Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kolejne obietnice Beaty Szydło: Polski rolnik za swoją pracę będzie otrzymywał godne wynagrodzenie

Kolejne obietnice Beaty Szydło: Polski rolnik za swoją pracę będzie otrzymywał godne wynagrodzenie

Wyświetlaj:
Luiza1019 / 31.61.140.* / 2015-07-19 15:48
Niech rolnicy bogaci placą wyzszy ZUS , anie krus. Zabrac im przywileje,doplaty do paliwa, zadnych podwyzek, nie moze rolnik byc milionerem i palcic krus!!!!!
Luiza1019 / 31.61.140.* / 2015-07-19 15:45
Pani Szydło, jako obywatel Polski nie zgadzam sie by rolnik otrzymywał wyższe wynagrodzenie , bo warzywa sa bardzo drogie, oni maja dotacje, niech sie uczą, anie wył....dzaja podwyżki. Na wsi zarabia sie mniej , a wmiescie wiecej, tak juz jest, nie moze ktos na wsi zaarbiac tyle co w miescie, bo na wsi jest tansze zycie i zdrowsze....
httgg45 / 87.205.225.* / 2015-07-19 12:49
Jak patrzę na tą babę to robi mi się niedobrze. Ile jeszcze bredni obieca?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Imię / 95.209.68.* / 2015-07-19 13:23
Dużo. Przecież obiecywanie nic nie kosztuje. Jeśli zostanie premierem, będzie wespół ze swoją koleżanką, byłą burmistrz Wadowic (która przed ostatnimi wyborami biegała z relikwiami, hostiami, wywieszała na ogrodzeniach kościołów banery z napisem: Bogu na chwałę, ludziom na pożytek(!), co i tak nie pomogło ) robić jeszcze większe zamieszanie. To nie będzie miało dla nich znaczenia, bo przecież chodzi o pieniądze i o władzę, a nie o ludzi...
wa-wa / 89.72.159.* / 2015-07-19 12:30
Bez łaski na ich miejsce wejdą wreszcie polskie sklepy. Kopaczowa straszy nas podwyżkami w hipermarketach ale to tak nie działa. Jeśli wzrosną ceny jedzenia to ludzie albo będą zwracać się ku polskim sklepom albo będą negocjować wyższe pensje. Ja kiedy tylko mogę kupuję świeże warzywa na rynku, nie mogę patrzeć na te przegniłe, zapleśniałe działy owocowo-warzywne. Ubolewam nad brakiem polskich sieci hipermarketów w dobrych lokalizacjach + z konkurencyjnymi cenami. Jeśli w miejsce zagranicznych wyrosną polskie sieci, zaczną konkurować cenowo i klienci na tym zyskają. Na razie polskie sieci to raczej luksusowe delikatesy. Zagraniczniaki mają monopol na najlepsze miejscówki w galeriach handlowych.
Olga1028 / 83.26.35.* / 2015-07-19 14:12
Boże człowieku gdzie Ty żyjesz??? A z kim będą negocjować jak na ich miejsce jest masę bezrobotnych ? Po drugie hipermarket zatrudni studenta i nie potrzebuje pracownika na etat. Po trzecie na na ryneczkach swieżo...no nie raz widzę jak ludzie handlujący na ryneczkach kupują w Lidlu także masz naprawdę pewność co jesz! Po czwarte - polskie sieci tylko szkoda, że tam znacznie drożej i Polaków nie stać na kupowanie w nich. W mieście gdzie mieszkam, te polskie padły, bo miały znacznie drożej. Proste u ludzie decyduje cena a więc nie ma szans na polskie sieci, bo polacy są pazerni i windują ceny niebotycznie!
szydłozworka / 87.205.225.* / 2015-07-19 12:51
Jak na razie to w tych polskich sklepikach ceny są wyższe o 50% w porównaniu z marketami. Nawet jaruś kłamczuszek robi tam zakupy 😁
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy