Forum Polityka, aktualnościKraj

Kolejny absurd? Pogotowie zostanie bez ratowniczek

Kolejny absurd? Pogotowie zostanie bez ratowniczek

Wyświetlaj:
MargotS / 77.114.156.* / 2009-04-15 12:03
Mit "delikatnych kobietek", co za bzdura! Spójrzcie sobie jak jest w Norwegii. A jak któremuś nadal trudno się przestawić w myśleniu, niech zacznie patrzeć na takie kobiety jak A.Rylik, Marta Vieira da Silva, Martyna Wojciechowska czy Beata Pawlikowska, nie mówiąc o kobietach zawodowo podnoszących ciężary. - Na nie też "faceciki z wąskimi horyzontami" ustanowią prawko dźwigania cięzarów tylko do 20 kg? :D :D :D Debilizm wtórny.
EMT / 78.88.40.* / 2009-04-15 22:23
MargotS czy kiedykolwiek pracowałeś/aś ( choć bardziej jestem skłonny na "aś") w PR?Panie walczą o swoje stanowiska pracy o równouprawnienie, ale gdy przychodzi co do czego to kto tak naprawdę jest pokrzywdzony?W PR gdzie Panie zostały na swoich stanowiskach dyrektorzy muszą kombinować by w zespole było co najmniej 2 facetów, po to by ratowniczka nie musiała nosić, a ja pytam z jakiej racji , jeżeli Pani ma taki sam dyplom jak ja , bierze te same pieniądze to dlaczego nie ma pracować tak samo ciężko.Proszę mi nie argumentować nazwiskami bo po ulicach nie chodzą same A.Rylik, a większość ratowniczek które ja spotkałem ważą nie więcej niż 60 kilo ( a i tu pewnie obraziłem je nadwagą), a wydolność siłowa też nie była wielka.Nie mam nic przeciwko ratowniczkom , ale na naprawdę równych zasadach a nie na taryfie ulgowej.
Pilsener / 2009-04-14 08:12 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Za to pewnie nie mają problemów z łóżkami dla karmiących pracownic czy niepylącymi podłogami. Kodeks pracy już dawno powinien zostać zlikwidowany, bo to relikt PRL'u, partyjny bat na spekulantów.
EMT / 78.88.40.* / 2009-04-14 20:05
Wszystko pięknie ładnie , Panie czują się pokrzywdzone , tylko jest druga strona medalu , sam jestem ratownikiem i zdarzało mi się pracować z paniami , które zapominają , że nie są 'tylko"pielęgniarkami , które zrobią wkłucie podadzą leki i potrzymają za rączkę , trzeba czasami dygnąć pacjenta z 4 piętra który ma 150 kg.Rzadko się zdarza by znalazła się taka by dała rada, inna sprawa że w większości przypadków Panie same zasłaniały się spódniczkami
daniol / 188.33.41.* / 2009-04-14 22:37
dokladnie poudawac ratownika mozna byle sie nie narobic rownouprawnienie to glupota jakich malo mamy inna budowe ciala i nie ma co tego na sile ignorowac
ale teraz wszystko musi byc takie poprawne

Najnowsze wpisy