Forum Polityka, aktualnościKraj

Kolejny senator przeszedł z PiS do Solidarnej Polski

Kolejny senator przeszedł z PiS do Solidarnej Polski

Wyświetlaj:
.doradca. / 81.190.72.* / 2011-11-25 19:52

moje miejsce jest wśród tych, którzy chcą reformy polskiej prawicy - powiedział Jaworski.

Macie teraz cztery lata , aby poszerzyć swoje kręgi , umocnić się i pokazać polskiemu społeczeństwu , jak widzicie Polskę w najbliższej przyszłości .
Macie szansę w sondażach dogonić ,a nawet przegonić PIS , pod warunkiem ... jeśli odpuścicie sobie tematy o aborcji ,o homoseksualistach itp.
bardzo zdziwiony / 83.17.250.* / 2011-11-25 12:33
To w Polsce jest jakaś partia prawicowa?
xcxc / 46.112.49.* / 2011-11-25 18:30
tak twierdza te socjalistyczne nieuki i pseudo prawicowcy ktorzy sa narodowymi socjalistami bo wsumie jak mozna nazwac inaczej doplacanie z pieniedzy podatnika do nierentownych kopaln mowiac ze jest to patriotyzm i utrzymujemy polska wlasnosc a h** mi z czyms takim oddajcie mi moje pieniadze!
Oszolomowaty / 89.229.85.* / 2011-11-25 10:37
cOS DO poMATRIXA PO RAZ KOLEJNY:
'...To nie jest tak, że o PiS nie wolno pisać. Nawet gdyby była to organizacja utrzymująca się wyłacznie z pieniędzy członków byłoby wolno a biorąc pod uwagę to, że utrzymuje się z pieniedzy również swoich politycznych przeciwników wolno tym bardziej. A jednak fakt, że to opozycja a nie rząd od lat jest tematem przewodnim informacyjnych oper mydlanych we wszystkich "wiodących mediach" jest tyleż groteskowy co posiadajacy manipulacyjny chrakter mający na celu nie zaspokajanie istniejącego powszechnego zainteresowania sprawami PiS co tego zainteresowania kreowanie.
W najnowszym odcinku tasiemca pt. "Co z tym PiS?" cały kraj z wypiekami na twarzy ma śledzić długo oczekiwany upadek czarnego charakteru, nienawistnie łypiącego przekrwionym okiem Jarosława. Publikowane są sondaże, w których Naród wyraża wolę zwolnienia go ze stanowiska Prezesa, jego byli współpracownicy, na wyprzódki ujawniają przed kamerami jego niecne sprawki (dziś Kurski w Rzepie), czołówki portali "informacyjnych" prześcigają się w publikacji jego najbardziej "nienawistnych" zdjęć. Cała Polska zdaje się drżeć z entuzjastycznej niecierpliwości "Kiedy?" "Kiedy ten karzeł w końcu upadnie?"
Biorąc pod uwagę to, że jest to w istocie drżenie nie tyle całego Narodu co kilku marnych portalików, telewizyjek i jednej nieco większej gazety byłoby to nawet zabawne. Byłoby, gdyby nie Ryszard Cyba. Głupek, który może nie potrafi złożyć w miarę gramatycznego zdania ale potrafi zarżnąć z zimną krwią nielubianego bohatera dlatego, że nie potrafi odróżnić rzeczywistości serialowej od rzeczywistości rzeczywistej..."
Z salon24.pl
~Kris / 2011-11-25 12:06 / Tysiącznik na forum)
Gdybym chciał czytać teksty z salonu24.pl, to tam bym się udał, a nie na money.pl.
Forum służy do wymiany własnych (a nie nachalnego publikowania cudzych) poglądów.
Sio!
ajhbergen / 2011-11-25 10:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak widac

Najnowsze wpisy