Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kolejarze grożą strajkiem. Zatrzymają pociągi na święta?

Kolejarze grożą strajkiem. Zatrzymają pociągi na święta?

Wyświetlaj:
antykolejorz / 37.247.232.* / 2012-11-28 15:42
Zamknąć ten kolejarski biznes w diabły. Zaorać i wybudować od nowa. Z nowymi ludźmi.
catpower / 2012-11-28 15:44 / Bywalec forum
a ja słyszałem właśnei ajkaś wypowiedż kolejarzy, ze wcale nie mówią o strajkach, tylko to politycy straszą
lknlkj / 89.231.97.* / 2012-11-27 21:04
"za uzyskaniem rekompensat w wysokości 720 zł brutto" - co to za rekompensata, jak połowę z powrotem weźmie wujek Donald? Lepiej popatrzcie ile ulg mają "miejscy kolejarze" czyli motorniczy i kierowcy autobusów - darmowe sieciówki dla siebie, żony, dzieci, rodziców, a jak wykaże, że ma opiekunkę do dziecka - to nawet opiekunce do dzieci należy się sieciówka np. w Warszawie czy Poznaniu.
Nowi kolejarze mają zniżkę tylko dla pracownika, który dojeżdża firmowym inwentarzem do swojej pracy - to tak jak przedstawiciel handlowy, któremu pracodawca karze jeździć własnym samochodem i mówi, że przecież może jeździć rowerem.
Co do emerytów-kolejarzy to się zgadzam - każdy bierze sieciówkę bo się należy, a sam np. mam dziadka kolejarza - jedzie raz do roku do sanatorium... może lepiej dać taki jakby karnet np na 10 przejazdów wybraną trasą rocznie gratis?
prawdziwy / 31.175.107.* / 2012-11-27 19:46
Przyjdzie mróz i znowu będzie jatka z odwoływaniem pociągów. Ale lepiej mydlić oczy bajdurzeniem o strajku
fragi / 188.125.129.* / 2012-11-27 17:50
Jeżeli mają być czyste wagony, bez pluskiew to już jest CEL a nie ŚRODEK.

Najnowsze wpisy