Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kolejny tydzień ceny akcji są pod presją

Kolejny tydzień ceny akcji są pod presją

Money.pl / 2008-07-11 22:40
Komentarze do wiadomości: Kolejny tydzień ceny akcji są pod presją.
Wyświetlaj:
Nostradamus ;) / 69.150.116.* / 2008-07-12 06:57
Ad. "zagranicę zniechęca mocny złoty"
A czy nie jest przypadkiem odwrotnie? Ja na miejscu zagranicy skakalbym z radosci. Wykupienie polskich walorow za walute w czasie, gdy zlotowka byla "slaba" i sprzedanie ich (z ponowna zamiana na walute) w czasie, gdy zlotowka bedzie max "silna" przyniesie kokosy. Jak na moj chlopski rozum trwa klasyczny transfer kapitalu od frajerow, ktorzy uwierzyli w gory zlota z funduszy do tych, ktorzy wiedza, jak gorki zlota usypywac ;) i zgadzam sie, ze ceny akcji beda leciec w dol.. do ostatniego klienta funduszy.
5424 / 2008-07-11 22:40 / Fan Linuxa Ubu
nie lubię Pani komentarzy bo są zawsze pesymistyczne muszę jednak przyznać że od jakiegoś czasu sprawdzają się one w 100% pozdrawiam
Bilunia / 83.20.39.* / 2008-07-12 22:34
To "od jakiegoś czasu", z moich obserwacji znaczy ponad 12 miesięcy. Sprawdzalnych i trafionych prognoz. Na tym forum chyba nie chodzi o słodkości i optymizm, ale o realizm. Ja uważam, że Wig20 zobaczy 2000 pkt. od spodu - czy należy mnie za to spalić ???
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy