Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kolejny nerwowy tydzień

Kolejny nerwowy tydzień

Money.pl / 2007-08-06 13:32
Komentarze do wiadomości: Kolejny nerwowy tydzień.
Wyświetlaj:
sorosz1985 / 2007-08-06 14:00
Wydaje mi sie że te spadki już powinny sie kończyć, tylko kiedy ? . Teraz przyjdzie czas na zakupy, tylko kiedy ?. Narazie jesteśmy świadkami spdków na GPW za spadki te jest odpowiedzialna sytuacja gospodorcza ameryki a dokładnie problem na rynku nieruchomości. Będziemy musieli się jednak przygotować na spadki giełdowe wywołane przez nasz polski problem na rynku nieruchomości. W Polsce byliśmy świadkami bardzo gwałtownego wzrostu cen mieszkań i materiałów budowlanych przez co gospodarstwa domowe zadłużają się w bardzo szybkim tempie i moim zdaniem teraz na problemie amerykańskim powińiśmy się uczyć. Jeszcze jedna sprawa, taką huźdawkę nastrojów i niepewność musimy się przygotować przynajmniej do euro 2012 bo do tego czasu będziemy obserwować przeplatankę dobrych przepowiedni odnośnie koniunktury z negatywnymi wieściami z rynku pracy czy też zmianami cen surowców. Czyli życzę wszystkim inwestorą dobrych zakupów po promocji.
kowal1981 / 82.7.96.* / 2007-08-06 13:32
Tomasz mam nadzieje że sie nie mylisz bo ja na tej "korekcie" już kolo 2tys przej..... :)!! pozdr
sorosz1985 / 2007-08-06 14:03
Ja utopiłem jakieś 6 tys. ale teraz bądz czujny jak ważka bo przyjdzie czas na zakupy tylko miejmy że odbicie będzie równie gwałtowne jak ten spadek. Pozdrawam
11981 / 82.7.96.* / 2007-08-06 14:47
Teraz to ja sie zastanawiam nad dwiema opcjami :1)czy nie "przeczekać" 2) czy nie nadszedł czas żeby kupować w "promocji" ?? pozdrawiam
Egzorcysta / 2007-08-07 01:29 / portfel / "Farciarz na giełdzie"
Mi tez juz stopnialy syski okolo 5K. Za wczesnie dokupilem a Misia zal mi bylo sprzedawac bo nadal jest ponad 20% na plusie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy