Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kogo powinien odwołać Tusk? Zaskakujący sondaż dla Money.pl

Kogo powinien odwołać Tusk? Zaskakujący sondaż dla Money.pl

Wyświetlaj:
SaSv / 193.41.230.* / 2013-02-20 10:28
Na Nowaku ciążą FOTORADARY a nie bankructwa.
debos / 95.49.252.* / 2013-02-20 12:49

Na Nowaku ciążą FOTORADARY a nie bankructwa.

Dlaczego ciążą? Dlaczego miałoby nie być radarów na drogach? Bo one uniemożliwiają łamanie przepisów? To na tym polega zarzut?
L_W / 83.10.16.* / 2013-02-20 13:52
Tuskolenia ciąg dalszy.
Nie radary, Debosie, a fotoradary.
W jaki to sposób fotoradary uniemożliwiają łamanie przepisów? Bzdury opowiadasz - fotoradar niczego nie uniemożliwa - tylko rejestruje zdarzenie które zaszło. Rozumiesz?
Jak działają wideorejestratory wiesz? Policmajstry jadąc nieoznakowanym pojazdem łamią przepisy, ponieważ chcąc nagrać pojazd jadący przed nimi muszą jechać z taką samą prędkością. Na to nie pozwala kodeks drogowy - nie wolno pojazdom nieoznakowanym poruszać się powyżej prędkości dopuszczalnej. Ewidentne łamanie przepisów!
SaSv / 193.41.230.* / 2013-02-20 13:33

Bo one uniemożliwiają łamanie przepisów? To na tym polega zarzut?



Jeżeli chce żeby społeczeństwo nie łamało przepisów a na drogach było bezpieczniej, to każdego kto łamie przepisy winno się surowo karać punktami i od razu uświadomić go o wykroczeniu. Co daje montowanie kamer w nieoznakowanych pojazdach, które robią zdjęcia a pirat pędzi dalej. Mandat po kilkunastu dniach ma wpłynąć na bezpieczeństwo? Zamiast punktów karnych można wybrać droższy mandat i ZERO PUNKTÓW. Zastanów się chłopie o co chodzi jeśli nie o pieniądze do budżetu?! Jeśli stać kogoś na samochód za 200 tys to jaki problem jest z mandatem 800 zł ?! Minister Nowak podejmuje decyzje które wpływają na budżet a nie bezpieczeństwo na drogach ! Powiem więcej, zrozumiałbym tą decyzję gdyby tylko miał odwagę się przyznać o co mu chodzi. Skończyłem ekonomię - mam świadomość że żeby gdzieś dołożyć to trzeba mieć skąd brać, ale dlaczego zasłania się bezpieczeństem ?!

Też głosowałem na PO, ale mam świadomość że nie każda ich decyzja jest słuszna, niestety, w przeciwieństwie do Ciebie.
Ob-Server / 79.191.150.* / 2013-02-25 14:41
A najbardziej śmieszy mnie gdy minister Nowak w programie telewizyjnym u red. Lisa tłumaczy, że ustawia się fotoradary żeby zatrzymać pijanych kierowców!!!? Zapomniał jednak dodać, że w tych skrzynkach nie montuje się jeszcze alkomatów!
Fotoradar nie zatrzyma tzw. pirata drogowego; zamiast zwolnić przed to jest zawsze "po"
debos / 95.49.252.* / 2013-02-20 15:39

Też głosowałem na PO, ale mam świadomość że nie każda ich decyzja jest słuszna,

Tylko Ty chyba nie bardzo wiesz ktora sluszna a ktora nie. Ale glosujesz dobrze.
Czytelnik Codzienny / 89.171.26.* / 2013-02-20 10:17
Wpływ do budżetu NFZ. Szanowny Panie redaktorze, mistrzu manipulacji, dlaczego wysokość słupka 66,4 do słupka 60,1 ma się jak 2:1 ?
Trochę rzetelności dziennikarskiej proszę.
Ś lusarz / 87.204.219.* / 2013-02-20 10:16
Większość Polaków ?! He ?
PANMISKA / 77.255.23.* / 2013-02-20 09:07
premier nic nie mówi jak utrzymać a nawet zwiększyć ilość miejsc pracy,rząd GB stworzył dla Polaków 1 mln miejsc pracy,a u nas tylko premie sobie przyznają.
zxc12 / 83.6.180.* / 2013-02-20 08:04

78 procent Polaków jest niezadowolonych ze sposobu, w jaki funkcjonuje służba zdrowia

niejaki bukiel od związków zawodowych lekarzy
przyczynił się do tej sytuacji czy nie jest w dużym stopniu odpowiedzialny za ten stan rzeczy?
Sprzęt diagnostyczny stoi niewykorzystany bo nie ruszy lekarz palcem jak nie dostanie dodatkowych pieniędzy z NFZ bo limit wyczerpał .Lekarz jest w pracy sprzęt stoi a on nie ruszy palcem a pensję bierze Czy brak pieniędzy czy nasi kochani lekarze walczą o kasę?
fanbukiela / 89.67.151.* / 2013-02-20 19:59
Nie płacić składki NFZ, iść do specjalisty prywatnie. A gdy sprzęt stoi niewykorzystany, to samemu się wyszkolić proszę i uzdrawiać świat.
zxc12 / 83.31.216.* / 2013-02-20 20:39
Solidarność społeczna stosowana już w plemionach prymitywnych tym bardziej w cywilizowanym świecie. Jeśli zdani będziemy na lekarzy którzy sami ustalać będą ceny za swoje usługi to biada nam. W służbie zdrowia nie może działać wolny rynek. Chory stoi pod ścianą i nie jest w stanie bronić się.
Czy dobrze jeśli lekarz wywalczył krótszy dzień pracy (dla dobra pacjenta oczywiście bo zmęczony może się pomylić) a jednocześnie po pracy idzie na drugi, trzeci etat? To jest OK??
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy