
konserwa / 2013-02-20 13:37 / Tysiącznik na forum
Kiedy Pan ostatnio był w szpitalu lub korzystał z usług lekarza specjalisty?? Dlaczego nie możemy przejechać autostradą pomiędzy Toruniem a Włocławkiem?? Co tam Panie dzieju z pasem startowym w Modlinie?? Jak Pan myśli ile dopłacimy do paktu klimatycznego??? Czyżbym myślał stereotypowo, czy jestem realistą???
Większość obywateli narażona jest na rąbankę z TVN, gdzie głoszą m.in. takie prawdy jakoby "drobne organizmy zwane glonami wyżerają tlen z wód Bałtyku". Taka prawda to g... prawda.
debos / 95.49.252.* / 2013-02-20 15:33

Dlaczego nie możemy przejechać autostradą pomiędzy Toruniem a Włocławkiem??

Bo jeszcze nie zbudowana.
Co tam Panie dzieju z pasem startowym w Modlinie??

Zapytaj władze samorzadowe. Warto wiedzieć co do czyich kompetencji należy, bo tak to jakbyś był na emigracji.
Większość obywateli narażona jest na rąbankę z TVN,

Każdy ma prawo do narażania się na co chce. Bo chyba nie ma obowiązku ogladania tego bicia piany? Czy ja się mylę. Innych kanałów nie ma? Ja chyba jeszcze kilka widziałem.
Czyżbym myślał stereotypowo, czy jestem realistą???

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
fdsdf43ere / 195.117.16.* / 2013-02-20 13:26

Cieszę się, że coraz mniej tego naszego ludu posługuje się stereotypami

Taaak ...:) za bezmyślny zachwyt nad własnym geniuszem "lud" was uwielbia. Do czasu, jedynie do czasu ...

C

a******** / 91.244.230.* / 2013-02-20 11:27

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Francopilot / 87.239.74.* / 2013-02-20 11:24
i tak rzeczy najistotniejsze utoną w powodzi spraw drugorzędnych,zastępczych - o to postarają się POsłuszne media,które będą trąbić o Madzi i jej matce,Grodzkiej i Palikocie,o Nowaku i Nowickiej,o nowym-starym prezesie LOT,o sukcesach Tuska w zdobywaniu unijnych funduszy i naszej szczęsliwej przyszłości w UE... a na koniec poinformują o zaskakujących sondażach.....i już premier będzie wiedział kogo odwołać.
BKJan / 87.239.74.* / 2013-02-20 11:48
najwazniejsze,że pakt fiskalny przeszedł,a czy w zgodzie z konstytucją?,najważniejsze że Sejm tak chciał!...będziemy solidarnie wspierać strefę euro:Grecję,Włochy,Hiszpanię Portugalię,jako kelnerzy przy unijnym stole....teraz kolej na wprowadzenie w Polsce euro...czy zgodnie z konstytucją?czy potrzebne referendum? PO co?przecież to dla naszego dobra!A PO nas chocby potop!
Konstruktor 100 / 91.215.33.* / 2013-02-20 11:22
Nie znam się jak prawie wszyscy inni ,nawet nie mający nic wspólnego z gospodarką znają się na wszystkim.Moje zdanie jest takie że należało by wprowadzić odpowiedzialność majątkową tak jak dla podatnika za czyny dla polityków i urzędników oraz powołać sąd obywatelski gdzie osoby będą losowane i całkiem przypadkowe i nie zależne od kolesi czy układów. Sąd co roku na posiedzeniu po zebraniu dowodów działalności polityków i urzędników przez służby specjalne i opinie społeczeństwa będzie wydawał wyrok pozytywny lub negatywny za dokonania. Jeżeli negatywny wyrok to każdy osądzony poniesie osobistą odpowiedzialność bez względu na stanowisko taką sama jak każdy podatnik i musiałby spłacić lub wyrównać straty które spowodował umyślnie lub nie umyślnie, tak jak podatnik. Nie miał by możliwości nie spłacenia a jego rodzina do 3 pokolenia musiała by spłacać w razie małej zdolności finansowej oskarżonego.
Wtedy i tylko wtedy można by się spodziewać normalnej pracy z chęcią działania na rzecz państwa i obywateli bo obywatele sa najwyższą władzą i oni powinni decydować o tym kto co i kiedy. Sądy i całe prawodawstwo polskie w żaden sposób nikogo nie ukarają bo sami sobie to prawo tworzą. Bałagan i miliardy strat co rocznie, gdyby podatnik miał takie prawa jak polityk i urzędnik a on przede wszystkim powinien je mieć bo całe życie robi na to było by co ? to samo co w państwowej działalności czyli nic lub tylko przekręty i manipulacje, zakłamanie i fałsz bo tak w większości niestety jest bez względu na partię czy wiarę.
debos / 95.49.252.* / 2013-02-20 12:41

oraz powołać sąd obywatelski gdzie osoby będą losowane i całkiem przypadkowe i nie zależne od kolesi czy układów.

Czego to ten nasz plebejski naród nie wymyśli. Losowany trybunał. Tak smiałego pomysłu jeszcze chyba nie było. Ale jeden warunek musiałby być jednak spełniony. Inkwizytor musiałby chociaż umieć się podpisać. Tylko po to aby się podpisać pod wyrokiem.
L_W / 83.10.16.* / 2013-02-20 13:42
Znowu tuskolisz.
Jak to jest Debos z ławą przysięgłych, która orzeka o winie, np. w USA?
O Islandii słyszałeś, jak to jej plebejski naród postąpił?
BKJan / 87.239.74.* / 2013-02-20 11:11
POlityka oparta na sondażach!Prawdziwa demokracja,prawie ludowa!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy