Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "arecki97"

Komentarze do portfela "arecki97"

Wyświetlaj:
marboru / 2007-11-13 20:57 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Arku
no to ładny spekulant z Ciebie się zrobił.
dzisiaj puściłem Krosno - spółka słabo coś po odcięciu pp. myślę, że niewielką stratę zrekompensują mi pp........myślę, że papier się będzie powoli obsuwał w dół - ale mogę się mylić.)
co do jutrzenki - myślę, że to ciekawa spółka..........
co do Twoich innych inwestycji - mam radę - w chwili obecnej zabawa śmieciami - wielce ryzykowna. uważaj na Pruchniku i Mastersie......
rozejrzyj się za spółkami z fundamentami.
popatrz na CEDC, na wykres AT, wyniki (spółka 3 krotnie podnosiła prognozy zysku).........weź pod uwagę 10 ostatnich sesji - kto miał nie miał stresu w czasie korekty........
a Banki - cóż - zaufaj bankierowi - obydwa PKO będą silne w końcówce roku - spójrz dzisiaj.......a wyniki Banków w Polsce myślę, że jeszcze przez długi czas nie będą zagrożone.

jeśli masz do mnie "interes" - jestem na tlenie pod tym samym nickiem: marboru.
pozdrawiam serdecznie
arecki97 / 2007-11-13 14:03 / portfel / "Skurczy.byczek"
w dniu dzisiejszym jeszcze masters po 0,25 bo cena jest atrakcyjna - to tak czysto spekulacyjnie
arecki97 / 2007-11-13 10:08 / portfel / "Skurczy.byczek"
Jak na razie sprzedany optimus i prochnik z dobryn zyskiem, za chwile usrednie jutrzenke- w koncu swieta za pasem a wiadomo ze wtedy jest czas slodyczy hehe :)
arecki97 / 2007-11-12 17:58 / portfel / "Skurczy.byczek"
Dzisiaj udalo mi sie wylapac dolki na prochniku i optimusie, jutrzenka i krosno troche za wczesnie kupione ale licze na odrobienie tych minimalnych strat na jutrzejszej sesji. To wszystko jest na DT oprocz jutrzenki - tutaj kupilem maly pakiet i bede usrednial w dol za kazdym wiekszym spadkiem. Taka strategia ma uchronic przed tymi zawirowaniami na gieldzie
marboru / 2007-11-10 12:15 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Arku
cóż w takich trudnych czasach Ci doradzę.....?
jak widzisz bardzo wiele spółek jest w bardzo dobrych cenach........co mógłbym Ci polecić?
na pewno CEDC - miałem i sprzedałem z zyskiem. spółka ma silny akcjonariat w czasie spadków i znajduje się w stabilnym ale stałym trendzie wzrostowym, chodź nie należy do spółek płynnych - ale w dzisiejszych czasach może to jest jakieś rozwiązanie?
jak widzisz ja zacząłem kupować na maksa..........wszedłem w akcje cała kasą i w dniach kiedy spadało uśredniałem w dół wszystko (troszkę żałuję, że nie zagrałem DT na Centrostalu).
Mój portfel na money jest real.
Dlaczego taki?
Centrostal - bo spadł bardzo nisko - jego cena była w szczycie na poziomie sporo ponad 20 zł. Bo w okolicach 10 zł jest broniony przez bliżej nieokreśloną siłę - to moje obserwacje. Bo niedługo prawdopodobnie nastąpi asymilacja ze Złomrexem (wycena akcji centka przez biegłego i niezależnego rewidenta jest na ok 15 zł - gdyby niepewna sytuacja na gpw i na świecie z pewnością w tym tygodniu wyglądało by to pięknie.
Krosno - kupiłem pod pp (poniedziałek jest ostatnim dniem by akcje kupić i je otrzymać) i dlatego, że wyniki za III kwartał spółki są bardzo ok. Dlatego, ze spółka ma w planach rozwój na innych rynkach, nie tylko polskim. Jak również cena Krosna w ostatnim okresie lubi poziom ok 9 zł - spółkę obserwuję dosyć długo.
PKOBP i PEKAO dlatego, że to Banki i tak jak się spodziewałem (sam jestem Bankowcem) wyniki za III kwartał rewelacyjne............PEKAO ogłasza wyniki niebawem - PKOBP zrobiło to w piątek i w piątek kurs skończył się na sporym plusem.
Dlaczego akurat te Banki?
Bo Banki w trudnych czasach sobie radzą bardzo ok - dlatego, że obydwa to WIG20 a w trudnych czasach trzeba wybierać dobre spółki i dywersyfikować portfel.
Również dlatego, że ukazało się sporo rekomendacji na kupuj dla obu Banków.
Dla jednego cena docelowa ok 62 zeta a dla drugiego 300.
Było to kilka rekomendacji z niezależnych źródeł - wiec chyba mają podstawy.)

Jeśli mógłbym Ci doradzić to w takich czasach kupuje sie spółki z fundamentami, które osiągają dobre wyniki a ich cena jest atrakcyjna po długiej przecenie.
Budując portfel pamiętaj o spółkach największych.

Pozdrawiam i zapraszam w odwiedziny.
Miałeś przyjechać przecież do końca roku.
marboru / 2007-11-06 23:11 / portfel / "Bankier giełdowy"
Arku IDM oddałem dawno.
Zagrałem na nim jeszcze dwa razy........
teraz wszystko zależy od wyników - kurs znowu jedzie w dół........może pora przebudować portfel tak jak ja to zrobiłem?
pozdrawiam serdecznie
marboru / 2007-08-02 20:45 / portfel / "Bankier giełdowy"
Arek nie pękaj IDM to dobra spółka.
arecki97 / 2007-08-03 14:59 / portfel / "Skurczy.byczek"
Spolka dobra ale kurs do dupy ;)
marboru / 2007-08-03 22:28 / portfel / "Bankier giełdowy"
takie czasy. Przyjdą lepsze.)
arecki97 / 2007-05-12 11:37 / portfel / "Skurczy.byczek"
co widzisz w tym niesamowitego? ;)
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy