Forum Polityka, aktualnościKraj

Kolejny proces księża kontra państwo

Kolejny proces księża kontra państwo

Money.pl / 2012-10-11 16:49
Komentarze do wiadomości: Kolejny proces księża kontra państwo.
Wyświetlaj:
Quasimodoxxl / 83.11.130.* / 2012-10-12 05:53
Znowu mam dopłacać do księżego interesu?. Niech idą do Watykanu, który powinien im płacić. Nie mam zamiaru sponsorować nadal tłustych księżowskich tyłków. Niech się wezmą za uczciwą robotę. Niech zobaczą ja to "lekko" żyć za swoje ciężko wypracowane pieniążki (o ile ma się jeszcze pracę).
~jurga / 89.230.198.* / 2012-10-11 17:47
Czyim agentem lub tajniakiem był działający w XIX wieku zakon ? Watykanu ? Poza tym, te czarne pasożyty i pijawki należy pogonić z Polski. Pracujących gnębią podatkami , a czarna mafia jest bezkarna, nie płaci podatków, tylko zasysa majątek narodowy.
andzia x / 81.210.123.* / 2012-10-11 17:01
Bogini kasa prowadzi!
Najlepsze jest to:
"Komisja Majątkowa przyznała siostrom - uznanym za następcę prawnego Towarzystwa ...". Ni mniej ni więcej tylko Komisja Majątkowa składająca się z mundurowych i cywilnych sługów Watykanu stworzyła własną wersję historii, sama mianowała siebie sądem i sama wg własnego uznania wyznaczyła następców prawnych (wśród swoich oczywiście) aby przepompować jeszcz więcej kasy do kieszeni ludzi kościoła kasolickiego.
A wyjaśnienia pana mecenasa są po prostu śmieszne.
jake 1 / 93.105.94.* / 2012-10-11 16:49
Czarnym pasożytom ciągle mało, mało, mało. Z pewnością codziennie wznoszą modły i niecierpliwie czekają na rządy prezesa i wyciąganie milionów ze skarbu państwa. Przecież oni tacy poszkodowani.

Najnowsze wpisy