Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kolejny tydzień giełda kończy na minusie

Kolejny tydzień giełda kończy na minusie

Money.pl / 2008-05-23 17:09
Komentarze do wiadomości: Kolejny tydzień giełda kończy na minusie.
Wyświetlaj:
amigo2 / 2008-05-24 22:17 / Regulamin forum!
pogrilowałem teraz siorbie warke uznany smak na pomorzu
zeppelin / 2008-05-24 23:25 / Tysiącznik na forum
Uznany? Myslalem, ze tylko w reklamie ;)

Pozdorwienia dla wiernych akcjonariuszy BTM :)
wuj leon / 2008-05-24 21:55 / portfel / Bywalec forum
najnowsza reklama giełdy ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=_1HWvrkvQno
flavio25 / 2008-05-24 22:15 / portfel / Tysiącznik na forum
polecam Stuhra

http://pl.youtube.com/watch?v=LKt2zHK4v50

http://pl.youtube.com/watch?v=tJHS_zD0zfA
flavio25 / 2008-05-24 22:22 / portfel / Tysiącznik na forum
jeszcze Max

http://pl.youtube.com/watch?v=QYeh0E2wbjg
pawciomerc / 2008-05-24 21:52 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
do Krzycha
dzieki za info o Hydrapres ale niestety nic nie znalazłem, bede jeszcze potem to poszperam
Krzych / 2008-05-24 21:58 / Płoteczka na forum
ktoś mówił że chce 34 , będzie szybciej niż sam myślałem:)
pawciomerc / 2008-05-24 22:51 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
to ktos tam pisał z opola, czekamy i jak to mówią "daj zyska rosnąć"
flavio25 / 2008-05-24 21:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Pare dni temu przycielo mi stopy
wiadomo, akcje sprzedane,
przelecialem po raz kolejny wykresy i pomyslalem ze bedzie gorzej (chwilo)
pojawily sie informacje ze stanow ze zle hehe
pozostaje sie smiac
wiadomosci pod AT ukladane
nie odwrotnie
a fundamentalisci pewnie maja racje w wyborze poszczegolnych spolek z tym ze nie od razu to widac
dared695 / 2008-05-24 21:02 / portfel / "Bankier''
Witam wszystkich.
Mam pytanie ?
Czy ktoś z Was korzysta/ł z program do rysowania procesu ,,Adonis" lub ,,Aris"
dared695 / 2008-05-24 21:21 / portfel / "Bankier''
Czy jest jakaś osoba, która pomoże mi znaleść polską wersję(może być demo) programu do rysowania procesu w zarzadzaniu ,,Adonis''
flavio25 / 2008-05-24 21:38 / portfel / Tysiącznik na forum
ja Ci nie pomoge
zapytaj w poniedzialek
dzisiaj znikomy ruch
dared695 / 2008-05-24 21:51 / portfel / "Bankier''
Jak muszę na poniedziałek napisać
ale dzieki moze ktoś jeszcze bedzie
tak tylko bessę mamy hmm
widze, że piszą stali bywalcy
i nikt nie wie i nie bedzie wiedział kiedy to sie skończy
ale idą wakacje, przez ten czas arbitraż bedzie jeździł góra dół a maluchy bedą lecieć dalej. Przynajmniej takie mam zdanie i tej wersji będę się trzymał. W razie czego zdażę kupić bo spekuła to nie moja domena, zawsze można się pomylic. Pozdrowienia.
flavio25 / 2008-05-24 22:11 / portfel / Tysiącznik na forum
konsolidacja rowniez pozwala zarabiac
cos tak czuje ze tym razem nie zatrzymamy sie na 2830
byloby zbyt latwo
pozdrawiam
flavio25 / 2008-05-24 19:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Na gorkach a nawet przed nimi mowiles ze beda spadki. OK. Mowiles ze jest zle. Mowisz ze jest zle. Czyli jest zle i bedzie gorzej. Widzisz to maslo maslane?
Wobec powyzszego kiedy inwestowac????
Ulatwie Ci zadanie, mozesz napisac ze gdy bedzie najgorzej :)

Warren dobrze mowisz, podobnie jak w lipcu i sierpniu. Tak czy owak cala masa ludzi nie wejdzie teraz, a dopiero na koncowce wzrostow. Jak w linku krzycha, gdzie ktos tam z funduszy pisze, ze najtrudniejsza zasada inwestycji jest kupowanie na dolach i ....
amigo2 / 2008-05-24 20:37 / Regulamin forum!
bardziej zawiezył bym kenowi
moze nie az tak pesymistycznie,ale mamy jeszcze przed soba spadki
i to dosc duze,nie jedna perełka spadnie na minima o jakich mało kto moze sobie wysnic
(nie dotyczy perełki GPW BYTOM)ale np.stx,lcc,jutrzenki i tym podobne
tak na powaznie bedzie mozna pakowac sie w okolicach lutego-marca 2009
moje zdanie ,ale ja amigo jest i mało sie znam,a moze jak niektorzy sadza wrecz jestem
nic znaczacym trolem, ktorypisze tylko
SIORBAC BYTOM)))))))))))))))
i niech tak zostanie
flavio25 / 2008-05-24 20:49 / portfel / Tysiącznik na forum
amigo jak na trola to dobrze Ci z oczu patrzy :)
a tak powaznie, to tez jestem zdania ze jeszcze bedzie nizej
ale
na s i m wigu to jest osuwanie z uwagi na brak kupujacych a nie cala mase sprzedajacych!!! Jesli ktos tego nie widzi to slepak
na 20 mamy gre w ATE, kto zna ten wygrywa
jest jeszcze sporo czasu na inwestycje ale jesli ktos zaczyna teraz to najgorsze ma za soba,
poza tym nikt nie mowi zeby angazowac zaraz cale wory zlota:)
amigo2 / 2008-05-24 21:05 / Regulamin forum!
tak zgoda na misiach marazm,brak kupujacych i tu jest sedno
bo po jaka cholere pakowac teraz jak mozna 30% taniej
teraz mamy zwykłe uspianie niemowlaka,spiewanie bajek ze gorzej juz nie bedzie,damy papu po hustamy i jest ok,a tu zonk nadejszła wiekopomna chwila grubasy spuszcza troszeczke wody i popłynie wodospad ,a ja na samym dole nadstawiam swoj worek
i tego bede sie trzymał
flavio25 / 2008-05-24 21:13 / portfel / Tysiącznik na forum
ale 20 za droga na jakies long inwestycje (P/E 20,30,40 )
to tez ma gdzie leciec
ale kto wie
osobiscie bronie swego przekonania i zaczynam wchodzic
wiem ze maj:)
ale przeciez w grudniu nie planuje wycofac kapitalu
amigo2 / 2008-05-24 21:25 / Regulamin forum!
i to jest giełda jedni juz kupuja drudzy czekaja
ja tez mam swoja perełke BYTOM ktora trzymam do 2014
gwiazde na odpał po przejsciu na główny
i dwie spekulacyjnie
flavio25 / 2008-05-24 20:53 / portfel / Tysiącznik na forum
co do terminu to bylbym zdala od komentowania
nurtuje mnie nadal inflacja i stopy
jesli bedzie jeszcze tylko jedna podwyzka to Twoj termin wydaje sie realny
max303 / 2008-05-24 20:53 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
jestem skłonny wypić za to!
flavio25 / 2008-05-24 20:55 / portfel / Tysiącznik na forum
maksiu ale za co?
juz nie wiem za co pije hehe
gubie sie :)
max303 / 2008-05-24 20:58 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
2008-05-24 20:49:54 | *.*.*.* | flavio25 [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
amigo jak na trola to dobrze Ci z oczu patrzy :)

i za to(:-))
max303 / 2008-05-24 20:56 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
na s i m wigu to jest osuwanie z uwagi na brak kupujacych a nie cala mase
sprzedajacych!!! Jesli ktos tego nie widzi to slepak
na 20 mamy gre w ATE, kto zna ten wygrywa

za to właśnie
flavio25 / 2008-05-24 21:02 / portfel / Tysiącznik na forum
na dwie nogi, dostalem strzala :DD
zawodnik lezy hehe
max303 / 2008-05-24 21:03 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
nie zapomnij rano zaklinować(:-))
flavio25 / 2008-05-24 21:16 / portfel / Tysiącznik na forum
zaklne i zaklinuje:)
max303 / 2008-05-24 19:18 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
2008-05-24 18:23:28 | *.*.*.* | zbig$ [ Weteran 93/94 ]
kurde co jest juz od kilku znajomych slyszalem ze ic h w tym tyg. powalilo, mnie
tez...zime jakos przetrwalem, a tu masz...

rodzinkę mi powaliło,a mnie nic i to jest najbardziej wkurzające
zbig$ / 2008-05-24 18:59 / Uznany gracz - weteran 93/94
2008-05-24 14:39:55 | *.*.*.* | zbig$ [ Weteran 93/94 ]
i powołać idealną komisję, która zweryfikuje idealnych kandydatów na
idealnych posłów...
2008-05-24 15:03:51 | *.*.*.* | kisiel2 [ Bywalec forum ]
i znalezc idealnych jeleni, ktorzy za to zaplaca
-------------------
ci już od dawna są i płacą za różne głupoty rządzących - to tzw. podatnicy
Krzych / 2008-05-24 18:54 / Płoteczka na forum
Fundusze: już można kupować
24.05.2008 08:20
Przedstawiciele funduszy mówią, że teraz jest dobry moment, by wrócić na giełdę. Dodają jednak, że wielkiej hossy nie będzie.
Kupować gdy jest tanio, sprzedawać na górce – to prosta zasada inwestycyjna, którą bardzo trudno zastosować w praktyce. Przekonali się o tym szczególnie boleśnie właściciele jednostek inwestycyjnych. Większość z nich na przekór zdrowemu rozsądkowi zrobiła dokładnie odwrotnie. Teraz słono za to płacą. Wielu inwestorów na długo zniechęciło się do warszawskiej giełdy, inny zastanawiają się czy warto już wracać.
Teraz akcje...
Zapytaliśmy przedstawicieli towarzystw inwestycyjnych co radzą inwestorom. Odpowiadają zgodnie.
- Teraz jest jeden z najlepszych momentów, by wejść w akcje. Taka okazja nie powtórzy się do mistrzostw świata Euro 2012. Warto zauważyć, że wyceny akcji notowanych na warszawskim parkiecie odzwierciedlają recesję w Polsce. Wzrost gospodarczy 6 proc. w I kwartale tego raczej nie potwierdza – tłumaczy Mariusz Staniszewski, prezes Noble Bank TFI.
- Oczywiście, że warto wracać do funduszy inwestycyjnych – radzi Bogusław Grabowski, prezes Skarbiec TFI.
- Polska była, jest i będzie bardzo dobrym krajem do inwestycji. Warto wykorzystać okazję. Po spadkach jest najlepszy okres do kupowania – dodaje Piotr Klinowski, dyrektor departamentu funduszy inwestycyjnych w HSBC Bank Polska.
...bo najgorsze za nami…
Impuls do korekty przyszedł ze Stanów Zjednoczonych. Tam burza nie minęła, ale powoli cichnie.
- Ostra faza globalnego kryzysu kredytowego jest już za nami, ale na amerykańskim rynku może on potrwać co najmniej kolejne 12 miesięcy - ocenił George Soros.
- Gospodarka USA jest w środku spowolnienia, z bardzo małym wzrostem przez kolejne dwa kwartały – uważa Dennis Lockhart, prezes Fed z Atlanty
Podobnie wypowiadają się także przedstawiciele naszych towarzystw.
- Ciągle słychać o recesji w Stanach Zjednoczonych. Wszystko jednak wskazuje na to, że będzie to wyjątkowa recesja, bo bez spadku w amerykańskim P KB. Pewne jest to, że sektor finansowy jest przeceniony i to znacznie. Nasze spółki finansowe są obecnie o połowę tańsze niż w zeszłym roku – mówi Mariusz Staniszewski.
Problem w tym, że nasi inwestorzy nadal są nerwowi, a chętnych do kupowania nie widać.
...ale kokosów nie będzie
Silne fundamenty nie zaniechęcają graczy do kupna. Nie ma co liczyć na szybki zysk.
- Warto jednak pamiętać, że inwestując w fundusze trzeba myśleć długoterminowo (3 do 5 lat). Jak ktoś ma teraz pieniądze i chce je przeznaczyć na remont za 6 miesięcy, to lepiej włożyć je na lokatę. Wtedy będzie pewność, że remont się odbędzie – ostrzega Bogusław Grabowski.
Nie ma też co liczyć, że powtórzymy szalone wzrosty z zeszłego roku. Na pewno nie zafunduje nam tego zagranica.
- 5 minut Polski już minęło. Są rynki ciekawsze od warszawskiej giełdy. Krótkoterminowe kapitał spekulacyjny już do nas nie wróci – przewiduje Piotr Klinowski.
- W najbliższych latach warszawska giełda będzie się upodobniała do rynków rozwiniętych. To oznacza, że średnio rocznie będzie rosła 10 do 15 proc. Można zapomnieć o skokach o 35 proc. rocznie. Takich zysków trzeba szukać na prawdziwych rynkach rozwijających się – dodaje Piotr Klinowski.
Są jednak optymiści.
- W perspektywie dwuletniej nasz parkiet powinien urosnąć od 40 do 60 proc. Zanim zobaczymy wzrosty, ryneku musi ubić dno. To oznacza, że posucha może potrwać nawet 2 kolejne kwartały. Jeśli jednak przesadziliśmy w ocenie kłopotów amerykańskiej gospodarki, to wzrosty mogą wrócić jeszcze w tym roku – prognozuje Mariusz Staniszewski.
Kenobi / 2008-05-25 02:39 / Uznany malkontent giełdowy
Przedstawiciele funduszy, to nie jest miarodajne źrodło do prognozowania przyszłości, to jest najgłupsza część rynku, ma środki - to inwestuje, przychodza ludzie zabrać - to sprzedaje bez dyskusji. Przez to hossa idzie za daleko, podobnie bessa trwa dłużej niż wszystkim się wydaje. Gadanie o przeszłym wzroście to głupota, na giełdzie liczy sie przyszłość, a ta zakłada coraz wolniejszy wzrost, nawet jak zaczną obniżać stopy, to najwcześniej gospodarka może to odczuć po wielu miesiącach, najczęściej po roku, a nawet i później. Właśnie orzez sztuczne odsuwanie w czasei i pudrowanie rzeczywistości z powodu zbliżaj.ących się wyborow, cały kryzys rozciągnie sie w czasie, przez co będzie jeszcze trudnij go opanować w przyszłości. Stany przez wiele lat nie wyjdą z obecnych kłopotów, nieprawdą jest, że kryzys kredytowy już minął, co widać po danych o zaostrzaniu kryteriów ich udzielania, a sprowadzanie obecnego kryzysu do problemu samych kredytów, też jest nieporozumieniem, warto zapoznać się z ostatnią prognozą dla banków przedstawioną ostatnio przez Meredith Whitney z Oppenheimer. Są różne szzkoły na temat przebiegu kryzysu, jedna twierdzi, że może być to V, inna, że U, a jeszcze inna że L, i ta - moim skromnym zdaniem - będzie najbliższa rzeczywistości. Wszytko dopiero przed nami, jeszcze kryzys jeszcze się nie zaczął, a niektórzy już chcą odtrąbic jego zakończenie. Dlatego Warren Buffett nie ma juz co kupować w Stanach...Inni to też niedługo zauważą...
najcz / 2008-05-24 18:34 / Tysiącznik na forum
Eksperci są zgodni, że w latach 2006-2010 nastąpią dalsze podwyżki cen ropy. Prawdopodobnie czeka nas kolejny kryzys paliwowy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_naftowy
zbig$ / 2008-05-24 19:00 / Uznany gracz - weteran 93/94
ciekawe jaka była globalna konsumpcja paliwa w latach slynnego kryzysu paliwowego z lat 70 tych, a jaka jest teraz...?
najcz / 2008-05-24 19:35 / Tysiącznik na forum
http://www.gigawat.net.pl/article/articleview/736/1/64
tutaj coś na temat wzrostu zużycia ropy i inwestycjach w celu utrzymania poziomów,te inwestycje na 100mld.dol.mogą ruszyć gospodarkę światową,widać po giełdzie w Brazylii.Ciekawe,artykuł z 2006r.
warren buffet / 2008-05-24 17:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pamietajcie jedno. bessa trwa od czerwca. mamy rok. kto od czerwca wie ze mamy besse to wie to i stosuje juz rok....

wielu jest takich, co niedawno uswiadomili sobie wreszcie ze mamy besse.... wyszli z papiera i oni nie zaakceptuja wyzszych cen..... beda usilnie szukali racji i przecenienia kolejne 90% papierow.... bo mamy besse.... besse to mamy rok...

pamietajcie o tym.... a wiekszosc znow nie bedzie miala racji....
Kenobi / 2008-05-24 18:24 / Uznany malkontent giełdowy
Chyba nie wiesz jeszcze, co słowo bessa znaczy, ktora się jeszcze nie zaczła, a u Ciebie juz się skończyła, pewnie dlatego tak swobodnie się nim posługujesz, jak i nie wiesz, co w ogóle tak się naprawdę na świecie dzieje. A w związku z tym nawet nie masz pojęcia, jak będzie wyglądał świat w nadchodzących latach, jak już może uda mu się wydobyć z tego narastającego od 20 lat permanentnego kryzysu, przykrywanego ciągłym dodrukiem pieniędzy, który prowadzi do powstawania kolejnych "baniek" i ubożenia coraz szerszych warstw społecznych i coraz większego bogacenia się wąskiej grupy wybranych.
zeppelin / 2008-05-24 23:22 / Tysiącznik na forum
Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze ani Warren ani Ken nie wiedza czy maja racje. To, ze zawirowania trwaja 20 lat nie oznacza, ze na naszej malej gieldzie zawita hurra optymizm ani nie oznacza rowniez, ze na pewno polecimy jeszcze 100 % do dolu. Gdyby nie bylo przekonanych do spadkow i przekonanych do wzorstow to instytucja gieldy przestalaby miec sens. Na szczycie hossy sa Ci, ktorzy twierdza, ze akcje pojda w gore i kupuja je a w dolku bessy sa dla odmiany Ci, ktorzy je sprzedaja. Caly ten biznes na tym sie kreci. Jesli piszesz Ken o 20 latach to troche sam sobie zaprzeczasz bo tak jakbys nie zauwazal kilku silnych fal wzrostowych w czasie ktorych mozna bylo duzo zarobic. Gdybysmy wiedzieli na 100%, ze wzrosty nastapia to wiekszosc z nas sprzedalaby domy i mieszkania i kupila akcje po to by sprzedac je drozej. Cala rzecz moim zdaniem w tym by nie byc pewnym czegos co nie jest pewne a biorac pod uwage powtarzajace sie kilkuletnie wahania wykorzystac je angazujac rozsadny kapital, ktory - powinnismy miec tego swiadomosc - mozemy stracic. To moze pisanie banalow ale czasami banaly nie sa o3wiste ...
anonim_03 / 2008-05-24 23:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kenuś wie, ino pisze niezrozumiale ;-))
warren buffet / 2008-05-24 22:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a ty masz.....
zbig$ / 2008-05-24 19:03 / Uznany gracz - weteran 93/94
tu musze Ci przyznac rację i to mnie trochę niepokoi - tym razem rzecz moze wyglądac inaczej jak dotychczas, bo wszystko się zaczyna przewracvac do gory nogami...
wyspiarzDK / 2008-05-24 18:36 / Leszcz na dnie
duńczycy 20-30 lat temu żyli na podobnym poziomie jak teraz polacy: jeżdzili na saksy do niemiec itp, a obecnie już tak zubożeli że płacaminimalna to okolo 50 pln na godzinę:))
niebieski / 2008-05-24 20:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dania:
Powierzchnia
• całkowita
43 094 km²
Liczba ludności (2007)
5 457 415
Bez urazy do Duńczyków ale nie jest to duża gospodarka do pompowania, u nas trzeba 7 razy więcej wszystkiego żeby wyszło na to samo
Krzych / 2008-05-24 18:45 / Płoteczka na forum
Weber: widoczna jest poprawa na rynkach finansowych
PAP, 23.05.08, 6:08 PM ET
Widać poprawę na rynkach finansowych, rynki wychodzą z zawirowań na rynku kredytowym - powiedział Axel Weber, prezydent Bundesbanku w Eltville.
wyspiarzDK / 2008-05-24 18:49 / Leszcz na dnie
trzęsienie już za nami ale moim zdaniem tsunami jest możliwe
zbig$ / 2008-05-24 18:13 / Uznany gracz - weteran 93/94
albo od pażdziernika, bo to mogl byc podwojny szczyt albo jakas załamana piatka, a tak to juz była fala B korekcyjna wzrostowa...
warren buffet / 2008-05-24 17:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
aha, zeby nie bylo pitu pitu bez konkretow.... szacowanie strumienia czasu:

polowa bessy albo dalej niz polowa bessy..... obstawiam do drugie. tzn czas kupna na lata.
warren buffet / 2008-05-24 17:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ucielo posta, wiec dokańczam:

oczywiscie rozwaznie, pomału, partiami, z maksymalnym sledzeniem papierow.
zbig$ / 2008-05-24 18:14 / Uznany gracz - weteran 93/94
zawsze w bessach było tak, ze pewne papiery wczesniej wpadały w besse, a pewne wczesniej w hosse...pewnie juz niedlugo niektore zaczna sie wyrywac...
pawciomerc / 2008-05-24 17:46 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
zgoda ale okazji bedzie jeszcze sporo i teraz opłaca sie obserwować,ja np. po przeanalizowaniu kupiłem kopex i bede czekał,usrednie jak cos to na dół, ale mysle ze juz go po mniej niz 25 to nie zobaczymy,ostatnio intensywnie mysle nad bankami (bph,bre), oraz polimex i mosty (ale nie zabrze :)) che 80% załadować sie w akcje 10% zostawić na tzw okazje i ostatnie 10% na DT,ale moje ładowanie w akcje bedzie w takim tygodniu gdzie będą trąbić w mediach o "czarnym tyg"
p.s ogladałem we wrocku postepy sky tower hmmmm:)
Krzych / 2008-05-24 18:22 / Płoteczka na forum
jak masz dostęp do podłogi -piguły ja nie mam....
05:12 23.05.2008 Nr 3640, kolumna 9
Kopex
Hydrapres w grupie w grupie
i tylko info się oficjalne pokarze i mamy odpał ale poszukam coś więcej o Hydrapres
Krzych / 2008-05-24 18:27 / Płoteczka na forum
ciekawie wygląda bardzo
tnij.org//a829
warren buffet / 2008-05-24 17:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oczywiscie. ja sezon ogorkowy odpuszczam, chyba ze bedzie cos po tyle za ile chce to miec... ja sie czaje na lotoska, ale na kopex tez spojrze....

problem w tym ze praktycznie wszystko bedzie wyzej ( a moze teoretycznie ) tylko co najwiecej ?
zbig$ / 2008-05-24 18:16 / Uznany gracz - weteran 93/94
o wlasnie to - bol hossy - rosnie 5-10 % a inne 20-30...)))
zeppelin / 2008-05-24 17:41 / Tysiącznik na forum
Mysle, ze jest na to jeszcze z pare miesiecy, wzrosty nie pojawia sie nagle, zanim beda silne wzrosty gielda musi sie stac znowu modna.
Jest juz coraz mniej negatywnych informacji, ale na te pozytywne trzeba jeszcze poczekac. Co do kupowania partiami akurat sie zgadzam sam mam na pare kwitow na oku ...
Krzych / 2008-05-24 17:49 / Płoteczka na forum
czyli myślisz odkupować od spółek które na dzień dzisiejszy robią skup akcji własnych , nie twierdzę że nie będzie taniej , ale wiele spółek już nie chce spadać a zlecenia o pare gr. taniej nie są realizowane bo nikt już w tej cenie nie chce sprzedawać a jak już to obroty 10 - 30k.
witam
zbig$ / 2008-05-24 18:20 / Uznany gracz - weteran 93/94
zawsze jest jakiś "cios konczący" pamiętam jak dziśbessa trwała pol 94 i caly 95 z przerwami na maja i wrzesnia...a w grudniu trwal calkowity marzm, obroty znikome...i nagle sadła wiesc jak grom z nieba "Olexy szpion"!! Na gieldzie 2czy 3% padaka...A na drugi dzien zaczela się hossa...)))
Krzych / 2008-05-24 18:24 / Płoteczka na forum
masz już KPX - czy czekasz na PGD - po 18:00
amigo2 / 2008-05-24 16:44 / Regulamin forum!
witam
piekne słoneczko na plaze opalac sie ,a nie przy kopach))))))))))))))
pawciomerc / 2008-05-24 17:27 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
co???????????????????????????
u mnie w Wałbrzychu od 5 dni pada i 0 słonka a temp. ok 10-13 stopni
zbig$ / 2008-05-24 18:20 / Uznany gracz - weteran 93/94
W Lublinie podobnie, tylko z 15 st. ale wiatr
amigo2 / 2008-05-24 17:33 / Regulamin forum!
hehe ja przeniosłem sie na 4 miech nad bałtyk
jak narazie słonko i ciepełko))))))))))))
max303 / 2008-05-24 17:37 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
jeszcze Ci tam wiatr doopsko przedmucha,poczekaj(:-))

P.S.-praca czy wypoczynek?
amigo2 / 2008-05-24 17:40 / Regulamin forum!
mozna to nazwac przyjemnosc z pozytecznym))))))))))
od 6 lat co roku spedzam od 4-5miesiecy nad morzem
max303 / 2008-05-24 17:43 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
P.S.-praca czy wypoczynek?
amigo2 / 2008-05-24 17:47 / Regulamin forum!
tak jak pisze wyzej
własny interes
max303 / 2008-05-24 17:50 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
gastronomia?
amigo2 / 2008-05-24 17:58 / Regulamin forum!
jak tak dr,azysz temat to napisze osrodek wypoczynkowy sezonowy
w ofercie domki
max303 / 2008-05-24 18:00 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
jakieś www?
amigo2 / 2008-05-24 18:05 / Regulamin forum!
max nie reklamuje na forum wole zostac anonimowy)))))))))))
wyspiarzDK / 2008-05-24 18:11 / Leszcz na dnie
nad zacodnim Bałtykiem przy Północnym też piknie
max303 / 2008-05-24 17:04 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
mam mały szpital w domu,jestem uziemiony(:-)
zbig$ / 2008-05-24 18:23 / Uznany gracz - weteran 93/94
kurde co jest juz od kilku znajomych slyszalem ze ic h w tym tyg. powalilo, mnie tez...zime jakos przetrwalem, a tu masz...
amigo2 / 2008-05-24 17:15 / Regulamin forum!
zdrowka wszystkim i na plaze)))))
max303 / 2008-05-24 17:25 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
thx (:-)
freshcom / 2008-05-24 16:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam.o 5 rano jechałem na ryby,czarny kocur przebiegł mi drogę i wynik wiadomy,czyli limit nieszczęść wykorzystany.spokojnie czekam na poniedziałkową sesję
flugo może zainteresi fragmencik:
W II połowie czerwca PGF zamierza wprowadzić na New Connect spółkę Pharmena, w której mamy obecnie 47,64% udziałów. Wcześniej jednak, do końca maja, przeprowadzona zostanie prywatna emisja dla dotychczasowych akcjonariuszy o wartości kilkunastu milionów złotych" - powiedział Szwajcowski podczas konferencji prasowej.
max303 / 2008-05-24 16:37 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
nowe emisje źle się ostatnio kojarzą
zbig$ / 2008-05-24 18:24 / Uznany gracz - weteran 93/94
podobnie pp...))
freshcom / 2008-05-24 16:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mam na myśli ten kawałek o emisji dla dotychczasowych akcjonariuszy,a zdaje mnie się że flugo ma chęć do nich dołączyć.
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2008-05-24 17:46
tak
zobaczymy co ten doradca odpowie- czy to w ogóle jest możliwe
freshcom / 2008-05-24 18:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
daj znać jak poszło.
max303 / 2008-05-24 17:01 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
spółka dobra tylko czasy nie pewne,u mnie w obserwacji
marcinrazijeden / 83.24.28.* / 2008-05-24 16:06
http://tnij.org/a810 pociag juz odjezdza? czy jakis anal postanowil puscic wodze fantazji...?
max303 / 2008-05-24 16:26 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
mnie się czerwona lampka zapala jak czytam takie info
Amigo11 / 2008-05-24 16:05 / SAMA PRAWDA
Jak dobrze wstać skoro świt :)))


SIORBAĆ BYTOM
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy