kolizja

agiad28 / 2010-03-09 21:51
witam niedawno miałam stłuczkę przy cofaniu uderzyłam inne auto zaparkowane na poboczu w drzwi stanęłam obok niego ale nie zauważyłam żadnego uszkodzenia a że było późno w nocy i nie wiedziałam do kogo należy auto to odjechałam auto zarejestrowane jest na szwagra ( z którym była spisana umowa i on ją pokaże policji ) ale ubezpieczenie jest na mnie wczoraj szwagier dostał wezwanie na policje. co mi grozi za nieprzerejestrowanie auta choć termin minął i za to że nie wezwałam wtedy policji
Wyświetlaj:
kali 2010 / 80.51.174.* / 2010-04-01 11:07
nie bardzo rozumie. Dlaczego szwagier dostał wezwanie na policję? Sama pani zgłosiła tą kolizję? Jestem ciekawy, ponieważ dwa tygodnie temu zaparkowałem dosłownie na 5 minut auto i facet wjechał we mnie i uciekł.zadzwoniłem na policje i niestety otrzymałem informacje że jezeli nie mam swiadków i nie złapałem go ,,na gorącym uczynku"(nie było mnie w tym momencie w samochodzie) nie da się nic zrobić i nie należy mi się żadne odszkodowanie. Po dwóch dniach jazdy pod szpital znalazłem sprawce,wszystko się zgadzało,i wysokość i kolory farb,ale facet sie wyparł. I jest mi w to trudno uwierzyc ,że on nie poniesie prawnie żadnej kary. Co to za sprawiedliwość??
Bak / 193.243.147.* / 2010-03-16 13:35
na przerejestrowanie auta masz miesiac, co miesiac naliczane sa odsetki karne za zwloke zgodne z wartoscia auta. Zaplacisz i juz. Z policja moze byc juz troche gorzej..

Najnowsze wpisy