Forum Polityka, aktualnościKraj

Kolejny poseł odchodzi z PiS. Poszło o listy

Kolejny poseł odchodzi z PiS. Poszło o listy

Money.pl / 2010-11-23 14:23
Wyświetlaj:
jakub2 / 91.94.124.* / 2010-11-23 17:19
Uważam ze jeśli ktoś odchodzi z jakieś parti , powinien też odejść z sejmu bo nie reprezentuje już tej opcji i kierunku jaki jest z założenia tejże parti ijej kierownictwa i na jaki głosowali wyborcy , jak widac od poczatku nie byli lojalni , tylko chcieli sie dorwać do ław sejmowych a szczególnie do wynagrodzenia jakie sie z tym wiąże i innych profitów , myśle ze są to ludzie bez charakteru , zwykli zdrajcy i karierowicze . Jesli nie odpowiada kierownictwo danej parti to to powinno sie załatwiać wewnątrz tej partii , bo w przeciwnym razie wykorzystuja to przeciwnicy i nie tylko. Myslę że naród się powinien o to upomnieć aby posłowie zdrajcy odchodzili także z sejmu i nie mieli nigdy możliwości powrócić do niego po szyldem innej parii , bo są to zdrajcy także i wyborców.
velandil / 2010-11-23 23:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

nie byli lojalni , tylko chcieli sie dorwać do ław sejmowych

A co z nielojalnym prezesem partii, który bezwarunkowo podporządkowuje sobie członków partii? Lepiej mieć posła, który zmieni ugrupowanie ale myśli samodzielnie, niż posłusznego i bezmyślnego przydupasa, który zagłosuje tak jak prezes każe.

Jesli nie odpowiada kierownictwo danej parti to to powinno sie załatwiać wewnątrz tej partii , bo w przeciwnym razie wykorzystuja to przeciwnicy i nie tylko.

Ale to już jest wina zarządu partii, że nie potrafi tego załatwić wewnętrznie. Dlaczego inni mają ponosić konsekwencje za nieudolność kierownictwa partii? To nie przypadek, że nagle tyle osób odeszło z pisu i jeśli jako wyborca masz pretensje, że "zabrali ze sobą" mandaty poselskie należące do pisu, to miej o to pretensje do Jarka Kaczyńskiego.
jakub2 / 87.96.50.* / 2010-11-24 20:07
Ty velandil ty też niedlugo sp.....lisz z PO bo ta twoja partia też ma dni policzone , a na dzisiejszy dzień tez jesteś bezmyślnym przydupasem ciesząc sie korytem i tylko micha cię cieszy , zrób coś w końcu dla mózgu nie tylko dla swojego brzucha , ci co uciekli byli tacy sami jak ty , bezmyślni karierowicze , a przyjrzyj sie swojej PO ile tam ucieklo nawet ci co ją zakladali. natomiast o pretensje to mnie nie posądzaj , bo ja leję na takich co uciekną , czy prędzej czy pózniej to sie na nich zemsci tak jak już to doświadczyło wielu renegatów np.borowski , miler ,doświadczy palikot i wielu innych, nawet moze sam tego kiedyś doświadczysz , ja tylko podpowiadam innym zeby robili z takimi porządek.
velandil / 2010-11-24 22:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zabawne to co piszesz:) Dlaczego uważasz, że jestem z PO? Jestem daleki od opowiadania się jednoznacznie po którejkolwiek ze stron, a już tym bardziej od przyłączania się do partii.
djey / 109.76.38.* / 2010-11-23 14:23
ciekawe ze nigdy nikt nie odejdzie z partii rzadzacej ale z upadajacej wszyscy :)
velandil / 2010-11-23 15:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Chyba nic dziwnego, że uciekają z tonącego Titanica?:)
djey / 109.78.109.* / 2010-11-25 12:20
znow zaloza maske i beda udawac kogos innego aby naiwniacy wybrali :)

Najnowsze wpisy