Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

KOMENTARZ SPECJALNY - Duże nerwy na rynku akcji

KOMENTARZ SPECJALNY - Duże nerwy na rynku akcji

Wyświetlaj:
jędrzej / 2006-06-10 19:10 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Panie Danielu!
Nie mogę oprzeć się przed uczynieniem uwagi, że Zyta nie mogła mieć wpływu na spadki w Czechach i na Węgrzech (z którymi lecieliśmy równo) - to w końcu nie Balcerowicz, którego katar chwieje walutami w całym regionie :-)
anty / 83.24.220.* / 2006-06-09 16:13
ehhheheh ciekawe jakie szwagry z funduszy beda mieli miny jak im zaczna ludzie lawinow umarzac jednostki uczestwnictwa.Czas premii minal i nie wroci ahahahahahaha
jędrzej / 2006-06-10 19:17 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Ciekawe jak to się odbije na bankach?
Jeśli ludzie zaczną lokować pieniądze w bankach, to możliwe są dwa scenariusze:
1. Spadną zyski banków, bo nie wydolą z akcją kredytową
2. Wzrosną zyski, bo będą mogli więcej pożyczać (i znajdą na to chętnych).

A swoją drogą, jak w tym kontekście wygląda walka niektórych banków o ograniczenie kredytów w walutach? Czy oni nie spodziewali się już wcześniej że będą napływały piniądze z umożonych jednostek funduszy?
Dziwnie to do siebie pasuje.
Mundek / 195.85.227.* / 2006-06-09 16:10
Wolę taki artykuł niż ten poprzedni (ale nie P. Daniela) z idiotycznym tytułem, że będzie spokojnie. Hehe - swoją drogą, gdzie jest ten tekst? :))))
Mundek / 195.85.227.* / 2006-06-09 16:02
czyżby jednak fala C?
kazimierz / 2006-06-09 15:35 / Bywalec forum
co to? trzy komentarze dziennie?
jędrzej / 2006-06-10 19:12 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Co liczysz na dno bessy? Jeszcze nie teraz.
rocoman / 2006-06-09 15:14 / Tysiącznik na forum
no jestem pierwszy
nawet MNI które ostatnio tak ładnie opierało się przecenie drgi dzień jest czerwone...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy