Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kolejna grupa zawodowa może dostać przywileje emerytalne

Kolejna grupa zawodowa może dostać przywileje emerytalne

Wyświetlaj:
mkmk / 83.4.250.* / 2015-12-02 13:05
A Straż Ochrony Kolei? tam jest 2tys tak zwanych funkcjonariuszy operacyjnych, ludzi ktorzy pracuja wyłącznie w terenie a srednia ich wieku to 50-55 lat. Co z nimi?
fuj... / 94.232.32.* / 2015-12-02 13:05
tak tak, naćkać się i szybciutko to wykorzystać.... celnik biegający, a może galopujący??????
FGH / 188.33.204.* / 2015-12-02 13:04
wezmą emeryture i nadal beda zasiadac na stołkach tak jak to sie robi w wojsku!!!
PATOLOGIA, PATOLOGIA, PATOLOGIA
POWON / 89.78.251.* / 2015-12-02 13:02
No to niech 60-latek siada za biurkiem do papierów, a dwudziestoparolatków gonić do służby w terenie.
A tak a'propos, dlaczego pisząc komentarz już od dawna nie można przesuwać kursora klawiszami kierunkowymi?
do krzychu / 31.63.116.* / 2015-12-02 12:56
ty masz jeszcze bardzo daleko do emerytury ile tam zostalo?
lols / 94.42.169.* / 2015-12-02 12:51
w starszym wieku powinien dostać lzejszą pracę ni musi ganiać może siedzieć
grig S-c / 79.175.210.* / 2015-12-02 12:50
Znowu nagonka i głupoty...przyjmijcie się p do Policji zobaczycie jak jest z****...ludzie którzy co dzień mają zmieniane godziny pracy nie mogą nic zaplanować, zakazuje się im brania urlopów w czasie świąt, sylwestra itd, ostatnio modne w Policji to zakaz dawania urlopu w lipcu i sierpniu 2016. Ci ludzie zap...w robocie żeby obywatel mógł na wolnym się schlać narozrabiać narobic gnoju i udawać świętego i co tam jeszcze tylko chce. I nie mówie tutaj o policyjnych szefach i darmozjadach znajomkach za biurkami a o prawdziwych Policjantach odwalających najgorsza czarną robotę na ulicy. Dowiedzcie sie naprawdę ile mają tej emerytury po tylu latach pracy i ilu odchodzi w ogóle na wcześniejszą emeryturę..a nie czytajcie bzdety i wypisujcie kolejne. A przywoilejów Policjanci praktycznie nie mają już żadnych chyba że przywilejem nazwiecie stałą pracę..
Lob / 31.61.138.* / 2015-12-02 12:59
Ja uważam że każdy ma równe szanse zostać mundurowych. Nie każdemu to odpowiada albo zamiast inwestować w swoją przyszłość wolał 8 godzin i do domu. Ale to krytykowania mundurowych aż gębą sie nie zamyka. Czyli każdy by teraz chciał być mundurowych tylko nie każdego chcą!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
E_wa / 158.255.94.* / 2015-12-02 12:57
Zwolnij się z policji i przyjdź do mnie na infolinię banku .Praca 24/na dobę ,grafik ustalany z m/czym wyprzedzeniem często wielokrotnie zmieniany,urlop marzenie,liczy się czas zalogowania i przerwy 5 min.Przez 8/10 godz.cały czas musisz rozmawiać aż gardło wysiada,do tego dochodzą cele sprzedażowe i odsłuchy rozmów.Płaca 8 zł na godz.w wersji optymistycznej ,zero premii gdyż nikt nie jest wstanie zrealizować celu,praca do 78 roku życia.Polecam Chętnie zamienię się z Tobą.Jestem przyzwyczajona do pracy w nocy ,święta i sylwestra,Pozdrawiam.
grig S-c / 79.175.210.* / 2015-12-02 13:09
To przyjmij się do Policji przecież na infolinii nie trzymają Cie na siłę...a jak Ci tam źle to idź i walcz o lepsze warunki...bo prawda jest taka że boli ludzi to że jakaś grupa zawodowa usiłuję coś wywalczyć żeby w końcu za swoją prace dostawać stosowne pieniądze, ludzie zamiast ich wspierać to drą gęby a sami nie potrafią nic zrobić..patrzą tylko żeby ktoś za nich cokolwiek zrobił. Znam ludzi którzy zarabiają dużo lepiej niż mundurowi a jęczą że im źle wiecznie im mało..większość pomimo że dorosła już od dawna nadal mieszka z rodzicami i praktycznie nie ponosi kosztów życia i co? Służby mundurowe zapier...kosztem swoich rodzin i życia prywatnego, nie mówiąc już o zdrowiu, Przyjdź pracuj uczciwie w formacji mundurowej nie wchodź w d...przełożonym rób swoje, bez znajomości...zobaczysz wtedy jak jest różowo...szybko zmienisz zdanie. I żeby jasność była ja nikomu źle nie życzę bo każdy powinien za swoją praca zarabiać godnie...problem w tymże ludzie patrzą tylko żeby za nich ktoś coś zrobił..a sami nic..tylko na innych potrafią najeżdżać..
kdradzic / 178.216.29.* / 2015-12-02 12:49
Jak taka ciężka praca , to trzeba się zwolnić i poszukać lekkiej ,pasożyty .
Grzegorz4321 / 62.141.225.* / 2015-12-02 12:43
Mam 44 lata pracy 40 lat składkowy zgodnie z przepisami ZUS emerytalnymi , nie mam pracy, mam odłożone stosowne składki na koncie emerytalnym ,nie mam renty i nie mogę skorzystać z emerytury.
Służby mundurowe i inne 55 lat 25 lat pracy i wysoka emerytura, bez uskładanych składek na koncie emerytalnym upoważniających do pobierania emerytury ale ją pobierają. Metody wyliczania emerytur wojskowych pod likwidację.
Ja musze przepracować jeszcze 6 lat do wieku 65 lat to razem 50 lat pracy i emerytura, czyli praca do śmierci, chamstwo emerytalne w majestacie prawa. Młody byk pobiera kasę z mojej emerytury , dziadostwo PO i PSL w ustawach emerytalnych którzy ustalili dla mnie 52 lata pracy i emerytura, dziady.
Andrzej4321182 / 62.141.225.* / 2015-12-02 12:36
Jeden wiek jedno prawo dla wszystkich emerytów w kraju Polska , czas skończyć z socjalistycznymi przywilejami grup społecznych przymusu, urzędników państwowych to są tacy sami ludzie jak my, wykonują prace w sferze budżetowej czyli spokojna praca.
65/60 dla wszystkich grup społecznych lub lata pracy okresów składkowych np.40 lat okresów składkowych i wtedy możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę.
Teraz ja pracownik 50 lat pracy i emerytura, urzędnik państwowy służby mundurowe 15 lat pracy i emerytura. Chamstwo emerytalne, trzeba to zlikwidować jak najszybciej, wprowadzić demokracje w emeryturach, zlikwidować socjalistyczne przywileje służb przymusu jest już demokracja w Polsce.
Kur zapiał / 83.21.251.* / 2015-12-02 12:35
Celnicy,chociaż sam Chrystus o was się dobrze nie wyrażał,ale skoro pis da je,to brać.
anty dulski / 193.130.130.* / 2015-12-02 12:34
jestem programista. w jaki niby sposob mam dalej pisac programy po 50 roku zycia? nalezy mi sie wczesniejsza emerytura!
marjas / 153.19.0.* / 2015-12-02 12:33
Gdzie to oni ganiają tych młodych? Młodzi chodzą przez granicę jak święte krowy! Poza tym jak już nie mają kondycji, to można w magazynie portki wydawać, w papierach grzebać oraz wykonywać inne prace nie wymagające gonienia młodych, które w tej chwili wykonują ich młodzi koledzy. Proste? Proste.
żona / 83.9.16.* / 2015-12-02 12:32
A dlaczego piloci cywilni muszą pracować do 67 roku życia ???? Wykonują taką samą pracę jak piloci wojskowi , a bardzo często mają dużo większe naloty. Mój mąż jest cywilnym pilotem śmigłowcowym, wykonuje bardzo odpowiedzialną i niebezpieczną pracę, ma nalot 12 tysięcy godzin i musi jeszcze pracować przez 7 lat. Jego koledzy pracujący w wojsku przeszli na emerytury po 15 latach pracy z dużo niższymi nalotami. NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bobi215 / 213.192.73.* / 2015-12-02 12:32
w zawodzie kierowcy jak sie jest starszym i wrok juz nie ten sie nikt nie przejmuje - nie przejdzie badan nie dostanie swiadectwa i na bezrobocie - tu powinno byc tak samo - test sprawnosciowy - nie przeszedl - przekwalifikowac sie na ciecia i do 67 dociagnac na strozowce;)

Najnowsze wpisy