Forum Polityka, aktualnościŚwiat

kolejne skażenie w Czarnobylu?

kolejne skażenie w Czarnobylu?

bogaty_bogdan / 2013-02-14 10:02
media podaja ze wczoraj zawalil sie dach nad jednym z reaktorow w czarnobylu, odrazu podano takze ze promieniowanie ani zagrozenie nie wzroslo. Ile w tym prawdy? Sam nie wiem, moim zdaniem cos jak jest napomieniowanie przez lata i nagle zostanie zniszczona jego struktura, to czesc nieporzadanych czastek wzniesie sie w powietrze i zwiekszy sie promieniowanie. Cos te media strasznie mydla nam oczy. Co o tym myslicie
Wyświetlaj:
panzers / 2013-06-12 09:48
ja ciagle uwazam ze ta awaria nie byla przypadkowa tylko ktos tam przy tym maczal palce. coraz czesciej mam wrazenie ze to byl kontrolowany eksperyment dotyczacy zachowania sie calego ekosystemu oraz zycia na tym rejonie. Wszystko bylo by ok gdyby nie to ze cos poszlo nie tak i kontrolowany eksperyment wyrwal sie z spod kontroli i doszlo do nie planowanej na taka wielka skale awari i poteznej katastrofy ekologicznej. Takie jest moje zdanie, ale prawdopodobnie nigdy sie tego nei dowiemy tak samo jak w temacie smolenska czy ataku na world trade center,
Wapniak / 2013-02-16 15:48 / Tysiącznik na forum
Są ważniejsze problemy na tym dziwnym świecie. Np. Bomba atomowa w Korei Północnej...
ciuszka / 2013-02-20 11:20
ale nic z tym nikt nie potrafi nic zrobic.... koreanczycy maja to do siebie ze sa nieprzewidywalni, dzis z toba podpisuja pakty o nieagresji a wieczorem robia testy nuklearne.. zeby tylko kiedys nie stala sie wielka tragedia...
Wapniak / 2013-02-14 18:48 / Tysiącznik na forum
A czemu nie? Much, wróbli, jaskółek coraz mniej, więc dlaczego my mamy być lepsi?
beni / 2013-02-14 11:35
swego czasu ogladalem jakis blog kolesia ktory srednio 2-3 razy w roku jezdzi do prypeci.... tam jest taki ogrom terenu i z tego co pisal niema tam zywej duszy, przykre jes tto ze to jest tak naprawde bomba biologiczna nadal tykajaca, przykryta tylko latami histori i niczym innym,
ajadjaj / 2013-02-14 10:55 / Bywalec forum
jezu, miesiac temu bylem w czanobylu, dobrze, ze wtedy nic na glowe mi nie spadlo, powinny dbac o to opuszczone miasto zeby wycieczkowiczom nic sie nie stalo
gorica / 2013-02-14 10:54
Jak można dopuścić, żeby elektrownia atomowa zapadła się pod ciężarem śniegu? To nie kurnik, tylko moloch zagrażający życiu milionom istnieć na lata.
guciol22 / 2013-02-15 13:47
mozna, jest to raczej czarna dziura na mapie o ktorej rzadzacy chcieli by zapomniec, niestety historai nie wybacza bledow i pozostanie to w na zawsze zapisane na kartach historii
Barttomek / 2013-02-15 14:48 / Bywalec forum
Niestety historię też da się wypaczyć, wymazać , dowoedem na to jest nauczanie histori w Rosji... ale nas wypacza się historie... tak własnie działa polityka!!
bepiecznui / 2013-02-19 10:43
no niestety... przykra sprawa ze istanija takie kraje jak wlasnie rosja czy korea gdzie histori sie uczy takiej jakiej chcialo by panstwo... tak sie rodza niepotrzebne w pozneijszych latach problemy

Najnowsze wpisy