Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kolejna fala spadków na GPW

Kolejna fala spadków na GPW

orzech wyluzowany / .* / 2005-03-21 17:41
Komentarze do wiadomości: Kolejna fala spadków na GPW.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-03-21 21:59
czyli co jak waszyscy wychodzą to powoli wzrosty czy tak :) ?
orzech / .* / 2005-03-21 23:12
Całkiem nie wyszedłem. Zanudziłbym się w chacie ;)). Mieszko teraz może wreszcie napompować adrenalinki. Formacja się ciekawa no i obroty z sesji na sesję maleją od 1 marca. Ciekawe co na to znawcy AT ???????????????Doradzam czujność bo rozstrzygnięcie o ruchu na south może zastać nas we śnie ;-) ("nie znacie dnia a ni godziny")...A swoją drogą - cała Spożywka tak źle się nie miała od połowy tamtego kwietnia.Czart jeden raczy wiedzieć...
kingsnake / .* / 2005-03-21 23:33
jak se patrze na wykres to zdaje mie sie, ze widze, iz MIESZKO zrobil co nastepuje: przebil w piatek linie niezla oporu i zbliza sie wazniejszej na 3.56 jutro. posiada mocne wsparcie w okolicach 3.40 - 3.45. jest w srednim spadkowym i dlugim wzrostowym. nie widac powodow do obaw - to moje subiektywne zdanie. Jednoczesnie uwazam, ze anal tech nadaje sie jedynie do WIG20 :)
kingsnake / .* / 2005-03-21 21:28
ja też liczę na MIESZKO, że w końcu się nawróci. I tak jakoś wychodzi, ze zawsze trafiam w polowie drogi dziennej 7BULLS... :) bez papiera emocje są rzeczywiście mniejsze. Wg mnie fatalnie wyglądają PROKOM i PKO BP ciekawym o ich losy. REDAN dziś na +, nie do wiary... pozdro
Alex / .* / 2005-03-21 20:36
A ja posprzedawałem i jadę na jednodniówkach dziś chociażby na ivax ale to tylko drobne kilowe transakcje. A jak sądzisz kiedy odreagowanie po takim wysypie?
dropshot / .* / 2005-03-21 19:32
ja już też jestem wyluzowany... dziś definitywnie opuściłem parkiet :) troszkę w plecy ale cóż...
orzech wyluzowany / .* / 2005-03-21 17:41
I pomyśleć, że jeszcze niedawno (w zeszłą środę) po takim dniu jak dziś wqrwiony byłem na maksa i lizałem rany. A dziś... luzik. Papiery sprzedane. Miesio stoi w miejscu. Niewielkie ślady Netii i Kredytów opadając zostawiają ślady pazurków na portfeliku ale "nic to" jak mawiał Pan Michał do swojego Hajduczka ;-) Pooglądam ten rozpoczynający się slalom gigant z trybun.
smutny / .* / 2005-03-21 19:09
zazdroszczę ci, ja liczyłem na wieksze odreagowanie i zostawiłem niektórepapiery. Teraz mam za swoje :(
smutny / .* / 2005-03-21 19:09
zazdroszczę ci, ja liczyłem na wieksze odreagowanie i zostawiłem niektórepapiery. Teraz mam za swoje :(
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy