Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kolejny zielony piątek

Kolejny zielony piątek

Money.pl / 2007-11-30 18:57
Komentarze do wiadomości: Kolejny zielony piątek.
Wyświetlaj:
zbig$ / 2007-11-30 22:18 / Uznany gracz - weteran 93/94
z onetu:
no to pierwszą aferę VI kadencji już mamy - wojna sekretariatów. spinacze
i zszywacze pójdą w ruch. eskadry samolotów z A4 gotowe do startu, a komunikacja odbywa się za pośrednictwem mediów.
----------------------------
żenująca walka z prezydentem...Tusk obcina budzet, Sikorski demonstracyjnie nie przychodzi...żałosne
Navigare----- / 2007-11-30 22:31 / Uznany Gracz Giełdowy
No cóz, w tej sytuacji Prezydent musi sie obrazic. No po prostu musi! Nie ma wyjscia, musi! M u s i !!! Bez obrazania prezydentura jest nieważna...
inwestor1975 / 2007-11-30 22:36 / Tysiącznik na forum
tylko na co /za co
że ma brat bliżniaka?? o to dobry powód
p.
aszulski57 / 2007-11-30 22:25 / Tysiącznik na forum
żałosne jest to że ja i inni bulimy kasę na:
-560 parlamentarzystów i ich biura,telefony komórkowe,
wyjazdy zagraniczne itd./ wystarczyloby 100-200/
- mamy przeszło milion urzędnikow - bulimy kasę na ich pobory.
-wybrancy narodu typu Prezydent , poprzedni Premier
obiecują "tanie państwo " a potem podwajają wydatki.

Wypraszam to sobie. -to z mojej kieszeni.
anonim_03 / 2007-11-30 22:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
prawdziwe wydatki to "młodzi emeryci" a to to blotki.
HolderSor / 195.225.68.* / 2007-11-30 22:49
Głos rozsądku...

To wszystko co rzuca mediom i społeczeństwu
Tusk to zmyła, fałszywy trop

Młodzi emeryci, przedemeryci, nauczyciele, policjanci,
wojskowi, prokuratorzy, sędziowie... lekarze
wszyscy ci którzy korzystają z przywilejów grupowych
i mogą ewentualnie szantażować państwo/społeczeństwo

W "praktyce" stykam się z emerytami 50-60 lat...
pensja, odprawa emerytalna...
później pensja i emerytura... i kombinują jak
nie przekroczyć progu (zawieszenie emerytury)...
np biorą niby urlop bezpłatny przychodzą do pracy
a kasa na umowę o dzieło na inną osobę

Albo we Francji...
50-letni emeryci-kolejarze z czym chciał walczyć Sarkozy..
Co z tego wyszło nie śledziłem dalej..
Wpierw strajkowali kolejarze...
a później społeczeństwo przeciw ich przywilejom...

Perspektywy?
Jak usłyszałem w jakiejś audycji...
nie wystarczą młodzi...
teraz starsze pokolenie musi także współfinansować
inne starsze pokolenie... co oznacza, że niektórzy
bedą musieli pracować do 70 lat aby
policjant miał emeryturę od 40 lat
a nauczyciel od 50,55 lat...
Czyli czeka nas nowożytne niewolnictwo
HolderSor / 195.225.68.* / 2007-11-30 23:19
Generalnie państwo o ile ma sens...
to tak znienawidzone państwo... powinno bronić
społeczeństwo przed rozrostem przywilejów grupowych...
I to próbował robić, tak uważam, Kaczyński...

A teraz zakłamywanie rzeczywistości...
Podstawowym problemem są nieuzasadnione
przywileje grupowe i "korporacjonizm zawodowy"

Ale aby to zwalczyć...
Chyba inny ustrój potrzebny...
Monarchia z władcą osobą prawą, nieprzekupną..
"Musi to być... postać idealna, nie wolno mu się kierować
interesem osobistym..."
aszulski57 / 2007-11-30 22:37 / Tysiącznik na forum
ziarnko do ziarnka uzbiera się miarka.
Zamiast placić na darmozjadów budujmy autostrady
albo dajmy pobory kobietom które urodzily dziecko przez
3 lata -żeby Polska nie zginęła.
anonim_03 / 2007-11-30 22:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
co do płacenia kobietom -- zamiast tego będzie płacenie za studia, by młody człowiek wszedł w życie z dlugami .... i nigdy już nie miał własnych dzieci.
anonim_03 / 2007-11-30 22:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jeden młody emeryt (10 lat) to około 150 tyś. zł ;-)
industrial-usagi / 2007-11-30 22:35 / Bywalec forum
i lewi rencisci w iwku 35 lat niezdolni do pracy piracy sowite renty
Kai nielogo / 193.17.14.* / 2007-11-30 22:39
o KRUSie nie wspominajac
anonim_03 / 2007-11-30 22:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
liczba rencistów spadla ostatnio o 0.5 mln.
tak naprawdę zakałą są 50-cio paro letni emeryci. dla zabawy są to często osoby które w PRL miały zawody uprzywilejowane.
industrial-usagi / 2007-11-30 23:09 / Bywalec forum
znam taka jedna wrocila z saksow z usa , wylozyla papiery kommu trzeba i od kilkunastu lat na z ladnej renty zyje i nie rusza oszczednosci nawet, co ja widze to mi sie dlugopis w kieszeni na donos otwiera he he
zbig$ / 2007-11-30 22:15 / Uznany gracz - weteran 93/94
Dow 13,371.72 +59.99 (0.45%)
Patrzcie, numeromaniacy sie znalezli...
71.72, 5999
Krzych / 2007-11-30 22:15 / Płoteczka na forum
mało wpisów to wklejam lekturę
Gospodarka wcale nie zwolniła w III kwartale
Patrycja Maciejewicz, d, Reuters2007-11-30, ostatnia aktualizacja 2007-11-30 20:22
Nie było spowolnienia tempa wzrostu gospodarczego w III kwartale. Nie dość, że gospodarka rozwija się wciąż dynamicznie, to na dodatek wzrost jest o wiele zdrowszy niż do tej pory. Polityka pieniężna będzie mieć mniej do roboty
Ministerstwo FinansówNawet optymiści byli zadziwieni. Od miesięcy wydawało się przesądzone, że w III kwartale zobaczymy osłabienie tempa wzrostu gospodarczego. Ogłoszone w piątek dane GUS temu przeczą - gospodarka nadal rozwija się wyjątkowo szybko. Wzrost PKB wyniósł 6,4 proc., dokładnie tyle samo, co w II kwartale. Analitycy spodziewali się 5,8 proc.
Ale to nie koniec dobrych niespodzianek. Okazało się, że gospodarka pędzi na zdrowszym paliwie. Można mieć nadzieję, że solidny wzrost zostanie z nami na dłużej, przyczyniając się do tworzenia nowych miejsc pracy.
Po pierwsze, inwestycje wzrosły aż o 19,8 proc., niemal tyle samo, co kwartał wcześniej. Do wzrostu gospodarczego wniosły jednak 3,8 pkt proc. (w II kwartale był to 3,5-proc. wkład). Świetny wynik inwestycji to dobry znak na przyszłość. - Świadczy o szybkim zwiększaniu się potencjału gospodarki, co będzie sprzyjać utrzymaniu silnego wzrostu PKB w długim okresie, a jednocześnie będzie ograniczało presję inflacyjną w średnim terminie - wyjaśniają analitycy BZ WBK. Inwestycje zwiększają bowiem moce produkcyjne firm, co przy niesłabnącym popycie na ich towary ogranicza ryzyko wzrostu cen.
Po drugie, tzw. konsumpcja prywatna, czyli nasze wydatki na zakupy, to wciąż mocny motor wzrostu gospodarczego (3,2 pkt proc. z 6,4 proc. wzrostu PKB), ale jego siła nie zwiększa się. To dobra wiadomość, bo analitycy obawiali się, że przy szybko rosnących wynagrodzeniach masowe zakupy, jakich dokonujemy, będą sprzyjać podnoszeniu cen. Poza tym konsumpcja to paliwo dla wzrostu gospodarczego na krótką metę.
Cieszy też lepszy od oczekiwań wynik eksportu - rósł on znacznie szybciej niż w II kwartale. Okazuje się poza tym, że i importowaliśmy mniej, niż zakładali analitycy. W rezultacie deficyt w handlu zagranicznym jest mniejszy i w mniejszym stopniu hamuje wzrost PKB.
Tym razem ekonomiści nie mieli dylematu z zapasami. W II kwartale o zmianie PKB w dużym stopniu zadecydowały zapasy firm - kategoria, którą trudno prognozować i analizować. Ich wzrost wcale nie musi być korzystnym zjawiskiem, bo może oznaczać np., że firmy nie są w stanie sprzedać wyprodukowanych towarów i zalegają im one w magazynach. Tym razem tego dylematu nie było.
- Widać, że będziemy w tym roku mieli silniejszy wzrost, niż do tej pory zakładano, istotnie wyższy niż 6,5 procent - przewiduje Arkadiusz Krześniak, główny ekonomista Deutsche Banku. Bardziej wstrzemięźliwi analitycy mówią o osiągnięciu 6-6,5 proc.
Ekonomiści zastanawiają się teraz, jak do tych danych podejdzie Rada Polityki Pieniężnej. - Dynamika popytu krajowego (7,4 proc.) pozostaje istotnie powyżej dynamiki PKB (6,4 proc.), co jest negatywne z punktu widzenia inflacji i jest czynnikiem sprzyjającym dalszemu zacieśnianiu polityki pieniężnej - ocenia Maja Goettig z Banku BPH.
Większość analityków przyznaje, że RPP będzie mieć teraz mniej dylematów - ustabilizowany wzrost konsumpcji nie będzie zachęcał do gwałtownych ruchów, a solidny wzrost inwestycji rozwieje część obaw o to, że podwyżki stóp - wciąż nieuniknione - stłumią wzrost gospodarczy. Potwierdził to zwolennik luźniejszej polityki pieniężnej Mirosław Pietrewicz w wypowiedzi dla PAP: - Dane są jednym z argumentów osłabiających potrzebę zacieśniania polityki pieniężnej.
Analitycy porzucili już raczej myśl o kolejnej podwyżce stóp w grudniu. Ich zdaniem będą przynajmniej dwie po 0,25 pkt proc. w pierwszej połowie 2008 roku.
Bank inwestycyjny Merrill Lynch w najnowszym raporcie przewiduje, że inflacja w I kwartale 2008 r. przekroczy 4 proc. W październiku wyniosła 3 proc., czyli o 0,5 pkt proc. przekroczyła cel inflacyjny Rady Polityki Pieniężnej. Zdaniem analityków Merrill Lynch RPP będzie prawdopodobnie zmuszona do podwyższenia stóp do 6,5 proc. w 2008 r. i 7 proc. w 2009. Jednym z czynników, który będzie sprzyjał decyzjom o podwyżkach kosztu pieniądza, będzie wysokie tempo wzrostu gospodarczego, które zdaniem Merrill Lynch osiągnie w 2008 r. ok. 6 proc.
Prezes NBP Sławomir Skrzypek powiedział w czwartek, że w I poł. 2008 roku inflacja być może przekroczy 3,5 proc., ale już w II poł. powinna wrócić w okolice celu inflacyjnego, czyli 2,5 proc.
kilka pozycji dzisiaj zredukowałem - mania handlu.
anonim_03 / 2007-11-30 22:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

kilka pozycji dzisiaj zredukowałem

???????????????????????????????????
Krzych / 2007-11-30 22:29 / Płoteczka na forum
zmiany zrobię jutro , portfel troszeczkę się zmniejszył , nie wiem czemu błędnie pokazuje.
Na LBW jeszcze spora strata.
anonim_03 / 2007-11-30 22:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Luba nie zamknęła jeszcze epoki Kaczyzmu, który w jej przypadku jest gdzieś na 0.4 zł. ;-))
TOMOK / 2007-11-30 22:22 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
najładniejszyportfel...piszę już kilka dni o tym nikt nie chce słuchać
Pozdrawiam
Krzych / 2007-11-30 22:30 / Płoteczka na forum
jutro dopasuję do realu:)
TOMOK / 2007-11-30 22:32 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
i tak nie zmienię zdania :-)
Pierwszy się będziesz uśmiechał...i tego życzę
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-11-30 22:34 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
spoglądam codzinnie
już się uśmiechasz...
I nie zapomnę..." o wpadlo mi"
Pozdrawiam ciepło
_wookash_ / 2007-11-30 22:21 / Bywalec forum
czyli... rynek zrobił co chciał, a informacje podążyły za nim :]
Krzych / 2007-11-30 22:25 / Płoteczka na forum
albo odwrotnie gruby rynek znał informacje wcześniej , a mały rynek poznaje po fakcie
Life / 2007-11-30 22:06 / Tysiącznik na forum
Usa coś nie chcą spadać . Korekty im be?
No i to będzie u mnie klasyczny przypadek: sprzedaż z zyskiem ...
I odkupienie ponownie .....ale czemu drożej:)
Patrycja.N / 2007-11-30 22:57 / portfel / Tysiącznik na forum
to samo zrobiłam
Life / 2007-11-30 22:10 / Tysiącznik na forum
Flugo . Widzisz i to jest ten klasyczny przypadek wszechwiedzącego co to sprzedaje i odkupuje drożej :)))
Marność ...to wszystko marność :)
Pozdro.
flugo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-11-30 22:24
Przyjaciele, których miałam, byli zbyt światowi, zbyt dobrze umieli łączyć radości ziemskie ze służbą Bogu. Za mało myśleli o śmierci, a tymczasem nawiedziła już ona wiele osób z tych, które znałam młodymi, bogatymi i szczęśliwymi!!! Lubię powracać myślą do tych miejsc czarownych, w których żyli, i pytać się, gdzie oni są teraz, co im pozostało z zamków i parków, w których widywałam ich cieszących się wygodnym życiem?... I widzę, że wszystko pod Słońcem jest marnością i udręczeniem ducha, ... że jedyne dobro - to kochać Boga z całego serca swego i być tu na ziemi ubogim w duchu".
TOMOK / 2007-11-30 22:31 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ulalaaa ;-)
Pozdrawiam
demagog / 2007-11-30 21:57 / Bywalec forum
2007-11-21 13:16:12 | *.*.*.* | valjean
Re: GPW: Sezon na "leszcze" trwa
bezwartościowe pp jago rynek wycenia na 9 groszy. jak mają sie
spadki skończyć jak jeszcze tylu optymistów?

Dziś 0,39 groszy, a było już 0,60. Ciekawe poczytaj co pisaliście kilka dni do tyłu.
Navigare----- / 2007-11-30 22:01 / Uznany Gracz Giełdowy
jak był debiut tych pp to pisałem ze jak spadna o 50% (12gr) to warto brać.... i nie wziąłem oczywiscie.. po 0,06 też nie bralem bo po co... :))))))
flugo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-11-30 21:54
dobra, dobra-damy radę.
fuks- to ty miales racje o 32 na pepie.
"bourbon mnie wypelnia nie moge spac."
co do reszty- wzorsty-spadki- co to ma za znaczenie?
marność- wszystko marność:)).
fuks2000 / 2007-11-30 22:18 / Tysiącznik na forum
zdrówko :)
Navigare----- / 2007-11-30 21:53 / Uznany Gracz Giełdowy
przyznaję sie bez bicia, ze porobilem dzisiaj troche zakupów... skoro ma juz być ten rajd Dziada Mroza :)))
tak wiec wziąłem sporo MSZ-ta( na szczęście poniżej 8 sie udalo:))), trochę MSXa bo dalej tani, troche GTC na zamknięciu pkcem bo cena atrakcyjna sie wydawała :))) i spakulacyjnie troche Hałwy, Izolacyji i Klapy brane na minusach... wszystko to wrzucilem na sanie Mikołajowe i czekam spokojnie na owe rajdy zapowiedziane :)))
doncorleonte / 2007-11-30 21:53 / Puppet Master
zbig$ przyznaj się jak zaczynałeś w 94 /95 straciłeś dużo??
zbig$ / 2007-11-30 23:20 / Uznany gracz - weteran 93/94
nie zaczalem (z bratem) jeszcze w 93 pod koniec jakos w listopadzie-grudniu, całą kasą (ale człowiek był nieswiadomy i naiwny), uroslo z 50%, potem stało...a pierwsza ostrzegawcza padaka byla pod koniec stycznia - 3 dni rs-ek i os-ek, a potem odbicie i wyszlo na plus...potem juz stalo lub powoli roslo...zaczeło sie glosno o krachu, przewartosciowaniu, itd.niektore spolki juz staly, niektore rosly po 3-55 a nie 10 na rk i ok...brat w koncu mowi, idz sprzedawaj to wszystko pkcem...i przypadkiem trafilismy tego pkca 8marca - dzien najwyzszego wigu wtedy, ale na cenowym szczyt byl juz wczesniej...Ale go nie posluchalem, zostawilem sobie moje 3 akcje śląskiego (to chyba bylo po tym slynnym debiucie po 6 750 tys. (czyli dzis 675 pln) i cos tam polifarbu cieszyn...to wszystko zaczelo potem padac, jak skonczyly sie os-ki i rs-ki slaski poszedł chyab cos po 500 parę, w sumie strat bylo niewiele na krachu, potem "gralem" juz moze 5-10% tego co na poczatku, wiec tarcac z powodu nowicjuszostwa nie tracilem wiele...ale to, co sie wtedy nauczylem, to moje...)))
Navigare----- / 2007-11-30 22:39 / Uznany Gracz Giełdowy
Stracił wszystko... dzisiaj pogrywa tylko w wirtualny Portfel na Money.pl :)))))
Longterm / 2007-11-30 21:51 / Mostek Zwyciężymy!
dla wszystkich pamnikarzy- nigdy nie wiesz czy teraz jest wlasciwy czas na wejscie. uwierzcie mi że nawet warren buffett tego nie wie. ja jak zaczynalem to oczywiscie dostalem po dupie i to konkret...to jest normalne- nie zrazajcie sie jesli chcecie kiedys zarabiac - kazda strata jest cenna lekcja bo tak jak dziecko jak sie nie sparzy to sie nie nauczy...w kwietniu 2005 tez jęczałem i myślałem że nie mam szczęścia na giełdzie (wszyscy zarabiają tylko nie ja) ale co stało się póżniej? bioton - z 4,3 na 30zł, MSZ z 2,7 na 17 zł, Getin z 4 zł na 17 zł, Prochem z 29zł na 100zł, Plastbox z 11zł na 33 zł...
Navigare----- / 2007-11-30 21:55 / Uznany Gracz Giełdowy

MSZ z 2,7 na 17 zł

i spowrotem na 7,50 :)))))
Navigare----- / 2007-11-30 21:56 / Uznany Gracz Giełdowy
ooopppsss... po 6,90 nawet chyba chadzał patrę dni temu :))))
Jeck / 2007-11-30 22:21 / "Poławiacz perełek"
6,56..;-))

Long -pod Twoim troche wpływem wziałem porcyjke. Oddałem dzisiaj troche na fix-ie. Reszta zostawam i chętnie znów dokupie ....niżej
doncorleonte / 2007-11-30 21:49 / Puppet Master
Dane(POLSKIEGO PKB) po wyrównaniu sezonowym wskazują natomiast na lekkie spowolnienie. Wzrost PKB obniżył się do poziomu 1,2% q/q, najniższego od ostatniego kwartału 2005 roku
zbig$ / 2007-11-30 21:42 / Uznany gracz - weteran 93/94
no, no, wbk - 6%...jakies info stoi specjalne za tym, bo jak nie to nieciekawie się robic zaczyna...w20 na fixie zwalony do 0,25???!!!totalna techniczna kiszka...
Navigare----- / 2007-11-30 21:45 / Uznany Gracz Giełdowy
zaczynam dochodzić do wniosku że "nasi" już drugi dzień z rzędu doskonale wiedzą jak zakończą jankesi :))))
najcz / 2007-11-30 21:57 / Tysiącznik na forum
twardo stosują AT i to wszystko.
zbig$ / 2007-11-30 21:55 / Uznany gracz - weteran 93/94
alez to od dawna juz wiadomo, z tym ze myse ze ci "nasi" to jakaś gałąź "ichnich", tylko obstawiajacych nasz rynek...jedna reka ale o wielu palcach naciska te entery w różnych czesciach swiata...
zbig$ / 2007-11-30 21:45 / Uznany gracz - weteran 93/94
jedynie co to złoty rekordowo mocny...z jednej strony ktos sie tu pakuje, a z 2giej zacheta do wychodzenia dla zagranicy...)))
anna. / 2007-11-30 22:59 / Uznany Gracz Giełdowy
albo grubasy nie zdążyły zapakować się w L i zwalają WIG20
flufo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-11-30 21:26
hehe- ale się was naszukałem popijaku...
bourbon 8letni- przereklamowany jest.
zwykly- tak samo wchodzi
fuks2000 / 2007-11-30 21:40 / Tysiącznik na forum
he he i flufo się podpisałeś :))
miałeś rację PZU dobierało jeszcze PEPa. dziś na espi komunikat. Mało bo mało ale zawsze coś, widać kursu pilnują.
No ale dziś wieczór to nie o giełdzie trza :)))
TOMOK / 2007-11-30 21:36 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no już drugi raz to czytam :-)))))))))
po pijaku pisze się oddzielnie
ale popijaku to róznie się pisze :-))))
Pozdrawiam
anonim_03 / 2007-11-30 21:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
cześć flufo ;-)
Navigare----- / 2007-11-30 21:36 / Uznany Gracz Giełdowy
nie nabijaj sie, jemu sie juz język placze po pijaku :)))
PedroGonzalez / 2007-11-30 21:41 / Uznany Gracz Giełdowy
aaalee oszo chosi ? ;-))
TOMOK / 2007-11-30 21:44 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
gdybyś wlkejając obrazki tłumaczył je niedorozwinętym takim jak ja to było by to :-)
Pycha mniam...naprawdę :-)
Pozdrawiam
anonim_03 / 2007-11-30 21:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
osochosii ?
PedroGonzalez / 2007-11-30 21:43 / Uznany Gracz Giełdowy
no wlasnie..oszo ? :-)))
zbig$ / 2007-11-30 21:24 / Uznany gracz - weteran 93/94
Głosy takie:
Ja mu nigdy nie sprzedam!!!!!!!
Cana godziwa po przejęciu reszty PAKu to 100 PLN!!!!!!!!!!!!!
---------------------------------
hahaha, niech trzymaja - wezwanie pro forma zrobione, papier zostanie wycofany, a drobni ze swoimi kilkuset czy kilkoma tys. akcji będą sobie mogli t...i popodcierać, zero wplywu na walnym, mozna tylko sie pieniaczyć w sądzie, a sądy są ich....
Chyba ze zostanie ponownie wprowadzony, ale to mrozenie kapitału...chyba sobie na pamiątke jedną akcję cysorza kupię, qrcze tylko bilet bedzie drogi w stos. do ceny zeby jechaci odebrac jak zmaterializują..chyba ze napisze pelnomocnictwo i jakis dobry człek z wawy mi odbierze i przesle...
PedroGonzalez / 2007-11-30 21:39 / Uznany Gracz Giełdowy
"W Elektrimie od kilku lat trwa spór między głównymi udziałowcami, czyli właśnie francuskim Vivendi i Zygmuntem Solorzem. Stroną w konflikcie jest również Deutsche Telekom, który chce wejść w posiadanie (lub już wszedł — co do tego prawnicy nie są zgodni) akcji Polskiej Telefonii Cyfrowej. Jednak mimo tak skomplikowanej sytuacji, Maciej Niebrzydowski jest przekonany, że sprawy idą w dobrym kierunku. (...) Jego zdaniem, nawet gdyby zrealizował się najczarniejszy scenariusz, czyli Elektrim traci Erę, a zwrot inwestycji w PAK polega wyłącznie na zwrocie poniesionych nakładów, akcje spółki będą pod koniec roku warte co najmniej 45 zł. Teraz cena papierów oscyluje wokół 9 zł” czytamy w Pulsie Biznesu "

http://tinyurl.com/2l4eyb

moze nie 100pln ale 45 hehe...napewno latwo nie bedzie z elektrimem i to tak prosto sie nie skonczy jakby solorz chcial :)
zbig$ / 2007-11-30 21:47 / Uznany gracz - weteran 93/94
ale wycofaja i co dalej młody inwestorze???
Longterm / 2007-11-30 21:22 / Mostek Zwyciężymy!
Jedną cechę gracza giełdowego wskazałbym jako najważniejszą - cierpliwość.
zbig$ / 2007-11-30 21:38 / Uznany gracz - weteran 93/94
ale nie dla spadkow...)))
Life / 2007-11-30 21:38 / Tysiącznik na forum
i tego właśnie mi brak.
wczoraj sprzedałem....zdecydowanie za wcześnie. Powiem że zaczynałem parę miesięcy temu na spadkach i te czuję dosyć dobrze, natomiast kilkudniowe wzrosty mnie niepokoją bo ich nie czuję. Tak jak Flugo jest dzieckim hossy ....ja jestem dzieckiem korekty :((
Trzeba się nauczyć żyć przy wzrostach :)
zbig$ / 2007-11-30 21:40 / Uznany gracz - weteran 93/94
no to witaj w klubie...wzrastalem na bessie z 94-95...
zbig$ / 2007-11-30 21:12 / Uznany gracz - weteran 93/94
ups, ups, ups, DJ juz na malym minusku...a nie mowiłem...)))
zbig$ / 2007-11-30 22:00 / Uznany gracz - weteran 93/94
jednak wyciagneli go na +y... i S&Pek zdecydowaniej podskoczył...tylko technologia w dole...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy